Forum Dragon Ball Nao

» Ocena drugiego człowieka

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Po czym oceniacie drugiego czlowieka? Na jakiej podstawie wyrabiacie sobie swoja opinie na jego temat.? Zapraszam do udzialu w temacie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wyrabiam sobie opinię na czyjś temat widząc jego zachowanie. To jak się wypowiada, zachowuje na co dzień (i nie tylko!). To ,jak mnie traktuje- jak się czepia, jest niemiły, chamski, arogancki wobec mnie od razu w mych oczach traci.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Ja tak jak Byczusia, oceniam ludzi po tym jak odnoszą się do innych ludzi, do zwierząt, roślin, przyrody, dla mnie szacunek do życia innych organizmów jest ważny, a niektórzy niszczą przyrodę, zrywają kwiaty by je potem wyrzucić.
Demoniasty Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Demoniasty
Wiek: 27
Dni na forum: 2.686
Posty: 13
Skąd: Z krainy płonącego ognia :)
Ja oceniam człowieka podobnie jak rozmówcy powyżej, w sensie to w jaki sposób się zachowuje wpływa na mój obraz postrzegabia danej osoby, bo wygląd się u mnie specjalnie nie liczy, gdyż nie oceniam książki po okładce. To właśnie po czynach oceniam danego człowieka.
gohan4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 2.316
Posty: 16
Skąd: Śląsk
Po tym jaki jest w stosunku do innych ludzi, zwłaszcza starszych, albo chorych/niepełnosprawnych.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ocena drugiego człowieka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook