Forum Dragon Ball Nao

» Sny

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Mnie za to raz całkiem niedawno śniło się że... nie śpię! Leżę sobie w tym śnie i patrzę w sufit, za mną przez okno wlewa się księżycowa poświata aż tu nagle brachol wchodzi do pokoju i coś ode mnie chce!!! Ja otwieram OTWARTE już wcześniej oczy i widzę, że jest sobota rano, słońce bije w okno i w ogóle RANO jest!!! Chyba za dużo Sapkowskiego ostatnio czytam...
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Ostatnio? Wojna w Polsce (w przyszłości)

Pierwszy sen - ostrzeżenie, przygotowania i pierwsze 'sygnały' wojenne - atakuje nas inna cywilizacja o nieznanej nam technologii. Sen urwany, zaraz po tym jak kończą sie ostrzegawcze sygnały (odgłosy, światła w dali uderzenia). Wszyscy odczuwamy ulgę. Zostaje jednak niepokój

Drugi sen - kontynuacja pierwszego, wojna sie już zaczęła, z okna mojego mieszkania widze jak moje miasto przemienia sie w gruzy, wszystko drży, a kurz coraz mocniej się wznosi - mój blok jeszcze stoi. Ze wstrzymanym oddechem czekamy jak obce statki przelecą obok i nas nie zauważą. Postanawiam z paroma osobami gdzieś się schować. Zostajemy złapani na ucieczce do nikąd i.... wysłani na inną planetę - coś czym lecimy ma się na niej rozbić, w ostatniej chwili lekko zmieniamy kierunek lotu i udaje nam sie wyskoczyć do pobliskiego jeziora. Statek się rozwala i znika z ladaru przeciwnika, obca cywilizacja myśli, że wybiła gatunek ludzki. Leżymy w wodzie z bijącymi sercami, jednak na planecie nie jesteśmy sami... pojawiają sie nieznajomi...

Trzeci sen - jestem w środku bitwy pewna że nie śnię, wszystko jest takie realne... wcześniejsze sny jednak były zapowiedzią przyszłości. Obok wybucha budynek, widzialam jak spadały na niego bomby, z mojego bloku zostały już gruzy. Z przerażeniem położyłam sie na wielkim kamieniu, nakryłam rękami głowę i modliłam się z całej duszy o ratunek, wyobrażając sobie, że za chwilę taka bomba spadnie obok mnie i przestanę istnieć - ta myśl mnie przerażała, modliłam się jeszcze goręcej. Czułam, ze to może być koniec - została jednak nadzieja.

Kolejna pobudka

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
Mi się śni codziennie jakas niestworzona historia, którą (niestety) nie umiem przekazać otoczeniu... Powiedzmy, że to byłoby za trudne.

Np:
W jednej chwili może mi się normalnie przyśnić setki wydarzeń (w tym realnych i nierealnych), które wirują i nie można określić ani utrzepić sie jakby jednej historii z tych wielu...ale jakby wszystkie naraz śledzę i wiem śniąc jaki jest bieg wydarzeń. Później jak się budzę, to trudno mi cokolwiek skleić i tym bardziej opowiedzieć.

Ekhm, nigdy polonistą nie będę.

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Kurde,wczoraj mialem okropny sen...Snilo mi sie,ze szedlem gdzies ze swoja dziewczyna i przechodzilismy przez jakies boisko,na ktorym gral w noge jakis chlopak.Kopnal pilke z calej sily w strone mojej dziewczyny,ale nie trafil.Przeszlismy dalej.Tu sie film urywa i wiem co sie dzieje dopiero pozniej.Wracamy stamtad (nie wiem,skad) i znowu przechodzimy przez to boisko.Teraz gralo ze dwudziestu facetow z poobijanymi ryjami i chyba byli slepi,bo mieli dziwnie zlepione powieki.Jak przechodzilismy przez to boisko,to znowu zaczeli kopac w Nasza strone...Wszystkie pilki lecialy w moja dziewczyne,ktora zaczela uciekac.Nie moglem nic zrobic...Probowalem Ja dogonic,ale nie moglem.Poszedlem dalej sam i znalazlem na ziemi gazete.Na pierwszej stronie byl artykul "Druzyna Zabojcow" czy cos takiego i bylo napisane cos,ze zabijali ludzi kopiac w nich z calej sily pilkami.Byla podana lista ofiar m.in. ktos slawny,nie pamietam kto i bylo jego zdjecie z pourywanymi rekami i nogami...Na koncu listy bylo tez napisane Agnieszka W.(imie i nazwisko mojej dziewczyny)...Jej,straszne.Obudzilem sie o 2.25 w nocy caly spocony.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
rzeczywiście nie byle jaki sen. Może za dużo horrorów ostatnio oglądałeś? Według mnie twoja dziewczyna Ci się przyśniła, ponieważ ostatnio na przykład miałeś jakieś silniejsze wrażenia z nią. Co do śmierci kogoś bliskiego (tu dziewczyny) oznacza: "koniec pewnego okresu w życiu i zapowiedź zbliżających się istotnych zmian, podjęcie radykalnej decyzji" (z www.sennik.fututo.pl ) albo "przed Tobą jeszcze długie życie" (z www.sennik.4u.net.pl ).

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
rzeczywiście nie byle jaki sen. Może za dużo horrorów ostatnio oglądałeś? Według mnie twoja dziewczyna Ci się przyśniła, ponieważ ostatnio na przykład miałeś jakieś silniejsze wrażenia z nią. Co do śmierci kogoś bliskiego (tu dziewczyny) oznacza: "koniec pewnego okresu w życiu i zapowiedź zbliżających się istotnych zmian, podjęcie radykalnej decyzji" (z www.sennik.fututo.pl ) albo "przed Tobą jeszcze długie życie" (z www.sennik.4u.net.pl ).

Wierzysz w te pierdoły czy se jajca robisz?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
Widzę że nie wszyscy łapią ironię, no ale czasem ( w moim przypadku) się sprawdza... nie koniecznie kiedy mi się śni śmierć kogoś, lecz w innych sytuacjach.

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Również nie wszyscy potrafią posługiwać się ironią skarbie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Według mnie twoja dziewczyna Ci się przyśniła, ponieważ ostatnio na przykład miałeś jakieś silniejsze wrażenia z nią
Ooooo,to sie zgadza!I to dokladnie snilo mi sie tej nocy po tym wydarzeniu!Cos w tym jest...Co do horrorow to nie ogladalem juz jakies kilka miesiecy,a i tak nie maja na mnie takiego wplywu,zebym mial przez nie koszmary.I raczej rowniez nie wierze w takie sny,choc slyszalem w swoim otoczeniu o takich proroczych snach...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
Zazwyczaj jak komuś się śni jakaś osoba, to wcześniej musiało dojść do jakiegoś zdarzenia, które zostało "zapisane" w mózgu... to moje skromne zdanie.

Franqey to nie tylko do Ciebie jest skierowane, więc się nie nadymaj

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mi się zawsze śnią przez cala noc ( jakos tak) sny przygodowe , w ktorych nawet moge kierowac akcja . To sie chyba nazywa OBEE , nie pamietam zbytnio nazwy.
Esme Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Esme
Wiek: 35
Dni na forum: 6.293
Posty: 5
Skąd: Salem
A nie jest to przypadkiem LD (świadomy sen)?
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
A Tobie Esme coś się przyśniło niezwykłego?

Mnie raczej to samo co powyżej, z tym tylko wyjątkiem, że czasem się budzę ze zmęczenia snem. Dziwne, nie?

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Esme Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Esme
Wiek: 35
Dni na forum: 6.293
Posty: 5
Skąd: Salem
Hmm… Ja często mam powtarzające się sny. Np. chyba ze cztery razy śniło mi się, że mój sąsiad mnie morduje albo, że ludzie zamiast drzwiami wychodzą oknami.
Bywa też, że sny bardzo mi się przydają. Na przykład raz przyśniła mi się cała fabuła mojej książki .
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ludzie zazwyczaj nie pamietają szczegółow snu Ja kiedy się obudze pamietam większa czesc tego co mi sie przynilo, ale juz po 15-20 min. nie nie pamietam Raz mi sie snilo, ze sie zamienilem w ssj3 , nie umialem latac, a po obudzeniu bylem zlany potem ^^.
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
to rzeczywiście dziwny, ale o ciekawej tematyce sen. Kiedyś kiedy po raz pierwszy Spiderman był w kinach wywarł na mnie tak duże wrażenie, że potem mi się śniło, iż jestem jakąś ofiarą, którą uratował Spiderman.

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Hehe Spiderman Mi bardzo często śnią się jednym słowem "głupoty" np. ostatnio śniło mi się, że pod oknem mojej koleżanki stał olbrzymi czarny Kocur i wydzierał się w niebogłosy...w ogóle [ ort! ] nie wiem o co chodziło w tym śnie... Innym przykładem moich wypocin nocnych jest np. to że zostałam prezydentką Polski w wieku 17 lat.. czyż to nie głupi sen?? No ale cóż..

Pozdrawiam

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Hehe Spiderman Mi bardzo często śnią się jednym słowem "głupoty" np. ostatnio śniło mi się, że pod oknem mojej koleżanki stał olbrzymi czarny Kocur i wydzierał się w niebogłosy...w ogóle [ ort! ] nie wiem o co chodziło w tym śnie... Innym przykładem moich wypocin nocnych jest np. to że zostałam prezydentką Polski w wieku 17 lat.. czyż to nie głupi sen?? No ale cóż..

Pozdrawiam

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Sny .
Cierpię na bezsenność...
Może to być objaw 6 godzinnego siedzenia przed komputerem .
Co do świadomych snów miałem tylko jeden .
Chociaż mówiąc szczerze, chciałbym ich więcej . (W końcu pogram w DBZ: Budokai)
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Gdzies czytalem o jakichs technikach przed snem,ktore pzowalaja na jego pozniejsza kontrole.Gleboko pooddychac,pokrecic naokolo oczami z 5 minut,intensywnie pomyslec o tym,o czym chcemy snic i jakies takie inne glupoty.Probowalem ale w czasie krecenia tymi zamknietymi oczami zasypialem Swoja droga to moze byc dobre...Tylko zeby wychodzilo...Mnie jeszcze nigdy sie niestety nie udalo

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Sny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook