Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] Rysunki - temat ogólny ocena: 7,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.840
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Yeah! :roftl:




---------------------------

Zaraz zaraz, co to ma być za post? I to jeszcze autorstwa moda? Kszzz, kszzz, od początku!

--------------------------

Niezmiernie się cieszę, że, droga Fanatyczko, poszerzasz swe horyzonty fana anime oraz zapoznajesz się ze stylem Kubo Tite. Zainste, Bleach to seria niezwykła pod względem fabularnym jak i charakteru kreski, szczególnie w mandze, gdzie wyraźnie widać dynamizm i ostre ruchy ołówka [większość jednak poznaje je dopiero jako zapełnione tuszem ]. Rad jestem także, że dane mi będzie teraz uświadczyć z Twej strony wiele równie dobrych, ba!, jeszcze o wiele lepszych fanartów. Na następną pracę proponuję Ichigo Bankai Hollow.

By dopełnić post, poużalam się nad sobą. Nie mam skanera, nie mogę zeskanować, nie mogę zrobić z tego linearta, nie mogę pokolorować, nie mogę dać na devianarta i nie mogę zyskać sławy jako genialny [w marzeniach] rysownik. Shit. ^_^ Kto mi kupi skaner?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.319
Posty: 197
Skąd: World Below
Fanatyczko, ja tam widzę, że masz swój własny , świetny styl:). Czekam na kolejne prace:).

I was buried alive...
I was born dead...
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.599
Posty: 188
heh, ten styl, to ukierunkowany na kolesi, bo ten styl najbardziej lubię, a co do dziewczyn/kobiet, to mam odrębny styl, którego nie będe zmieniała (za bardzo mi się podoba, hehe)
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.319
Posty: 197
Skąd: World Below
Ja swój styl wyrabiałam kilka dobrych lat i w sumie nadal go poprawiam;). Także wszystko przed Toba.

I was buried alive...
I was born dead...
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.055
Posty: 518
Nuruwa twoje prace wygladaja na odwalone 5 minut, ale moge sie mylic.

Fanatyczka niezle ciagniesz w strone mangowo-animowa, ale chetnie zobacze cos rzeczywistego. Talent masz

No prosze jedna uwaga i wszyscy juz wyjasniaja czy z glowy czy z kalki.
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.599
Posty: 188
Megi-chan (wybaczcie, ale już się przyzwyczaiłam do mówienia po japońsku, nawet w szkole tak mówie ), postaram się zrobić ten realistyczny artas (ale z gotowca, bo nigdy nie robiłam czegoś podobnego), będzie przedstawaił mojego ulubionego zwierzaka (i spróbuje go pokolorować na photoshopie). Ale to będzie niestety gdzieś w okolicach ferii, bo oceny trza poprawiać bimbałam w tym półroczu i teraz za to płace, nie zaleje tak następnego!! (<--- moje nowe postanowienie *bierze karteczkę, długopisik i zaczyna pisać harmonogram*)
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.319
Posty: 197
Skąd: World Below
MeganeWytłumacz co rozumiesz przez "odwalone 5 minut"?

I was buried alive...
I was born dead...
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.055
Posty: 518
To znaczy, ze nie poswiecilas zadnemu z tych rysunkow wiecej niz 5 minut.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.846
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No no, fanatyczka całkiem ładne prace. Nuruva wyluzuj troszeczkę tutaj nikt Cie atakować nie zamierza ;]

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.055
Posty: 518
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.319
Posty: 197
Skąd: World Below
Megane, tak dla Twojej wiadomości, traktuję rysunek jako sztukę i nie poświęcam jej zaledwie "5 minut".

I was buried alive...
I was born dead...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.049
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Megane napisał(a):
Moze teraz cos mojego, w prawdzie zdjecie robione komorka, a rys przedstawia projekt ogrodu z lotu ptaka plus dwa przekroje ale...

http://img290.imageshack.us/my.php?image=zdj281cie010bl8.jpg
Niezły rysunek megi, talent to ty masz, powinnaś ten rysunek ubarwić ;D
Rzut z góry też całkiem niezły

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.055
Posty: 518
Nuruva, nie wiem jakiej sztuce poswiecasz czas, ale tym rysunkom daleko aby choc z przymrozeniem oka nazwac je jej imieniem. Jesli tworzylas kazdy z tych rysow w dluzszym czasie niz 5 minut tym gorzej dla ciebie. Musisz spoooro popracowac nad technika,dluga droga przed toba.

Shiro nie mozna tego kolorowac, to jest ksero projektu wykonanego na kalce:P
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.319
Posty: 197
Skąd: World Below
Nie tylko przede mną, jeżeli uważasz, że sama świetnie tworzysz to dalej tkwij w tym błędzie.

I was buried alive...
I was born dead...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.846
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Z pewnością jest bliżej sukcesu od Ciebie, to tak jakby porównać ślimaka z gepardem, no ale cóż ... wiesz pracując nad techniką tyle lat sprawiasz, że na prawdę chciałbym zobaczyć Twoje poprzednie "dzieła", zastanawia mnie jak one wyglądały, skoro te co przedstawiłaś, są wynikiem wieloletnich ćwiczeń

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.055
Posty: 518
Dobra Shabranido bo znow bedzie ze wielki rycerz staje w obronie biednej Megane...

Nuruva, nie martw sie nie tkwie w bledzie, w porownaniu do ciebie. Potrafie sie przyznac kiedy narysuje gniot i przyjac to z usmiechem na twarzy. Przyjmuje krytyke, zwlaszcza od ludzi znajacych sie na tym lepiej ode mnie i stosuje sie do tego co mowia. Nie bronie pazurami swojego 'stylu' i nie bronie sie marnym tekstem zaczynajacym sie jak zwykle 'ty tez... etc'. Nie odbijaj paleczki, bo takie zachowanie jest co najmniej [ ort! ] nie na twoj wiek:)
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.599
Posty: 188
Nuruva, wrzuć na luz, Megane słynie z tego, że jest eee.. szczera i jeśli chodzi o rysunki to potrafi być bardzo surowa i wymagająca

Megane- omg, t... to jest ś... św... świetne, rysujesz świetne drzewa, z którymi ja osobiście mam kłopot, ile ci czasu zajęło narysowanie tego? (chciałabym też zobaczyć, jak ci wychodzi rysowanie postaci w mangowym stylu ;P )
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.049
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Dziewczyny nie kłóćcie się, w końcu to temat o rysunkach i każdy ma prawo wyrażać opinię ten temat. Nuruva, jednej osobie twój rysunek przypadnie do gustu, innej nie. Takie są zasady, nie ma wyłącznie pozytywów, muszą być i negatywy. Każda osoba ma inny punkt widzenia dobrego rysunku.
Pracuj nadal, a dojdziesz do perfekcji, która przysporzy ci większej widowni.

Pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.508
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Ok,Vegeta juz powstal.Jakies 20 min.temu skonczylem.Moze juz jutro poprosze kumpla,zeby mi zeskanowal,to pokaze.Ale raczej mi nie wyszedl... Glowe chyba troche skopalem...Zobaczycie i ocenicie.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.599
Posty: 188
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] Rysunki - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook