Forum Dragon Ball Nao

» Polityka

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.585
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ujio napisał(a):
Ty może jesteś lepszy...? Bardziej interesujesz się krajem,niż własną własną osobą...?
Nie, ale gdy naród będzie miał źle, to w jaki sposób niby ja miałbym być wyjątkiem?

A widzisz jakiś sensowną opcję...?Wyboru to to nie ma...Więc w sumie jeden pies...No chyba,że masz jakiś pomysł... ,chętnie go usłyszę i dowiem się jaki jest ten złoty środek na uzdrowienie patologii w kraju...
Możesz mi wyjaśnić co rozumiesz pod pojęciem przebudzenia i jak miałoby to niby wyglądać.To tak z ciekawości...
Obalenie rządu i wprowadzenie monarchii.

Ujio napisał(a):
Mam to gdzieś. Ważne,ze się pojawiłeś.Lubie dyskutować z kimś lepszym,to rozwija myślenie i można się czegoś nauczyć...
Nie podlizuj się.

Dark Sky napisał(a):
A myślisz, że co, gdyby rządziła inna partia byłoby lepiej?. Nie chce mi się w to wierzyć PiS już pokazał na co go stać tak samo by było z tym całym UPR.
Nawet nie potrafisz dostrzec różnicy. UPR mówi, w jaki sposób chce dążyć, a zakrwawione żydostwo mówi, DAMY PRACĘ! DAMY PIENIĄDZE! OBNIŻYMY PODATKI! Ale jak zapytać, w jaki sposób to zrobią, nie usłyszymy żadnej sensownej odpowiedzi, a gdy się już ich wybierze, działają w zupełnie innym kierunku, no chyba że te slogany, były skierowane w ich stronę. Warte zaznaczenia jest chyba jeszcze to, że nie widziałem w UPR komunisty, z naszych polskich, czerwonych czasów, a jakich jest pełno w innych partiach/platformach.

BTW. Ujio... !? do Japonii robocie.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 28.01.2009, 15:00
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.194
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Old Cyceron napisał(a):
Nawet nie potrafisz dostrzec różnicy
Potrafię.

Old Cyceron napisał(a):
PR mówi, w jaki sposób chce dążyć, a zakrwawione żydostwo mówi, DAMY PRACĘ! DAMY PIENIĄDZE! OBNIŻYMY PODATKI!
Kaczyński i Tusk też wiele obiecywali przed wyborami, wybrali i PiS i PO a na obietnicach się jak na razie skończyło.
Nie bądź aż tak naiwny Cycek.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.306
Plusy: 10
Posty: 5.192
Skąd: Włocławek
Dark Sky napisał(a):
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
1.Czy uda im sie zliberalizowac gospodarke?
Tego nie wiem.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
2.Czy uda im sie obnizyc podatki?
Hmm będzie ciężko, ale na pewno się postarają, zrobią co w ich mocy, a jak będzie zobaczymy.
To tak dla Twojej informacji jestesmy czlonkiem Zwiazk... ekhm, przepraszam, Unii Europejskiej. Glownym silnikiem tego badziewia sa Niemcy, Francja i Skandynawia, zwlaszcza Niemcy. Juz niedlugo po 1989 Niemcy "wyciagaly do nas dlon" proponujac harmonizacje podatkow w obu krajach, znaczy to tyle, ze podatki w obu krajach osiagna taki sam poziom, by wyeliminowac konkurencje w tej dziedzinie. W Unii ta konkurencja jest nazywana nieuczciwa.
Dzis podatki w Niemczech nadal sa wyzsze niz w Polsce. Jedne z wyzszych w Europie, byc moze nawet najwyzsze. I na pewno do harmonizacji nie dojdzie poprzez ich obnizke w Niemczech. Tak na marginesie dodam, ze VAT wynosi 22%, podczas gdy w Szwecji 25%. A UK wcale nie obnizylo podatkow. Zejscie na 15% z 17,5% w VAT-cie zostalo zastapione podwyzkami akcyz. Totez wyszli na swoje.
I przestancie wierzyc w zapowiedzi tego szamana.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.585
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Dark Sky napisał(a):
Kaczyński i Tusk też wiele obiecywali przed wyborami, wybrali i PiS i PO a na obietnicach się jak na razie skończyło.
Nie bądź aż tak naiwny Cycek.
Nie potrafisz czytać. Gdzie sensowne wyjaśnienia PiS i PO, w jaki sposób chcą poprawić sytuację w kraju? Jak chcą do tego dążyć?
Dobra Wazon, jak dasz mi 4kPLN to w przyszłości, już nigdy nie będziesz musiał płacić podatków. Dzięki i cześć.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.194
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Old Cyceron napisał(a):
Nie potrafisz czytać
Potrafię.

Old Cyceron napisał(a):
Gdzie sensowne wyjaśnienia PiS i PO, w jaki sposób chcą poprawić sytuację w kraju? Jak chcą do tego dążyć?
PO chciało zrobić z Polski drugą Irlandię, a PiS szczerze mówiąc mało mnie obchodzi.
Ja chce tylko powiedzieć, że jeżeli UPR doszłoby do władzy sytuacja w naszym kraju też by się nie zmieniła, taki Cycek, Joe, poszedłby zagłosować, bo im wierzą, a potem i tak by było jak jest.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.585
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Dark Sky napisał(a):
PO chciało zrobić z Polski drugą Irlandię, a PiS szczerze mówiąc mało mnie obchodzi.
Ja chce tylko powiedzieć, że jeżeli UPR doszłoby do władzy sytuacja w naszym kraju też by się nie zmieniła, taki Cycek, Joe, poszedłby zagłosować, bo im wierzą, a potem i tak by było jak jest.
Wciąż nie rozumiesz. A czy PO powiedziało, w jaki sposób chce zrobić z Polski 'Irlandię'? Nie. No ale dobra, tacy ludzie też być muszą, by mogli pracować na swoich panów, także nie martw się mój drogi.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.306
Plusy: 10
Posty: 5.192
Skąd: Włocławek
Dark Sky napisał(a):
PO chciało zrobić z Polski drugą Irlandię, a PiS szczerze mówiąc mało mnie obchodzi.
Ja chce tylko powiedzieć, że jeżeli UPR doszłoby do władzy sytuacja w naszym kraju też by się nie zmieniła, taki Cycek, Joe, poszedłby zagłosować, bo im wierzą, a potem i tak by było jak jest.
Dla Twojej informacji, drogi Dark Sky'u, Tusk juz raz byl wraz z kolegami na szycie., Wtedy jako tzw. Kongres Liberalno- Demokratyczny, ugrupowianie liberalne, "wspierajace" wolny rynek. Wspieralo wolnosc gospodarcza do tego stopnia, ze az owczesny premier Bielecki wprowadzil podatek VAT, wyjatkowo ohydny. Do dzis Polacy stracili przez niego jakies 800mld zlotych, taka liczbe jakis czas temu podal onet, wiec pewnie w rzeczywistosci jest 2-3x wieksza.

No i nie mozna zapominac o wybitnej roli Tuska podczas tzw. "Nocnej Zmiany". Nasz cudotworca/cudak dzielnie liczyl glosy.

Obraz

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.194
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Old Cyceron napisał(a):
Wciąż nie rozumiesz.
Rozumiem, ja wiele rzeczy rozumiem.
Tylko nie potrafię zrozumieć jednego.
PiS rządził, PO było w opozycji ludzie chcieli Tuska, teraz jest im źle, bo podniósł podatki, a obiecał co innego.
A zastanowiliście się moi drodzy nad jedną sprawą, w jakiej sytuacji znajduje się teraz nasz kraj.
Może premier nie może w tej chwili obniżyć podatków, bo sytuacja na to nie pozwala, dlatego też je podniósł.
Tak samo byście narzekali na UPR, gdyby przed wyborami obiecywało obniżenie podatków, a tu nagle proszę.
Sytuacja krytyczna i podatki zostają podniesione.
Społeczeństwo narzeka, chcą aby ktoś inny rządził krajem, bo jest im źle.
Tak szczerze Wam powiem, że nam Polakom to nigdy nie będzie dobrze w naszym kraju jeśli będziemy myśleć jak Joe.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.306
Plusy: 10
Posty: 5.192
Skąd: Włocławek
Dark Sky napisał(a):
Sytuacja krytyczna i podatki zostają podniesione.
Pragne Ci przypomniec, ze w sytuacjach krytycznych, zdrowe panstwa obnizaja podatki, tak jak USA za prezydentura Reagana, UK Margaret Thatcher, Chile gen. Pinocheta. Podnosza zas socjalisci.
Dark Sky napisał(a):
PiS rządził, PO było w opozycji ludzie chcieli Tuska, teraz jest im źle, bo podniósł podatki, a obiecał co innego.
Spojrz na rankingi popularnosci, popytaj ludzi na ulicy- zwlaszcza mlodych, wszyscy sa wpatrzeni w Donka jak w obrazek. Zacznij przytaczac powazne argumenty, bo na razie pieprzysz jak Schetyna z Mlodziez kontra o rzekomym liberalizmie PO. Ta partia szpeci to pojecie. PiS przynajmniej sie nie nazywa liberalna partia, co nie oznacza, ze uwazam PiS za partie dobra, sa czerwoni az w oczy kluje, ale przynajmniej nie posuneli sie tak daleko w klamstwie jak Donek.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.869
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Właśnie po to powinny być nowe wybory, aby była jakaś zmiana i możliwość wykazania się innym tak jak to było z PiSem. Spoko ludzie byli podnieceni Donkiem i jego obietnicami, ale jak widać także to nic nie zmieniło, a raczej pogorszyło. Można mówić o tym, że gdy UPR dojdzie do władzy też nic nie zrobie, ale po pierwsze z paru % nie zrobie sie 30... Choć sam się z tym nie zgadzam.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.763
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
A...człowiek wyjdzie na chwilę,a tu tyle postów...Chyba nie oczekujecie,że teraz je wszystke skomentuję...No ale w paru zdaniach odniosę się do nich.Cóż cytować i pokolej komentować mi się po prostu nie chce,no nie w takiej ilości...
Po pierwsze dyskusja wyszła lepiej niż myślałem.Niespodziewałem się aż tylu postów.No przynajmniej temat się rozkręcił...Ta dyskusja była dla mnie istotna z paru powodów.

- Można było sobie odreagować i dobrze się zabawić
- Poznałem wasze opinie na temat obecnej polityki (hm...dla mnie jak sobie pomyślę,to tak prawie jak sądaż)
- Zweryfikowałem własne poglądy na temat polityki
- Poznałem co nieco wasze charaktery

Osobiście mało mnie interesuje za kogo mnie uważacie.Pewne komenty były nawet zabawne.
Co do obecnej polityki to mam gdzieś kto rządzi.Ja z tym krajem nie wiążę swojej przyszłości,więc mi to rybka.Nie uważam,żeby tu kiedykolwiek było normalnie,a polska mentalność delikatnie mówiąc mnie drażni.Co do Tuska,to miało być wspaniale,wyszło jak zwykle.Nie wiem czego wy się spodziewaliście.Cud...Irlandia...dobre sobie.Jedni i drudzy nie umieją dobrze rządzić.
A ja chcę w spokoju zrealizować to co sobie założyłem.Koalicja PIS,LPR i Samoobrona była dla mnie nie do strawienia.I mając w perspektywie powrót do tego co było,to już wolę to co jest.Przynajmiej się,tak nie irytuję jak kiedyś.
Odniosę się jeszcze do zdania,że mam iść do Japonii.Gdybym miał taką możliwość,to czemu nie.Niestety na to trzeba trochę popracować.A to wymaga czasu.

Poziom dyskusji oceniam jako 2/5.No cóż...nie ma co siać zbędnego zamentu w tym temacie . Może się czasami mądrzę,ale to dlatego by rozruszać temat.Hyde Park na DB Nao traktuję jako...hm...swojego rodzaju poligon.Moje pomysły i własne ograniczenia konfrontuję z opinię i krytyką innych.Dla mnie to ciekawa zabawa.A co do obciachu i porażki,no cóż...zaczepiając Franka i komentując więk Zettai'a jakbym był nie wiem jak mądry,wiedziałem co spowokuję i jak to się skończy.Pokonać tyle osób jest niezwykle trudno...no ale nie o to tu chodziło.Swój cel osiągnąłem,dobrze się przy tym bawiąc.Czy przegrałem?Tak,Czy narobiłem sobie obciachu?Tak
Ale to niewielka cena w porównaniu z tym co osiągnąłem.Więc czy nie było warto?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.749
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
pomijając już standardowe tłumaczenie się na koniec dyskusji
Ujio napisał(a):
Niech to szlag...ja chciałem dyskutować o przyszłości,a nie o polityce.Ach...kto to tu przeniósł...?!
zapraszam do zrealizowania pragnienia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.763
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
franqey napisał(a):
pomijając już standardowe tłumaczenie się na koniec dyskusji

A czego się spodziewałeś? Ty myślisz,że po co ja wdaję się w tego typu dyskusje...? Jej wynik był przecież oczywisty...
No cóż...marzy mi się mieszkać w miejscu,które sam wybiorę,a w tym do którego jestem przypisany z racji urodzenia...


franqey napisał(a):
zapraszam do zrealizowania pragnienia.
Hm...czyżbyś chciał ze mną rozmawiać wdać się w kolejną słowną potyczkę...Czemu nie...Ja nie unoszę się urażoną dumą i chętnie się ucze...Przyjmuje zaproszenie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.869
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Zobaczyć wymądrzającego sie 26 latka ślepo zapatrzonego w cudotwórce - bezcenne.

Poziom dyskusji oceniam jako 2/5
Pewnie dlatego, że brał w niej udział 15 latek tak?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.763
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Hako napisał(a):
Zobaczyć wymądrzającego sie 26 latka ślepo zapatrzonego w cudotwórce - bezcenne.
Mam go gdzieś...Wspomniałem już,że nie chcę mieszkać w Polsce.Jeżeli Cię to tak bardzo drażni ,mogę mówić,że popieram lewicę...Mi jest bez różnicy...A te złośliwości są zbędne...Nie będę się powtarzał ani cytował sam siebie,ale ja nie mówiłem,ani że kupiłem jego obietnice,ani że jestem szczęśliwy z ich rządów.Jest demokracja a ja zagłosowałem na tego na kogo mi się podobało.Tyle.Rządy PISu mi się nie podobały...


Hako napisał(a):
Pewnie dlatego, że brał w niej udział 15 latek tak?
Nie...równie dobrze mógłbyś mieć 10 lub 50,mi jest bez różnicy. Uważasz,że wiek jest wyznacznikiem inteligencji u człowieka...? Poziom był niski ze względu na styl dyskusji,a nie na twój wiek.Jeżeli mam być już złośliwy i czepiać się wieku,to co mnie obchodzi opinia kogoś,kto nawet nie ma prawa głosu?
Za pare lat sam zagłosujesz i wybierzesz sobie jakąś opcje polityczną.Będziesz miał okazje sam zastanowić się nad własnym wyborem i podyskutować o tym z innymi.Już mówiłem,że mi to rybka,co o mnie myślą,a wiek nie ma tu żadnego znaczenia.

Pozdrawiam

PS.Jeżeli chcesz mnie zaczepiać to zrób to w jakiejś dyskusji.Bo nie chce mi się komentować Twoich opini pod moim adresem,które de facto mnie niezbyt interesują.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.306
Plusy: 10
Posty: 5.192
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 6.016
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Tak zgadzam się z Ssij-Mi-Lewicowa-Suko. Trzeba będzie niedługo stworzyć nową kategorię.
Dobrze wiedzieć, że są na świecie politycy głupszy do Kaczyńskiego i Tuska xD
Za chwi8lke coś dopisze, mamproblemy z kompem i Internetem.

[ Dodano: 16.03.2009, 20:33 (po 13 minutach) ]
Zgadzam się z Ssij-Mi-Lewicowa-Suko. Niedługo trzeba będzie stworzyć nową kategorie.
Jednak dobrze wiedzieć, że są głupsi politycy od naszych polskich.
Ta Unia jest chyba jakąś sektą, która najpierw coś daje, a potem uzależnia(dobrze napisałem?) ofiarę od siebie, czyli nas ludzi. Niedługo unia zabroni nam wyrażać własnego zdania.

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Zettai napisał(a):
Tak zgadzam się z Ssij-Mi-Lewicowa-Suko.
ja tak samo.
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Wspieralo wolnosc gospodarcza do tego stopnia, ze az owczesny premier Bielecki wprowadzil podatek VAT, wyjatkowo ohydny. Do dzis Polacy stracili przez niego jakies 800mld zlotych, taka liczbe jakis czas temu podal onet, wiec pewnie w rzeczywistosci jest 2-3x wieksza.
i to właśnie uważam za najbardziej idiotyczny wyczyn tych panów...

Powiem tak: w obecnej polityce jestem bardziej za PiSem. Lewakiem nie jestem, nie będę i nie byłem. POwcem też nie jestem i nie mam zamiaru być.
Polityka nie jest według mnie najciekawszym tematem, ale jakoś się tam orientuję, że prezydentem nie został Lepper

Z osób się tu wypowiadających rację ma: Ssij i wszyscy go popierający.
Takie pytanie retoryczne na kogo głosowałeś Ssij?
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.871
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do Polityki- jestem za PO. To jest moja ulubiona partia i jedyna którą lubię. Nienawidzę PiS-u LiD-u i innych. A dlaczego?
W PO politycy są bardzo mądrzy. I jedynie tam. Ja jestem głównie zwolenniczką Tuska. Czemu? Popieram często jego zdanie, a jak czytam teksty jego w wywiadach to aż mi oczy wyłażą. Z pozytywnego zdziwienia. Jako jeden z nielicznych polityków nie zachowuje się jak dziecko.
Mam gust polityczny tak jak moja mama- obie byłyśmy za PO.
Co do PiS-u to głównie samouwielbiacze. Tej partii najbardziej nie znoszę. Czemu? Tam są głównie ,,dorosłe dzieci". Słuchając tego co mówią w telewizji- głupoty głównie Nelly Rokity- że Tusk stoi w rozkroku(tego typu bzdety)- sorry dokładniej nie jestem w stanie zapamiętać.. Nie lubię też braci Kaczyńskich. Teksty na poziomie przedszkolaka, zachowanie także. O reszcie PiS-u nie wypowiem się- szkoda mi klawiatury. No i jak oni z LiD-em się kłócili co pierwszy Einstein wynalazł....
Pozdrawiam

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Lady Byczusia napisał(a):
W PO politycy są bardzo mądrzy
TO MNIE ZATKAŁO XD
wybacz, ale politycy w PO nie są najmądrzejsi
Lady Byczusia napisał(a):
Mam gust polityczny tak jak moja mama- obie byłyśmy za PO.
sory, ale wydaje mi się, że gdyby mama była za SLD to ty też byś była...
Lady Byczusia napisał(a):
jak czytam teksty jego w wywiadach to aż mi oczy wyłażą. Z pozytywnego zdziwienia. Jako jeden z nielicznych polityków nie zachowuje się jak dziecko.
Tak. Zachowuje się jak niemowlak. Kaczyński może i się myli i popełnia błędy, ale nie zachowuje się jak dziecko. A kto się kłócił że to jego samolot i Kaczyński nim nie poleci? No chyba nie Lech...
Lady Byczusia napisał(a):
Tam są głównie ,,dorosłe dzieci". Słuchając tego co mówią w telewizji- głupoty głównie Nelly Rokity
telewizji? TVN? Polsat? To są typowe, lewackie, stronnicze telewizje. Więc tylko takie informacje pokazują. Nelly Rokita może i się myli, ale nie robi z siebie debila, jak taki Palikot. Zapewne na zlecenie pana Donalda pokazał wibrator i zrobił z siebie idiotę, żeby pokazać jaki on jest kontrowersyjny...
Lady Byczusia napisał(a):
Teksty na poziomie przedszkolaka, zachowanie także.
Tak. A napis na koszulce pana Palikota "Jestem z Sld - Jestem Gejem" był bardzo inteligentny...
Nie mów mi że oni słyną z inteligencji bo to wyjątkowe ułomy...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » » Polityka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook