Forum Dragon Ball Nao

» Szkolne szaleństwo DB

Strony:   1, 2
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nom...to bylo cos...bez troskie zycie dzieciaka...;/ choc w sumie dalej jestem dzieckiem ale teraz jest troche wiecej obowiazkow niz gdy mialem 10 lat...;p dobra koniec offtopu...
ja mam chyba cos okolo 70 kart wraz z powtorkami...;/ to troche nie wiele, poniewaz tak jak juz wczesniej pisalem zjadl reszte moj brat...Pamietam, ze swojego czasu mialem cos okolo 400...wiekszosc z nich byla wygrane
poniewaz uchodzilem za dobrego gracza w te karty ;p;p zawsze jak nie mialem to za mnie stawiali...ahh te wspaniale czasy...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Joe Weider napisał(a):
Pamiętam też, że były wafle z naklejkami, miałem ich prawie cały album.
Ja zbierałem razem z kumplem karty i te właśnie naklejki.I jak już uzbieraliśmy na maksa ile się dało (tzn.jakieś 90%) i moda na te gadżety minęła,to ja wziąłem wszystkie karty,jakie mieliśmy,a on ten album z naklejkami.Podobnie się podzieliliśmy Pokemonami Każdy wziął połowę Tazosów

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Myślę, że byłam za młoda, by zbierać cokolwiek związanego z DB, gdy było ono w modzie. Miałam tylko kilka naklejek z wafelków Ale zaginęły w akcji
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Oo pamiętam jak było DBZ szachy i tam były opisy postaci mam ich kilka
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Hmmm, tak sobie myślę, może jak będę miał więcej wolnego czasu, to pstryknę fotkę wszystkich moich kart (bez podwójnych) i dam linka a jak będę miał jeszcze więcej czasu, to może popstrykam każdej z osobna i spakuję w *.rar . Co o tym myślicie??
MescimeK Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MescimeK
Wiek: 32
Dni na forum: 6.024
Posty: 32
Skąd: Kraków
A ja zbierałem tylko karty i naklejki i w ogóle [ ort! ] nie wie co to były te szachy???
Szkoda ze do mnie nie dotarły bo pewnie tez bym je zbierał jak wszystko z DB , no tak to było wspaniałe uczucie jak jeszcze była ta moda na karty bo jak znalazło sie jakąś rzadka to na osiedlu wszyscy mi zazdrościli
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
MescimeK DBZ szachy to taka kolekcja DB gdzie z każdym numerem uczyli Cię jak grać w szachy dostawało się po 2 figurki i 4 karty z opisami postaci do segeregatora.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
he he
u mmnei dokladnie tak samo gzie nie szedles ktos gral lub wymienial sie kartami bylo na to takie szalenstwo i caly czes mam te karty i cale szachy skompletownae i czasami niemi gam

POZDRO

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
xD hehe mi juz zostały tylko karty
PimputeckiSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PimputeckiSSJ
Dni na forum: 6.091
Posty: 16
Oj lepiej nie mówić . Zbieranie kart było koniecznością
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Szkolne szaleństwo DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook