Forum Dragon Ball Nao

» [Gra] Tenchi.pl

Matheo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 644
Posty: 1
Obraz
Rozpędzony pocisk wbił się w lewą skroń Amy i wyszedł prawą. Obezwładnione ciało osunęło się z krzesła na podłogę, nie hałasując przy tym zbytnio. Niespełna pięć sekund później zawyły syreny pożarowe, a na przeszklone ściany kawiarni opadły pancerne kurtyny.
- Uwinęliście się szybciej niż myślałem. – szepnął pod nosem Hiroshi i jednym łykiem dopił resztę kawy.
Każda z przebywających wewnątrz budynku osób dobyła broni i wycelowała ją w młodzieńca.
Z zaplecza wyłoniła się piękna, blondwłosa kobieta ubrana w brązową katanę i jeansy. W ręku trzymała rewolwer z odciągniętym kurkiem.
- Nie wiedziałam, że twoja moc pozwala na robienie takich rzeczy. Żeby wziąć ciebie za dziewczynę, a dziewczynę za ciebie? Wyciąłeś niezły numer w dniu swojego pogrzebu.
- W dniu mojego pogrzebu? Ktoś tu jest wielkim optymistą...


Tenchi to świat stworzony z połączenia dziesiątek różnych mang i anime. Miłośnicy Bleacha znajdą w nim podział na kapitanów, poruczników i wiele innych frakcji. Dywizje zostały zastąpione "krajami", spełniającymi generalnie bardzo podobną rolę w systemie gry. Fani One Piece odnajdą się na bezkresnym oceanie okalającym cztery kontynenty. Strongest Disciple Kenichi ujawni się w postaci tajemniczej organizacji Yami oraz w wielu odmiennych szkołach, w których bohaterowie będą mogli się kształcić zanim wyruszą w bój.
Rewolucyjny i grywalny system toczenia pojedynków przykuje ponadto niejednego amatora opowiadań... Wszystko to na rozbudowanym i zaprojektowanym specjalnie na potrzeby gry forum tenchi.pl

Obraz

Nie zwlekaj! Odwiedź nas już dziś!

Czym Tenchi różni się od innych PBF na rynku?
Przede wszystkim, na Tenchi pisze się zazwyczaj kompletne opowiadania, a nie fragmenty, w których gracz relacjonuje poczynania swojej postaci.
Nie ma mistrzów gry (poza głównym administratorem), czyli można opisywać poczynania i rozwijać bohaterów kiedy się tylko chce. Dla osób lubiących wspólną i liniową rozgrywkę istnieją Tankyuu, które niejako symulują to, co można spotkać w innych PBF'ach. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Rewolucyjny system walk zdejmuje brzemię tysięcy statystyk i niejasnych mechanik. Wszystko jest proste, intuicyjne i demokratycznie sprawiedliwe. Wygrywa ten, kto ma lepsze pomysły i popełnia mniej błędów.
Wreszcie, gra jest dopracowana, ładna i stabilna. Nie ma problemów z darmowymi serwerami, zrzutami na opłaty, ani pstrokatymi grafikami. Mało tego, jeśli bohater będzie aktywnie uczestniczył w świecie Tenchi, doczeka się własnej, oryginalnej podobizny oraz avataru.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » Różne » Ogłoszenia » [Gra] Tenchi.pl
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2017 DB Nao
Facebook