Forum Dragon Ball Nao

» [Gra] Tenchi.pl

Matheo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 1.003
Posty: 1
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Rozpędzony pocisk wbił się w lewą skroń Amy i wyszedł prawą. Obezwładnione ciało osunęło się z krzesła na podłogę, nie hałasując przy tym zbytnio. Niespełna pięć sekund później zawyły syreny pożarowe, a na przeszklone ściany kawiarni opadły pancerne kurtyny.
- Uwinęliście się szybciej niż myślałem. – szepnął pod nosem Hiroshi i jednym łykiem dopił resztę kawy.
Każda z przebywających wewnątrz budynku osób dobyła broni i wycelowała ją w młodzieńca.
Z zaplecza wyłoniła się piękna, blondwłosa kobieta ubrana w brązową katanę i jeansy. W ręku trzymała rewolwer z odciągniętym kurkiem.
- Nie wiedziałam, że twoja moc pozwala na robienie takich rzeczy. Żeby wziąć ciebie za dziewczynę, a dziewczynę za ciebie? Wyciąłeś niezły numer w dniu swojego pogrzebu.
- W dniu mojego pogrzebu? Ktoś tu jest wielkim optymistą...


Tenchi to świat stworzony z połączenia dziesiątek różnych mang i anime. Miłośnicy Bleacha znajdą w nim podział na kapitanów, poruczników i wiele innych frakcji. Dywizje zostały zastąpione "krajami", spełniającymi generalnie bardzo podobną rolę w systemie gry. Fani One Piece odnajdą się na bezkresnym oceanie okalającym cztery kontynenty. Strongest Disciple Kenichi ujawni się w postaci tajemniczej organizacji Yami oraz w wielu odmiennych szkołach, w których bohaterowie będą mogli się kształcić zanim wyruszą w bój.
Rewolucyjny i grywalny system toczenia pojedynków przykuje ponadto niejednego amatora opowiadań... Wszystko to na rozbudowanym i zaprojektowanym specjalnie na potrzeby gry forum tenchi.pl

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Nie zwlekaj! Odwiedź nas już dziś!

Czym Tenchi różni się od innych PBF na rynku?
Przede wszystkim, na Tenchi pisze się zazwyczaj kompletne opowiadania, a nie fragmenty, w których gracz relacjonuje poczynania swojej postaci.
Nie ma mistrzów gry (poza głównym administratorem), czyli można opisywać poczynania i rozwijać bohaterów kiedy się tylko chce. Dla osób lubiących wspólną i liniową rozgrywkę istnieją Tankyuu, które niejako symulują to, co można spotkać w innych PBF'ach. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Rewolucyjny system walk zdejmuje brzemię tysięcy statystyk i niejasnych mechanik. Wszystko jest proste, intuicyjne i demokratycznie sprawiedliwe. Wygrywa ten, kto ma lepsze pomysły i popełnia mniej błędów.
Wreszcie, gra jest dopracowana, ładna i stabilna. Nie ma problemów z darmowymi serwerami, zrzutami na opłaty, ani pstrokatymi grafikami. Mało tego, jeśli bohater będzie aktywnie uczestniczył w świecie Tenchi, doczeka się własnej, oryginalnej podobizny oraz avataru.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Gra] Tenchi.pl
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook