Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Nałogi...

Strony:   1, 2, 3, 4
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.506
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Goji55 napisał(a):
od czasu kiedy moja siostra przywiozła mi całą lodówkę samochodową redbulli mam nałóg do kofeiny , naprawde , musze pić 2 redbulle albo coś w tym rodzaju dziennie , jeśli się tego nie napije zaczyna mi się robić słabo
Powodzenia na drodze impotencji.

Moje uzależnienie? Komputer na pewno w jakimś stopniu. Uzależniony psychicznie jestem również od tzw. trawy, czy też marihuany, potrafię odmówić i nie zapalić, charakter mam silny... ale gdy nie czuję powodu, to po prostu nawet nie próbuję się przed tym bronić. Uzależniony jestem również od pewnej osoby... ale... nie mogę jej nigdzie dostać, że się tak wyrażę i tylko czasem mogę zaspokoić swój 'głód', chociaż i tak nie do końca.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nałogi? Hmm
- komórka- bez tego się nie obędzie. Zawsze mam ją pod ręką i nigdy jej nie wyłączam(może prawie) tylko wyciszam. Gram na niej w gry, ale też czasem dzwonię ją lub wysyłam SMS-y.
I słuchanie płyt na okrągło. Zawsze gdy jestem w domu włączam je+ radio.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Moim największym nałogiem jest internet. Bez niego nie wytrzymał bym miesiąca. Wszystko wina cywilizacji - wymaga na nas korzystania z internetu... i przez to całe dnie się czasami siedzi przy kompie...

Więcej poważnych nałogów nie pamiętam, za wszystkie bardzo żałuję ... itd...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nałogi? Jako takich nie mam, nie pije, nie pale (choć kiedyś tam paliłem), ale martwi mnie kilka rzeczy mianowicie bardzo, bardzo dużo czasu spędzam przed komputerem nie mogąc się oderwać, brakuje mi dnia na wykonanie wszystkich obowiązków^^ Nie wiem, czy do nałogów można zaliczyć moje uwielbienia Dragon Ball'a przecież to już około 11 lat.
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.501
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ja to z nałogów to mamto , że dużo przed kompem siedzę, lubie czesto w noge grać, no i oczywiscie tak jak napisał Dark Sky uwielbiam DB

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.590
Posty: 308
Nie mam nałogów.
Dobra. Mam. Malutkie uzależnienia.
Czytać. Muszę czytać. Codziennie. Bez różnicy, czy to żartobliwe fraszki Kochanowskiego, czy rozdział jakiejś książki, czy też zwykły program telewizyjny, ale coś przeczytać muszę.
Internet. To chyba każdy ma taki nałóg. Mój polega na tym, że jest to dla mnie najprostszy sposób komunikowania się z tymi ludźmi, z którymi muszę koniecznie rozmawiać, a nie mam z nimi na codzień bezpośredniego kontaktu (teraz wychodzi na to, że jestem uzależniona od ludzi).
Muzyka. Nie będę ukrywać, że jest dla mnie jak powietrze.

Jeśli chodzi o alkohol - jestem abstynentką, a papierosom mówię - nie!
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.684
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nałogi Ujio...hm...no więc...

- kawa,bez niej ciężko jest wyciągnąć
- j-music,słucham czegoś w zasadzie ciągle
- papierosy,choć ostatnio już w zasadzie rzuciłem,w każdym razie nie kupuję,co najwyżej opalam czasami innych...
- j.japoński (codziennie z niego korzystam)
- napoje gazowane (odkąd pamiętam)
- w pewnym stopniu komputer
- długie spanie i wylegiwanie się w łóżku
- długie gorące kąpiele

No to chyba tyle,jeżeli chodzi o rzeczy które robię nałogowo...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Nałogi...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook