Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super [Lektor PL] [720p bez loga stacji]

Strony: poprzednia  1, 2, 3
GohanDB Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 854
Nie będzie dalej lektora od grupy HoshiAkari powiedzieli ze
Niestety, wycofaliśmy się z tego projektu ze względu na bardzo nieduże zainteresowanie.

Pozostaje tylko FanLektor.TV
maaatti
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 857
noo i *** w bombki strzelił...
NOssX Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
NOssX
Dni na forum: 1.843

To są potwierdzone informacje? bo nie doczytałem się nigdzie tego na ich oficjalnej stronie ani poprzez wujka gógla..

"wycofaliśmy się z tego projektu ze względu na bardzo nieduże zainteresowanie. "
- co?.. na prawdę mało ludzi interesowało się ich pracą w DBS? aż mi trudno wierzyć..

Ja czytałem na forum.bajki-tv.com od członka ekipy HoshiAkari, że jedynie lektor nie może teraz nagrywać i szukają zastępstwa. Brzmi to już inaczej, ale nie wiem, czy to aktualne.

FanLektor nie jest dostępny dla wszystkich za darmo... Nie mam w tej chwili środków na płacenie za każdy odcinek ale też obecnie jest wstrzymana rejestracja nowych użytkowników na fanlektor, nie mogę nic zrobić w tej chwili. Czyżby strona miała się nadal źle? ataki na nią miały miejsce 5msc! temu..
Od grupy HoshiAkari dodatkowo było całkowicie bez loga... tylko te upierdliwe napisy co jakiś czas.

No więc jeśli tak, to lepiej poczekam na wersję z bluraya pod którą podłożony zostanie później zapewne nasz wspaniały Chłopicki (o ile w ogóle idzie to do przodu, bo już jestem zakręcony i nic nie wiem) ale skąd ściągać? jedynie z niedostępnego dla mnie fanlektor?
Na wyżej wymienionym forze są wstawki z DBS lektor ale nie ma nowych.. a wybacz Shounen, ale z napisami się nie liczą, bo nigdy nie lubiłem "czytać książki" podczas oglądania filmu... a Japońskiego to nie umiem. Chcę także poczuć to samo, co za dawnych "podstawówkowych" czasów, gdy się oglądało całą serię DB razem z tłumaczeniem niezapomnianego Dobrzańskiego oraz Raciborskiego
tylko czekać tyle, to wiadomo co.. trochę niefajne.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez NOssX: 07.11.2015, 7:35
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.814
Plusy: 64
NOssX napisał(a):
czytałem na PEWNYM forze (nie cierpię tego ukrywania nazw itp.)
To nie ukrywaj, nie wiem, skąd pomysł, że u nas nie można pisać nazw innych stron. Co innego spamowanie i reklamowanie w miejscach do tego nieprzeznaczonych, a co innego normalna dyskusja.

Ja do napisów nikogo nie zmuszam, ale jeśli chcesz poczuć to, co za dawnych czasów, to chyba musisz poczekać na wersję z lektorem na francuskim dubbingu?

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
NOssX Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
NOssX
Dni na forum: 1.843
Shounen napisał(a):
jeśli chcesz poczuć to, co za dawnych czasów, to chyba musisz poczekać na wersję z lektorem na francuskim dubbingu?
Taa... dobrze powiedziane

Francuski dubb to już było za dużo wg. mnie ale rozumiem czemu tak postąpili w tv.. Ten dubbing mniej mi pasował i gdy były niekiedy odcinki z oryginalnym japońskim, to wtedy lepiej się odbierało wszystko.

Wolę cienki oryginalny głosik Goku, niż ten, który miał w ver. francuskiej, więc jedynie lektora potrzebuję, aby było jak dawniej..

Teraz tylko czekać.
florion11 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.059
Ostrzeżenia: 4
Francuzi dobrze mieli podłożony głos i to jest dowodem na to, że jeśli tworzy się jakiś projekt typu właśnie bajki, anime, to każdą kwestią różni ludzie powinni się zajmować, aby efekt końcowy był dopracowany.
Japońce są dobrzy w grafice i fabule, ale jak widać dubbing już inne państwo jest lepsze.
mmz007
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.083
NOssX napisał(a):

FanLektor nie jest dostępny dla wszystkich za darmo... Nie mam w tej chwili środków na płacenie za każdy odcinek ale też obecnie jest wstrzymana rejestracja nowych użytkowników na fanlektor, nie mogę nic zrobić w tej chwili. Czyżby strona miała się nadal źle? ataki na nią miały miejsce 5msc! temu.

fanlektortv.pl ma się bardzo dobrze. Obecnie jest 31 odcinków DBS z lektorem. Rejestracja zamknięta dzięki czemu nic nie wycieka i nikt nie marudzi jak to było kiedyś.

Pzdr
piotrus840 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
piotrus840
Dni na forum: 2.124
dajcie lakis lin k z odcinkami dbs z lektorem??
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2

Na kreskóweczki.pl są do, któregoś odcinka.
Strony: poprzednia  1, 2, 3

Forum DB Nao » Różne » Strefa downloadu » Dragon Ball Super [Lektor PL] [720p bez loga stacji]
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump