Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball FighterZ [PC, PS4, XONE]

Strony:   1, 2, 3, 4  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Wczoraj do kumpla wpadłem na urodzinowe piwo i przy okazji odpaliliśmy betę na Xklocka. Co do gameplayu to mieszane odczucia, bo wydaje mi się strasznie chaotyczny, nastawiony na spam jeszcze bardziej niż Xenoverse, ale może dlatego, że grałem z takimi typkami co tylko to umieją albo przez ogólną "mugenowatość" i klasyczną formę bijatyki. Graficznie miazga, prawdopodobnie najładniejsza gra DB jaka powstała i ogólnei wciąga.

Na PC wielka niewiadoma. Nie ma bety a i jak przetestować nieprędko będzie bo:
ponoć denuvo

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ja u kuzyna próbowałem, ale przez półtorej godziny przez kolejkę o walki się nie wbiliśmy.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Spróbujcie dzisiaj, dużo lepiej.

To chyba pierwsza bijatyka od Hyper Dimension, w którą mam ochotę grać. System z GG trochę uproszczony, przez co gra się przynajmniej, choć weterani gier od ArcSys będą zjadać nowicjuszy przez kilka tygodni.

Z dostępnych w becie postaci, Gohan SSJ2 wymiata, z głównej gry Yamcha będzie kozakiem na 100%. Twórcy chyba dla jaj to zrobili.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jakby ktoś chciał zagrać na PS4, to moje ID to BravelyShrike
timmy
Wojownik
Wojownik
timmy
Dni na forum: 4.417
Posty: 33
Grę mogę ocenić na 5/10, choć graficznie fajnie wygląda i przypomina lata dzieciństwa i MUGENA, a także tak jak mugen nie ma większych wymagań - na minimalnych ustawieniach chodzi płynnie nawet na lapku z 4GB ram'u i zintegrowaną grafiką .
Nie jest trudna i szybko w miarę się ją przechodzi, a później to już tak naprawdę nie ma co tam robić poza walkami rankingowymi. Historia właściwie też jest średnia no i mało postaci, ale pewnie dlatego, że jak zwykle liczą na $$$ z DLC'ków, gdzie będzie ich więcej, ale tak naprawdę to najgorsze w tej grze jest tłumaczenie na PL, nie wiem komu oni to zlecili, ale moim zdaniem to porażka...
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Co jest nie tak z tłumaczeniem tam?
timmy
Wojownik
Wojownik
timmy
Dni na forum: 4.417
Posty: 33
Indiger napisał(a):
Co jest nie tak z tłumaczeniem tam?
Może z tym, że samo tłumaczenie to porażka to przesadziłem bo oczywiście nie ma tam "Kali chcieć jeść", ale jest wiele rzeczy, które rażą, pewnie nie wszystkich, ale mnie tak. Nie chce mi się teraz przeglądać tych wszystkich filmików, ale trochę tego jest, chociażby odmienianie imion "Kakarot", "Kakarocie", "Vegeto" (moim zdaniem ich nie powinno się odmieniać), zamiast Perfect Cella mamy Cell (idealny) - po co to tłumaczyć? zamiast Majin Vegeta mamy Okrutny Vegeta albo pisanie jak u amerykańców westchnień, ahów, ohów, Hmpf itp. lub wydłużanie "Taaaak" "C-co?" tłumaczenie niektórych ataków, lub jakieś bezsensowne dwukropki.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
W Xenoversach było to samo. Tak już sobie polski wydawca Cenega przyjął i leci z tym tłumaczeniem dalej.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
timmy napisał(a):
"Kakarot", "Kakarocie", "Vegeto" (moim zdaniem ich nie powinno się odmieniać),
Można bawić się w wołacze, ale mało kto to dzisiaj robi. Do kolegi powiesz: „Cześć, Michał!” czy „Cześć, Michale!”? Ja użyję drugiego tylko w kontekście humorystycznym, ale niekoniecznie musi tak być.

Cell Idealny to mi się z jakąś panią domu kojarzy. Powinien być „doskonały”. Po japońsku jest kanzentai (完全体), nie pāfekuto (パーフェクト), więc nie widzę powodu, by trzymać się burgeryzmu. Okrutny Vegeta to ukłon w kierunku Rafała „Kabury” Rzepki, da się zdzierżyć. Co do ochów i achów – normalna rzecz w bijatykach, ale też wolałbym, by ich nie było. Ataki powinny być raczej tłumaczone, w końcu to polonizacja.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Mam pytanko do osób które mają Fightera. Otóż przeczytałem gdzieś że za walutę w grze można kupować zawartość do pobrania. Pytanie, czym jest ta zawartość? Czy można na przykład kupować DLC za Zeni?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nie, tylko śmieci pokroju nowych kolorów, znaczków, avatarów do lobby itp.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Skoro tak, to czekam na jakieś wydanie complete. Nie stać mnie na dokupywanie DLC, gdzie gra sama w sobie jest dosyć droga.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
"Demo" już jest jakby ktoś chciał przetestować, nawet z funkcjami sieciowymi ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Posiadam ową grę na PS4 Pro i przyznam szczerze, że dawno już żadna pozycja (a szczególnie bijatyka) nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak DBFZ. Na samym początku byłem bardzo mocno od niej uzależniony i kupowałem praktycznie wszystkie nowe postacie, które wychodziły i rozegrałem blisko 500 walk online w ciągu tygodnia (większość oczywiście przegrałem haha). Bez dwóch zdań jest to najlepsza gra DB ever. Animacje stoją na najwyższym poziomie, przez co czujesz się jakbyś oglądał anime w Ultra HD. Walki najlepszych graczy na świecie wrzucane na YouTube osiągają milionowe wyświetlenia i mają najwyższą oglądalność wsród wszystkich bijatyk konsolowych, więc o czymś to również świadczy.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
https://www.youtube.com/watch?v=-eY9Bj4gdBs

Drugi sezon DLC startuje już 31 stycznia. Pierwszymi dostępnymi postaciami będą Jiren i Videl z Great Saiyamenem. Zapowiedziano również Gogetę Blue i Brokuła z kinówki. Oprócz tych czterech postaci mają się ukazać jeszcze dwie.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Brzmi zacnie, tylko gra nie tanieje, a DLC to złodziejstwo.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Samą grę można poniżej 100zł wyrwać, ale chyba i tak lepiej czekać na jakąś edycję Complete, pod warunkiem że będzie zawierać już absolutnie wszystko
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Gogeta Blue dołącza do walki, premiera 26 września.

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball FighterZ [PC, PS4, XONE]
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook