Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Zarbon

Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.121
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Obraz
Obraz

Co myślicie o naszym geju? Dla mnie nie jest moją ulubioną postacią ani też pół ulubioną, ale ma fajny temat w Shin Butoden (nie, nie royal guard).

Zarbon także pojawił się po raz pierwszy jako grywalna postać w swojej potwornej formie w grze na famicoma, czyżby Bandai chceli żeby w tej formie był znany? Któż wie

Podobnie jak każdy inny, też myślałem że Zarbon to kobieta........aż usłyszałem jego głos

Ponoć Zarbon to książę

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Bartek: 20.02.2016, 19:30
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.473
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Zarbon jest hermafrodyta ( niewtajemiczonych odsyłam do Wikipedi) dosyć ciekawa postać , troszeczkę bardziej go lubiłem niż tego troglodyte Doborie, nawet dosyć silny ,posiadał możliwość transformacji i tym samym zwiększyć poziom bojowy,

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.121
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
pitek599 napisał(a):
Zarbon jest hermafrodyta
A no, może

Dla wtajemniczonych, Zarbon ma kobiecy głos w jednym dubbingu
florion11 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 28
Dni na forum: 4.407
Ostrzeżenia: 4
Posty: 133
Ktoś już poruszał ten temat w kwesti Frezera, ci wszyscy wojownicy zła, ciemności, oni są źli właśnie dlatego, bo nie mają freda.
Dlatego są źli na wszystkich i rozgniewani, i dlatego sieją zło wszędzie, nie mogą znieść tego, że muszą żyć bez fallusa.
Z tego powodu ich frustracja sięga zenitu i nie mają jak jej wyładować więc posługują się przemocą i dręczeniem innych.
To musi być dla nich straszną traumą egzystencja bez fallusa, coś okropnego.
Ja osobiście współczuje im bardzo
Nameczanie jednak potrafili wieść szczęśliwe życie mimo braku fallusów.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Nameczanie to obojnaki, co do armii Freezy, nie wiadomo, może kastrowani by skupic się na walce, nie na kobietach
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.825
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Lubie go Nawet pomimo seiyuu, Shou Hayamiego

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.328
Posty: 77
Mi jest obojętna ta postać, ani lubię, anie nie lubię, ale swoją rolę w DBZ odegrał

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Dla mnie też jest obojętny, był w DB jako oficer Freezy, odegrał swoją rolę, skończyła się i tyle o nim. Jako postać z gry jest w porządku, im więcej postaci w grze tym lepiej i by była fabuła potrzebni są dobrzy i źli, DB ma tyle gotowych postaci, że nie potrzeba tworzyć nowych. W DB jego rola się skończyła, do gry się nadaje.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.121
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
clio napisał(a):
Lubie go Nawet pomimo seiyuu, Shou Hayamiego
No co ty Sho Hayami rządzi
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.741
Plusy: 5
Posty: 2.022
@up, agree. Tak poza głosem to postać mi obojętna. Dupsko, że mu zmienili aktora w Epizodzie o Bardocku (Kai tam i tak jest do chrzanu, więc mnie nie interesi).

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.121
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
vegeta391 napisał(a):
Dupsko, że mu zmienili aktora w Epizodzie o Bardocku (Kai tam i tak jest do chrzanu, więc mnie nie interesi).
Właśnie tu kot pogrzebany, jego głosy po Kai wiązą sie z tym że aktorzy Kai są nowymi głosami postaci w DBZ

Funimation widać usunięli to, bo Jheesa w XV nadal gra Chris Sabat

No ale Babidi'ego gra Bin "Broli" Shimada w Kai, a w serii (DBK) Raging Blast, aktor Kaio
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.741
Plusy: 5
Posty: 2.022
Z Babidim chodzi pewnie o to, że z racji wieku trudniej było Yanamiemu tak zmieniać głos. Babidi miał dużo dialogów, więc musiał wypaść charyzmatycznie, a to wychodziło odrobinę poza obecne możliwości Yamamiego. Choć to tylko moje domysły.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Postać] Zarbon
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook