Forum Dragon Ball Nao

» Dłuższy koszmar uczniów?

Strony:   1, 2
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
ジョーワイダー napisał(a):
A jeśli ktoś ufał, że PO zreformuje polskie szkolnictwo to niech przetrze oczy.
Heh. Ja bym poszedł dalej, uważam, że partie, których członkowie właśnie grzeją sejmowe krzesła, nie przeprowadzą nigdy udanej reformy szkolnictwa, ba nie powinny nawet tam być. A PO ma w dupie wyborców, a Tusk tylko chce zdobyć ich uznanie by zasiąść na stołku prezydenta. Ale mam nadzieję, że znajdzie się w końcu partia kompetentna, która zrobi coś dla Polski.

Wracając do tematu. Pomysł głupi, skrócą wakacje i co to da? Myślą, że będziemy się uczyć w te dni? Śmieszne. Skupiają się na bezsensownych reformach (typu Giertycha), które i tak nic nie zmienią w kulejącym systemie nauczania. To tyle.

Naowicz napisał(a):
Choćby z tak głupiego powodu, że na dni wolne nauczyciele dość często coś zadają. Na wakacje przeważnie nie.
O to, to.
KakarottoPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KakarottoPL
Wiek: 33
Dni na forum: 5.692
Posty: 23
Skąd: Gdańsk
Według mnie tak xD
A co do zadawania... na zachodzie sie nie zadaje nic do domu

"My name is Kakarotto don't you forget it!"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
gówno mi mogą zrobic juz sie te wakacje koncza a za rok koncze liceum i ide na studia
^^

a co do zachodu to tam nawet ksiazek do domu nie noszą tylko zostawiaja w szafkach a o ich wiedzy nie wspomne kumpel w anglii chodzi do sql a jest w moim wieku to mowi ze oni teraz przerabiaja to co ja miałem 2 lata temu xDxDxD

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Moje zdanie na ten temat jest następujące. Ludzie z rządu nie wiedzą co tak naprawdę robić z tą naszą "Polską szkołą". Skrócą wakacje, a to tylko będzie jeszcze większy powód do wagarowania dla tych, którzy robią to często, bo kto w środku lata będzie miał ochotę na czytanie "Lalki" bądź, uczenia się różnych pierdół z Matematyki?. Na pewno nie ja . Uważam, że ostatnimi czasy nasz rząd naprawdę podejmuje kiepskie pomysły jeśli chodzi o edukację, a zaczęło się to od tych słynnych mundurków R. Giertycha
Podsumowując: Jestem przeciwny takiemu obrotowi sprawy.
Pozdrawiam.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Dłuższy koszmar uczniów?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook