Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Uroda

Strony:   1, 2, 3  
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Drakan napisał(a):
I z tą samooceną jest raczej dokładnie na odwrót. Z reguły im delikatniejsza, wiotka i słabsza babka tym silniejszego męskiego ramienia potrzebuje.
Może i potrzebuje, ale uważa, że się na dziewczynę dla takiego mężczyzny nie nadaje, bo on jest mega, a ona jest brzydka itp. Dlatego wybiera sobie partnerów o niższej atrakcyjności, u których ma szansę. Raczej tak rozumiałbym słowa Cyca i Gonara.

Mnie odpychają dziewczyny wyższe ode mnie lub z wielkimi stopami. Odpychają w sensie oczywiście jako zadatek na partnerkę. Tak to nie mam jakiś szczególnych upodobań, u większości dziewczyn w moi mieście potrafię zauważyć piękną. Bo kiedy np. bywam w Wawie, to już troszkę ciężej, warszawianki są dwie klasy niżej od mielczanek.

Uroda jako taka łączy się też z powierzchownym sposobem zachowania, wiadomo, że kiedy dziewczyna klnie jak szewc, to dla części mężczyzn (w tym mnie) przestaje być atrakcyjna, mimo zalet fizycznych. Ważny jest też sposób chodzenia czy styl życia. Cnotliwość i godność. Nie znoszę kobiet, które się nie szanują, choć de facto męski popęd mówi mi, że mógłbym się taką nieźle zająć, z drugiej strony ta lepsza strona widzi tę dziewczynę jako człowieka, a nie obiekt seksualny.

Obraz
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.459
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Uroda to indywidualna sprawa. Komuś podoba się dana osoba, komuś nie. Nie ma osób idealnych i takich, które będą każdemu się podobać. Wystarczy, że facet czy dziewczyna dba o siebie, to nawet paszczur może wyglądać ładnie. Każdy ma swój ideał piękna, który często mija się z rzeczywistością, ponieważ partnerzy wcale nie wyglądają tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Ważne by nie wyglądać jak wiedźma czy żul, choć nawet żule potrafią znaleźć żule-partnerki XD

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Bad Boy napisał(a):
Może i potrzebuje, ale uważa, że się na dziewczynę dla takiego mężczyzny nie nadaje, bo on jest mega, a ona jest brzydka itp. Dlatego wybiera sobie partnerów o niższej atrakcyjności, u których ma szansę. Raczej tak rozumiałbym słowa Cyca i Gonara.
Dziewucha może tak rozumować przez niską samoocenę, ale jest jeszcze ten 'mega' facet, który właśnie nie szuka wyszczekanej i samodzielnej. Taka zwyczajnie poważyłaby jego samcze cechy, więc analogicznie szuka tej wyżej przeze mnie wymienionej. Że wymagania co do wyglądu będzie miał wysokie to oczywiste, bo sam się wysoko ceni w jego mniemaniu.
Teraz wystarczy to tylko zaobserwować w przyrodzie, a szczególnie wśród gwiazd gdzie panienki mają często cycki i mózgi wypełnione powietrzem, a panowie grube portfele i wygląd greckich bogów. Oczywiście to przypadki negatywne, bo równie dobrze taka relacja może zaistnieć np. między ładną, skromną dziewczyną pragnącą dbać o dom i dzieci, a wysportowanym mundurowym.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Po pierwsze coś co widać z daleka, czyli proporcjonalna budowa ciała i (tu powtórzę za Bad Boy'em) sposób chodzenia/zachowanie, jeżeli osoba porusza się seksownie, to nawet nie patrząc na twarz będę zaciekawiona. Jeżeli jeszcze jest ciekawie ubrana to nawet niezbyt urodziwa, ma już duży plus.
Po drugie, ogólne dbanie o sobie i wygląd na swoje lata (lub mniej niż się ma), nigdy nie uznam za atrakcyjną osobę specjalnie postarzającą się i zupełnie olewającą podstawową pielęgnację. Długie włosy? - to bez rozdwojonych końcówek, broda? - przycinana, a nie porastanie szczeciną bez ładu, itd. niektórzy sami czynią się nieatrakcyjni.

Coś czego nie lubię to przeciętność, dlatego podobają mi się osoby nie pasujące do szablonu. Lubię modyfikacje ciała, krzykliwe fryzury i ciekawy makijaż, to coś co, jeżeli pasuje do osobowości, od razu przyciąga moją uwagę. To działa też w druga stronę, ponieważ np. laski bez make up'a wydają mi się wręcz podejrzane.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Nie, bo właśnie o tym mówiłam, może mieć i brodę do pasa, ale niech ją przystrzyże żeby była równa i miała jakiś kształt.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie no, tutaj tak wygląda, ale generalnie to on ją trzyma w porządku.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
/Sechmet/ napisał(a):
Coś czego nie lubię to przeciętność, dlatego podobają mi się osoby nie pasujące do szablonu. Lubię modyfikacje ciała, krzykliwe fryzury i ciekawy makijaż, to coś co, jeżeli pasuje do osobowości, od razu przyciąga moją uwagę. To działa też w druga stronę, ponieważ np. laski bez make up'a wydają mi się wręcz podejrzane.
No to ze mną będzie zagwozdka, bo wściekle czerwony łeb, włosy 78 cm, styl Gunsów i bez make upu.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Muszę wierzyć na słowo i sobie wyobrazić, ale jeżeli pytasz ogólnie, tak podoba mi się nawet tak pokaźna broda. Jemu akurat pasuje.

Drakan, ale Ty masz ciekawie na głowie i może akurat jesteś posiadaczką świetnej cery, a ja uderzam głównie do takich ''zakonnic'', płowy włos, niczym nie przykryty pryszcz czy cienie pod oczami, nigdy nie wiem czy taka osoba nie ma pojęcia jak wygląda czy wręcz chce odstraszać innych specjalnie.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Teraz cera moja jest dobra, znalezienie odpowiedniego specyfiku do mycia zrobiło swoje (i w sumie tylko tyle wystarczyło, sadzę że niektórym tez by mogło), ale i tak uważam, że podkład nie jest konieczny. Rozumiem, że jak dziewczyna maluje sobie jakoś szczególnie oczy lub wypada jej wyglądać na specjalną okazję to można stosować drobne wspomagacze, ale tylko wtedy i tylko miejscowo, np. jakiś korektor czy inna baza pod cień. W przypadku twarzy z niespodziankami też nie jest do dobrym wyjściem - specyfiku należy nałożyć dużo co wygląda nieciekawie. Warto też wiedzieć, że wiele z nich ma nieatrakcyjne, zbyt silikonowe składy.
Generalnie nie demonizuję makijaży, tuszu i kredki używam kilka razy w tygodniu, ale podkład to za dużo. Moim zdaniem zamiast podkreślić urodę tylko ją zastępuje. Tym sposobem przy moich i grubych i długich rzęsach wystarczy je tylko trochę pokolorować na czarno i już. Z farbowaniem henną nie chce mi się zwyczajnie pierdzielić. Podkładom dziękuję.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Widzę, że stoimy po dwóch różnych biegunach jeżeli idzie o ilość kosmetyków. Ale w jednym się zgodzę, jak się nie wie jak coś zmyć odpowiednio, lepiej tego nie nakładać, dlatego faktycznie nic tak dobrze nie robi jak porządne oczyszczanie, efekty od razu widać.

Nasunęłaś mi pewną myśl...a co z osobami, które bez makijażu wyglądają brzydko a jak są ''zrobione'' zjawiskowo? Jak to wpływa na ich atrakcyjność wg Was?
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.176
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
/Sechmet/ napisał(a):
a co z osobami, które bez makijażu wyglądają brzydko a jak są ''zrobione'' zjawiskowo? Jak to wpływa na ich atrakcyjność wg Was?
prędzej, czy później wyjdzie to, że wygląda brzydko. Podejrzewam, że jeżeli taka by chciała zrobić się na boginię to by musiała użyć tony pudru i innych bliżej mi nieznanych specyfików by to osiągnąć, a ja nie lubię gdy kobieta przesadza z makijażem bo zaczyna wyglądać sztucznie

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
/Sechmet/ napisał(a):
Nasunęłaś mi pewną myśl...a co z osobami, które bez makijażu wyglądają brzydko a jak są ''zrobione'' zjawiskowo? Jak to wpływa na ich atrakcyjność wg Was?
Moja przyjaciółka jest jedną z najpiękniejszych dziewczyn jakie w życiu widziałam, ale bez makijażu wygląda jak brzydki, 12 letni chłopczyk. Co ciekawe, wcale się mocno nie maluje - trochę tuszu, kredka i szminka, nic specjalnego. Nie widzę w tym nic złego, raczej podziwiam talent do tak znacznego wydobycia piękna za pomocą niewielkiej ilości wspomagaczy.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.176
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Al, na wikipedii piszą, że Harden zaczął zapuszczać brodę od 2009 roku bo był leniem i nie chciało mu się golić

Brodę wcale tak łatwo nie jest przystrzyc, kiedyś próbowałem trochę zapuścić i przyciąć odpowiednio to efekty były marne. Niektórym jednak lepiej jest ze zwykłym, zapuszczonym zarostem niż by mięli go sobie jakoś "układać"

A teraz pytanie z innej beczki, co sądzicie o butach Ugg? Generalnie podoba się Wam, że dziewczyny noszą je?

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
A teraz pytanie z innej beczki, co sądzicie o butach Ugg? Generalnie podoba się Wam, że dziewczyny noszą je?
Wyglądają w nich jak zmutowane wielbłądy, nigdy bym w czymś takim nie wyszła na miasto, ale za to świetnie sprawdzają się jako kapcie do chodzenia po domu.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Wymyślasz Sechmet. Ja osobiście lubię, gdy kobieta pokazuje więcej naturalnego piękna, niż make up'u. Co do tego koszykarza, to na pewno ma przystrzyżoną brodę. Wystarczy spojrzeć po linii brody na policzkach. Najwyraźniej odpowiada mu taka długość.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.921
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
wracajac do silki, to nie sadzilem, ze pomyslicie o gosciach, ktorzy zyja na silowni, sa wielcy, ale zalani, wiec wygladaja brzydko, podobnie zreszta profesjonalni kulturysci. mialem na mysli raczej modeli fitness (ktorym ze zdjec tez by trzeba odjac, fotograf+photoshop). a gordon pewnie mysli, ze zaliczam siebie i jego w tej grupce xD chociaz nawet on lepiej wyglada od tych zalancow i prokulturystow

bede chamski i powiem, ze mowicie tak pewnie dlatego, ze macie facetow o pizdowatym wygladzie, ale was rzna i przyjemnie ich nagie torsy kojarzycie, to tak teraz glupstwa !? gdyby zaczeli cwiczyc i rozwijac swoje cialo, to by was bardziej krecili zreszta, sprawnosc fizyczna?

Wołek napisał(a):
A teraz pytanie z innej beczki, co sądzicie o butach Ugg? Generalnie podoba się Wam, że dziewczyny noszą je?
raczej slabo .

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Goguś napisał(a):
bede chamski i powiem, ze mowicie tak pewnie dlatego, ze macie facetow o pizdowatym wygladzie, ale was rzna i przyjemnie ich nagie torsy kojarzycie, to tak teraz glupstwa !? gdyby zaczeli cwiczyc i rozwijac swoje cialo, to by was bardziej krecili zreszta, sprawnosc fizyczna?
W przyszłym życiu może urodzisz się kobietą, to wtedy będziesz mógł się wypowiedzieć na temat kobiecej psychiki ;p

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gdyby kobieta miała do wyboru dwóch niemal identycznych mężczyzn, różniących się wyłącznie masą ciała zapewne wybrałyby tego szczuplejszego. Kobieca psychika jest bardzo podobna do męskiej, również patrzycie na wygląd, na męskie gabaryty etc. To jest naturalne zachowanie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Goguś napisał(a):
bede chamski i powiem, ze mowicie tak pewnie dlatego, ze macie facetow o pizdowatym wygladzie, ale was rzna i przyjemnie ich nagie torsy kojarzycie, to tak teraz glupstwa !? gdyby zaczeli cwiczyc i rozwijac swoje cialo, to by was bardziej krecili zreszta, sprawnosc fizyczna?
Gadasz tak, bo sam pakujesz i rzeźbisz ;p Ja mam faceta karatekę, który nie ma kaloryfera, ale dobrze wygląda, bo nie jest ani suchy ani gruby ;p I to nie jest tylko mój pogląd

Czy ktoś kto nie ma wyrzeźbionych mięśni musi mieć słabą kondycję? Skąd taki pogląd?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Uroda
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook