Forum Dragon Ball Nao

» Mecz Lech-Lechia

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tytuł sugeruje sport, ale nie o sport tu chodzi. Wczoraj odbył się mecz ligowy między Lechem a Lechią, na którym kibice Lecha wywiesili transparent z napisem "Lechia Gdańsk sial pelacur"
Obraz
Pomyślałem sobie, że to takie bekowe, że aż przejdzie do historii polskiego kibicowania. Sial pelacur to zdaje się słowa bez składu i ładu w języku indonezyjskim. Po prostu zwykłe bluzgi.
Dzisiaj patrzę i nie dowierzam temu, co widzę. Indonezja dostała szału. Nazywają kibiców Lecha, jak i sam klub, a co bardziej krewcy całą Polskę, rasistami, nazistami, obrzydliwymi fiutami i w ogóle. Generalnie ich zdaniem powinniśmy popełnić zbiorowe samobójstwo, aby ich jakoś ugłaskać. Prawdopodobnie wszyscy umrzemy ja tu przyjadą, a już na pewno Lech Poznań.
Obraz
Długo się zastanawiałem co jest powodem tej antypolskiej sraczki, jakiej dostał indonezyjski internet, głównie ta część skupiona na instagramie. Czy chodzi o to, że język indonezyjski jest uważany za taką świętość, że nikt spoza Indonezji nie prawa go użyć? W końcu się dowiedziałem, że punktem zaczepienia jest nie tylko słowo, ale i mordka na tym transparencie i fakt, że w Lechii gra Indonezyjczyk Egy Maulana Vikri. Lechia Gdańsk obserwowana jest na twitterze przez 77 tysięcy osób, a po tym transferze powstał indonezyjskojęzyczny profil liczący sobie 107 tysięcy obserwatorów, którzy rzecz jasna, chcą śledzić swojego karierę swojego reprezentanta.
Tyle że ta mordka na transparencie na pierwszy rzut oka kojarzy się z masturbacyjnym wrzutem typowym dla kibiców. Tak jak np. woła się "Z pipki wibrator to jest toruński Apator" albo "Z członka śmietana to jest toruńska Elana" A całość wygląda na próbę pokazania Indonezyjczykowi czekającemu na debiut, że Lechia jest w Poznaniu pogardzana.
Indonezyjczycy odczytali to jako rasizm i postanowili ukarać Lecha śmiercią, a rykoszetem dostanie się pewnie całej Polsce z wyjątkiem Lechii Gdańsk. No chyba że się tak rozpędzą, że im się niebieskie z zielonym pomyli.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Obraz xD

W Azji już tak mają. Kilka miesięcy temu jeden z tych patusów chyba co nadają na YT zrobił rajd do Koreańczyka i było podobnie. Masa spamu w komentarzach u patusa, a sam Koreańczyk nabijał się z polskiego PKB.

Ja im tylko współczuje, że interesują się "megatalentem" który trafił do... polskiej ligi, ale w sumie jak tak na wiki zobaczyłem ich aktualny skład i szeroki, to się nie dziwie jak tam co najwyżej w Malezji występują xD

Marketingowo dobry ruch Lechii, który będzie działał w obydwie strony. Zachodnie kluby robiły tak z Koreańczykami czy Japończykami, ale wśród tych krajów transfer do polskiej ligi nie wywołuje takiego boom jak transfer Park Ji Sunga do Man Utd, więc trzeba było poszukać kogoś w głębi Azji.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Mecz Lech-Lechia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook