Forum Dragon Ball Nao

» Krew dla kibiców Lechii

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nad ranem miał miejsce w Mikanowie koło Włocławka (tak Ujio, u nas nie autostrady) wypadek, w którym zginęło 2 kibiców Lechii Gdańsk wracających z meczu w Gliwicach. Wsród pozostałych jest wielu rannych, w tym także ciężko rannych, w związku z czym potrzebują oni krwi.
Kibice w całej Polsce włączają się w akcję na rzecz kibiców Lechii.

http://www.lechia.net/index.php?option=com_k2&view=item&id=6775:ruszyla-zbiorka-krwi-dla-kibicow-lechii&Itemid=187

Jeśli ktoś ma ochotę pomóc, to niech zajrzy w ten link. Jeśli nie macie dostępu do wyżej wymienionych miast to nic nie szkodzi zapytać u was, czy jest jakaś możliwość, aby "zadedykować" tę krew właśnie kibicom.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Znając kibiców piłki nożnej, spokojnie uzbierają krew do jutra/pojutrza (tzn. nie tych piknikowych), więc o to nie ma co się martwić.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
I tak warto zachęcać. Nie wiem ile krwi potrzeba, ale uzbiera się też dla innych chorych czy poszkodowanych w taki czy inny sposób, których nie brakuje.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Krew dla kibiców Lechii
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook