Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Shrek vs Shrek 2

Strony:   1, 2
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.155
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
ShrekI jest definitywnie najlepszy. połowa dialogów przeszła już do historii kina. Osiołek po prostu niszczy i wymiata. chociaż w II kot też jest niezły.
na dzień dzisiejszy można rozszerzyć temat jeszcze o Shreka Trzeciego. polacy znowu odwalili kawał dobrej roboty z dubbingiem. (Osioł: "stary,zainwestuj w majtki, bo ci widaać!" "Osioł w ciele Kota: - Zabrakadobrowali mnie w jakiegoś drugorzędnego whiskazożercę!")

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Sądze że Shrek 1 był zdecydowanie lepszy od Shreka 2 np tymi tekstami które , jak powiedział mój przedmówca
Samael napisał(a):
połowa dialogów przeszła już do historii kina.
z czym się zgadzam. A jeżeli chodzi o Shreka 2 to najbardziej podobał mi się ten kot [ któremu Banderas podkładał głos w orginalnej wersji ] miedzy innymi jak zrobił te wielkie załujace oczy , lecz mimo wszystko sązde że Shrek1 jest lepszy od Shreka 2

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.400
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
hmmm, trudno stwierdzić, obie części były super, i świetnie się przy nich bawiłem. O ile w pierwszej części humor ten był dla nas nowością, to o tyle w drugiej oczekiwaliśmy go wręcz, no i nie zawiedliśmy się. W pierwszej części zdecydowanie najbardziej bawiły teksty ("Żwirek kręci z Muchomorkiem", "a najgorzej jak się ktoś przyczepi, dajesz mu do zrozumienia, żeby sobie odszedł a on swoje, i zapada tak niezręczna cisza... Mogę tu zamieszkać ?", "zainwestuj w Tik-taki bo ci jedzie" itp.) , w drugiej zaś sytuacje i postacie ("jam puszek okruszek" bądź świetny program w telewizji (lustrze) "Ścigani" ).
hmmm, postawię jednak na część druga, jako, że bawiła bardziej .

Hmmm, proponowałbym, Gotenksie dodać ankietę i dopisać do niej rownież część 3.
Prawdę mówiąc, część 3 zawiodła mnie, występowały tam niekiedy śmieszne sceny ale to o wiele, wiele niższy poziom od poprzednich części. Jednym słowem, twórcy Shreka po raz pierwszy zawiedli mnie.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Powiem krótko: co następna część Shreka to lepsza od poprzedniej. Właśnie jestem po trzeciej części i wcale tego nie żałuję. Właściwie trudno stwierdzić, która lepsza, bo każda mówi o czymś innym i na czym innym się skupia, co za tym idzie nacisk na akcenty humorystyczne rozkłada się gdzie indziej. Nie cenię sobie humoru jako takiego w postaci błyskotliwych dialogów, ale właśnie groteskowość świata baśni. A moim zdaniem w trzeciej części podobne elementy towarzyszyły cały czas odbiorcy, chociaż muszę przyznać, że cz. druga pod tym względem nie ustępuje ostatniej. Co do części pierwszej, jest fajna, ale czegoś mi tu brakuje.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
POwiem tak: obie części wspaniałe. Występuje to samo, specyficzne poczucie humoru, wiele świetnych tekstów(np. my swoje lęki nosimy jak odzież wierzchnią - Amigo, idę z kociakami na whiskas). Dwójka nie okazała się(przynajmniej dla mnie) odgrzewanym kotletem jak często okazuje przy wielu sequelach. Za pierwszym razem, gdy obejrzałem Shreka uderzyła we mnie salwa naprawdę dobrego humoru(glownie za sprawą osła oraz genialnego Jerzego Stuhra. W drugiej części była nieco szybsza akcja i sporo nowych postaci, przez które nie zrezygnowano ze starych, a nawet one odegrały jakąś rolę.(Odpadł jedynie Farquaad, ale on musiał po prostu odpaść.
Tak więc, moja ostateczna ocena to 2:2 po dwóch dogrywkach i 4:3 w karnych dla dwójki.
Trójki niestety jeszcze nie oglądałem, ale spotykam się ze skrajnymi opiniami na temat Shreka trzeciego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.158
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Obie mi się podobają, nie mam kryteriów która gorsza. ciekwy jestem Shreka 3!
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.896
Posty: 72
Cóż według mnie lepszy jest Shrek 2,no ale jedynka też jest niczego sobie.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.830
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wg mnie część II jest znacznie lepszy, co nie znaczy, że I część jest do dupy, wręcz przeciwnie. 2 część Shreka uwielbiam za tego kota w butach i dobrą akcję, + mega dawkę humoru. Lecz jedynka jest też jak na swój sposób dobra i humor w niej też jest świetny.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Shrek vs Shrek 2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook