Rok 2001 :: Początki istnienia strony "Dragon Ball Nao" (16 lat temu)

» Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]

Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 25, 26, 27  następna
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Dni na forum: 3.819
Plusy: 11
@rmx777 co do virtualdub'a, otwierasz nim film, Streams->stream list, wybierasz druga sciezke, klikasz po prawej Disable, OK,
Video->Direct Stream Copy
potem F7 i zapisujesz jako nowy plik.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Dni na forum: 1.883
Plusy: 7
bawiłem się tym dziś i na ps3 mi nie chodzi, konwertuje do jednej ścieżki dziwiekowej i jakosc jest taka sama, ale uzywa jakiegos kodeka wmv3 chyba i konsole mi go nie widzi, nie wiem jak z odtwarzaczmi dvd
Look-e Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 2.124
Ja jestem pewny że to nie jest kwestia podwójnego audio, gdyż miałem wiele filmów czy to w avi czy mkv z podwójnymi ścieżkami dźwiękowymi i wszytko działało. Coś tutaj nie gra z kodowaniem video.
Wychodzi na to że DB bedzie u mnie na wyłącznosć kompa. ;]
mmz007
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.081
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Dni na forum: 1.883
Plusy: 7
ja próbowałem jeszcze konwertowac formatfactoty film 9 i z pliku oryginalnego o wadze 1,77 zrobiło mi plik 1,90 nie wiem jak z jakością bo nie ogladałem jeszcze ale na ps3 chodzi
Gigerr
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.740
I tak jak obiecałem, że postaram się na każdy film 10zł wpłacać.
To i na movie 8 leci:D
Kakarotto181094 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kakarotto181094
Dni na forum: 1.690
Cel13 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 1.431
Ostrzeżenia: 1
Kakarotto181094 napisał(a):
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1525005_637794766284957_1244046813_n.jpg
Ej ludziska myslicie ze to jest prawda czy fake ?
Myślę że jesteś głupi !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.812
Plusy: 64
Proszę bez inwektyw.

Gdyby informacja była prawdziwa, od razu napisalibyśmy o tym na stronie. A skoro nie pisaliśmy, to taki z tego wniosek, że to bujda. Zresztą to zdjęcie zostało opublikowane 1 kwietnia.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Nameczanin
Nameczanin
Kakarotto181094
Cel13 zadałem normalne proste pytanie ponieważ znalazłem kilka stron o podobnej tematyce , liczyłem na wmiare krótką odpowiedź wyrażającą swoje zdanie taka jak udzielił Shounen. Jeśli nie potrafiłeś udzielić inteligentnej wypowiedzi to mogłeś zachować to dla siebie nie ubliżając nikomu , mam nadzieje ze nastepnym razem zastanowisz się zanim napiszesz bezsensowną odpowiedź . Nie bede sie znizał do twojego poziomu i obrażał ciebie bo forum nie służy do kłótni gdzie jedna ze stron ma problemy z wyrażaniem emocji i jest mało inteligentna
GokuBu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
GokuBu
Dni na forum: 1.443
Cel13 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

GokuBu Wielkie dzięki a jak ty nagrałeś to ? super w końcu [ ort! ] ktoś wstawił leci plus
mmz007
Wojownik
Wojownik

GokuBu napisał(a):
Niebęde nikogo prosił o łaskę żeby wstawił special 05 na forum .Teraz możecie nawet za rok wstawić .Sam sobie nagrałem jak ktoś chce pobrac zapraszam !
http://chomikuj.pl/leksus3/Dragon+Ball+Z+Odc ... c5*82praca
Jeśli to nasz lektor (dzwiek) to proszę o usunięcie tego gdyż nie wyrażamy zgody na podkładanie naszego dźwięku pod obraz i upublicznianie tego. Na końcu lektor czyta swoje dane i nie życzymy sobie takiego zachowania! Jeśli plik nie zniknie więcej filmów nie będzie! Możesz sobie podłożyć głos polski z Ivony!

I nie wykrzykuj tu że "Teraz możecie nawet za rok wstawić ." Bo mamy ku temu powody dla których nie wstawiamy publicznie a przez ciebie to możemy następne filmy tak udostępnić, będziesz wtedy mógł nocha zadzierać. Dziś ma być usunięty ten film jesli jest z naszym lektorem jeśli to inny lektor to możesz sobie trzymać!
GokuBu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
GokuBu
Ja też was o coś prosiłem !!! a wy co ? wypieliście się nawet niepotraficie podać powodu dlaczego niechcecie go udostępnić do pobrania !? Jeśli będzie wstawiony tu na forum jeszcze dziś do pobrania to usune ten film z chomika a jak nie to dowidzenia !!!
Nameczanin
Nameczanin
Kakarotto181094
Słuchaj nie unos sie tak poniewaz niektórzy płacą pomagają kwota pieniężną wiadomo że po zebraniu kwoty wcześniej wstawiano filmy odrazy lecz weź pod uwage na 08 w niecałe dwa dni zostalo zebrane 40zl a jakbyś Ty zapłacił i na film uzbierano by kwote w ciagu 3 dni to nie szkoda by Ci było kasy ? Dlatego zapewne admini opóźniają wstawianie filmów . nie wiem czy dobrze mi sie wydaje ale ja tak uwazam
GokuBu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
GokuBu
Nie unoszę się tak to on do mnie się żucił bo powiedziałem prawdę .Ok jak będzie tu udostępniony film to ja usunę z chomika

"""lecz weź pod uwage na 08 w niecałe dwa dni zostalo zebrane 40zl a jakbyś Ty zapłacił i na film uzbierano by kwote w ciagu 3 dni to nie szkoda by Ci było kasy ?""" no tak zgadzam się ale przecież [ ort! ] można oglądać za darmo nawet ten co niepłacił więc nie wiem [ ort! ] skąd takie poruszenie jak jest dostępne do oglądania to czemu miało by niebyć do pobrania !!!?
Cel13 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Ej GokuBu nie usuwaj z chomika bo może ktoś będzie chciał pobrać tak jak ja , a jak ty usuniesz to skąd będzie można pobrać?
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Dni na forum: 3.819
Plusy: 11
Po pierwsze: Owszem, ten film na chomiku jest z naszym lektorem. Jednak kopia nie jest najlepsza - nie polecam. Na tym forum w pierwszym poście będzie lepsza, taka jak jest online.

Po drugie: Szkoda, że nie wziąłeś pod uwagę, że niektórzy mogli wpłacać na poczcie - a takie wpłaty zazwyczaj dłużej dochodzą na konto... Dlatego czekamy, żeby takie ewentualne osoby dostały linki wcześniej... W końcu nie każdy się upomni, ale na pewno ucieszy z takiego mejla.
A my nie musimy się tłumaczyć, skąd te opóźnienia. Najważniejsze, że każdy może już oglądać. Jak mówiłem, zero cierpliwości...

Po trzecie i najważniejsze: Nie podoba nam się fakt wstawiania tego na chomiku. My z tego nie bierzemy ani jednego grosza (cała kwota idzie na nagranie), wręcz sami wpłacamy razem z innymi żebyśmy wszyscy mogli obejrzeć te filmy. Potem montujemy filmy (a i z tym jest sporo pracy), bo robimy to z pasji, by dać wszystkim możliwość obejrzenia filmów z ich ulubionej serii anime.

Natomiast twój film na chomiku przynosić będzie Ci korzyści punktowe (a więc i finansowe - oszczędzisz na transferze).
Innymi słowy - sam się nie dokładasz i jeszcze chcesz zarobić... Brak słów.
Dlatego prosimy o usunięcie tej gorszej wersji i cierpliwość - filmy na pewno pojawią się w sieci w dobrej jakości, z dwoma ścieżkami dźwiękowymi i napisami.

Jak bardzo chcesz oglądaj sobie w gorszej wersji, którą sam sobie podłożysz. Ale nie udostępniaj jej w sieci.

Pozdrawiamy
mmz007
Wojownik
Wojownik

GokuBu napisał(a):
Ja też was o coś prosiłem !!! a wy co ? wypieliście się nawet niepotraficie podać powodu dlaczego niechcecie go udostępnić do pobrania !? Jeśli będzie wstawiony tu na forum jeszcze dziś do pobrania to usune ten film z chomika a jak nie to dowidzenia !!!
ty nie będziesz tu nikomu stawiał warunków. filmy pojawią się w sieci dopiero jak ja stwierdzę ze mogą się pojawić!!! I nie mam obowiązku tłumaczyć się z mojej decyzji nikomu w szczególności takiej pijawce jak Ty. I teraz oficjalne info dla Ciebie:

Film 8 jak na razie też nie zostanie udostępniony publicznie. Ci co wspierają obejrzą sobie a tacy jak ty nawet online już nie obejrzą! Dziś ma film zostać usunięty z chomika. Więcej nie zamierzam prosić! w szczególności ciebie. Wszyscy którzy sobie oglądali mogą teraz podziękować tobie!

Proszę też administratora o usuniecie mojego konta z tego forum dłużej nie zamierzam się tu udzielać!

Żegnam
Nameczanin
Nameczanin
Kakarotto181094
GokuBu bo możliwość pobrania to jest przywilej dla tych którzy pomagają !
Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 25, 26, 27  następna

Forum DB Nao » Różne » Strefa downloadu » Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump