Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Abba

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.053
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jest to jedna z bardziej przelomowych kapel w historii. Dla mnie najbardziej znaczaca w muzyce (bardziej sobie ich cenie, niz Beatelsow).
Takie utwory jak: "Fernando", "Waterloo", czy "Honey Honey" po prostu slucha sie z przyjemnoscia. Mimo, iz jestem katem rapu, potrafie docenic piekno kazdej muzyki (o ile jest tego warta: ).


A wy, jaracie sie?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.844
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Abba to szanowany zespół w mych oczach.Te panny ze Szwecj (?) namieszały nieżle w świecie muzycznym.Ich muzyka jest fajna,nastrojowa i wpada szybko do ucha.Jednak i tak,jeśli miałbym robić już ranking kapel w historii to postawie na Boney M.Pozdrawiam

emate:oh tak. "sunny", "daddy cool", czy "rivers of babylon". zgadzam sie: boney m tez swietny zespol

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.655
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Panny...? Z tego co wiem tam są dwie panny i dwoch kolesi...
Mi tam sie nie podoba- bez obrazy eMate

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.838
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Abba, tak, zespół ze Szwecji. Muszę przyznać, iż przyjemnie się ich słucha, na co pozwala fakt, iż ostatnio w radiu często natrafiam na ich utwory. Z pewnością mają na świecie ogromne rzesze fanów, czemu miałbym nie przyłączyć się do tej grupy. Dla nich 1974 rok jest równie wazny jak dla polskich kibiców. W tenczas Abba wygrała Eurowizję.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Abba
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook