Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Fuzja Satana & Goku

Strony: 1, 2  
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.663
Posty: 109
Chiciałbym porozmawiac o fuzji Goku i Satana. W pewnym momencie gdy Buu wchłonoł gohana Son Goku niemiał z kim się połączyc potalami. Jedynym jako takim wojownikiem był w tedy Satan, lecz pojawił sie Vegeta z zaświatów. Jak myślicie? Jak wyglądał by wojownik który by powstał z tej fuzji? Jakie by miał cechy?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Bucyk ussj2: 01.01.2006, 16:16
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.708
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Na moje to taki wojownik byłby dokładnie tak mocny jak Goku, bo Satana siła w prównianiu z Goku była niczym. Jedyne co dana postać przejeła by od Satana, to afro zeszta Goku w jednym z odcinków wyobrażał sobie to
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.804
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
No ta postać by była bardzo dziwna . Byłaby trochę silniejsza od samego Son Goku, ale za słaba żeby dorównać Buu.
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.669
Posty: 61
Nie doszlo by do fuzji ! Poziom mocy musi byc wyrownany a ten koles buahaahaa

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.663
Posty: 109
Oj gosciu, przeczytaj sobie dokładnie!! chodziło mi o potale a w tym przypadku moc nie musi byc równa
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.669
Posty: 25
Nic by sie niezmienilo oprocz wygladu jego. No i charakter tez by byl inny. Oprocz tego sila nic by nie wzrosla bo on nie mial zadnej mocy. Oczywiscie w porownaniu do wojownikow. Chociazby Tenshina mozna wziac i porownac ich moc. Czyli ten wojownik bylby jeszcze gorszy moim zdaniem od samego goku.

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.663
Posty: 109
No raczej masz racje, ale chyba energia tego wojownika by sie nizmniejszyła ale raczej by niemógł dokonywac przemiany w super sayana
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.731
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Sorrasy że cytuję mangę ale to oddaje wszystko co myślę o tej sytuacji:

Goku: "To nic nie da... Jeśli dodam do tysiąca jeden to wiele nie zmieni... A może nawet skończy się na zmniejszeniu mojej siły..."

To myśle co On

No i charakter tez by byl inny
Zgadzam się Po fuzji, osobnik ten pierwsze co by pokazał światu to znak "PeAcE" I zaczął świrować pawiana (swoje popisy)

Śmiesznie ta fuzja wyglądała (w mandze i anime pokazana została jak pamiętam).

PoZdRaWiAm

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.648
Posty: 87
na pewno [ ort! ] prócz wyglądu zmieniła by sie siła, szybkoś i technika walik. Dlaczego siła i szybkoś by wzrosła. Po fuzji suma sił mnoży sie przez 10 po fuzją dance,
po kolczykach pottara to nie wiem [ ort! ] ale pewnie więcej bo jak grałem w log3 to jak zrobiłem fuzje to vegitto był silniejszy od gogety.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.663
Posty: 109
Czyli moze by hmmmmm... gokutan? Zabił by buu? He he to by było gites!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
poczekajcie...

dajmy że Goku miał około 15 milionów BP w normal...nie ma co dodawać Satana, bo to śladowe ilości mocy. Więc fuzja potalami daje moc x10. 15 x10 = 150 (milionów) Z taką mocą by chyba pokonał Buu, nie?

Ale skąd wiadomo że niby Potala dają siłe 10x?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.663
Posty: 109
Ale skąd wiadomo że niby Potala dają siłe 10x?
No niby fuzjion dance daj razy10 więc chyba połączenie potalami da więcej macy??
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.847
Posty: 549
Taaa od razu 1500 2900 albo 20 Kilo....
Troche głupie tak przeliczać, mi się wydaje że po połączeniu z satanem Goku wcale by nie urósł z siłe (no moze tam o milion czy dwa) ale i tak by przegrał.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Na pewnej zagranicznej stronie było napisane że Fusion Dance zwiększa 2x a Potala 10x... Mi się to wydaje naciągana i raczej to nie prawda, napisałem czysto hipotetycznie. Przecież takie matematyczne wyliczenia nie mogą oddać istoty mocy postaci Db, to jak zwykle przypuszczenia, pewnie nie zgodne z prawdą.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 05.04.2007, 17:09
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.708
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
No jasne że to jest naciągane, niektóre strony o DB zmyślają różne rzeczy by przyciągnąć kolejną cyferkę na liczniku odwiedzin. Z tego co wiem zwykła fuzja podwaja moc, a potale wyzwalają po prostu ukrytą moc obu połączonych wojowników w jednym ciele.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.861
Posty: 407
A z tego co ja się orientuję, to te fuzje niczym się nie różnią... Niestety filmy kinowe i przedewszystkim seria GT wprowadziła pełno nieścisłości(np. Gogette...).
Według mnie po scaleniu zwyklym przez fusion dance też powinien powstać Vegetto...

Co do sily Goku i Satana... Może by za bardzo nie wzrosla, ale fajnie by było popatrzeć na głupka z afro, który na wszystkich się sadzi )
Aż strach myśleć co by się w jego główce kołatało


ObrazObraz

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
budyń Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
budyń
Wiek: 33
Dni na forum: 6.647
Posty: 7
Skąd: Demon
nie mogliby się połączyć gdyż fuzja może nastąpić jedynie gdy siły są dość podobne
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.663
Posty: 109
nie mogliby się połączyć gdyż fuzja może nastąpić jedynie gdy siły są dość podobne
Oczywiście że mogli bo chodzi tu o połączenie potalami!
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.789
Posty: 109
Skąd: Tychy
Jak dla mnie to to nie było by zbyt dobre bo w końcu Satan jest dość tchórzliwy a Goku wręcz przeciwnie.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.641
Posty: 127
Skąd: Limanowa
na pewno [ ort! ] ta fuzja była by jedna z najsmieszniejszych postaci z całego DB
A co do sił to tak jak wyżej

________________
Niech moc będzie z Wami

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Fuzja Satana & Goku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook