Rok 2015 :: Dzień Goku (9 lat temu)

» [Co gdyby] Przemiana Goku w SSJ popsuła serie? Mogło być lepiej?

lukoffic Mężczyzna
Dende
Dende

Dni na forum: 415
Plusy: 1
Posty: 49
Do czasu przemiany Goku w SSJ było naprawdę ciekawie.
Gdy Goku rzucił tą wielką kule w Frieze, to już się cieszyłem, że po wszystkim i zaraz wrócą do domu.
Odpoczną, zjedzą coś, pójdą sobie na ryby, jak dawniej, stare dobre czasy.
No i za jakiś czas znowu jakieś zagrożenie albo turniej sztuk walki.
A stało się zupełnie inaczej i byłem bardzo zły z tego powodu.
Po rzuceniu tej kuli mogli dać już sobie spokój z Friezą i zamknąć temat.
Co o tym sądzicie?
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.589
Posty: 677
Gdyby Frieza zmarł po genki damie to saga nie zamknęła by wątku super saiyanina z legend, plus jako widz czułbym niedosyt z samym Friezą że dał się tak łatwo załatwić. Dobrze jest jak jest szczególnie że to ten moment z transformacją w Super Saiyanina rozpędził Zetke na dobre.
lukoffic Mężczyzna
Dende
Dende

Dni na forum: 415
Plusy: 1
Posty: 49
Ty czułeś niedosyt, ja czułem spełnienie, że wreszcie tą wstrętną istotę zabili. Lubie spokój, dla mnie mogła by być cała seria o tym jak sobie ryby łowią, żyją spokojnie. Po to oglądałem to anime i to mi się w nim podobało, postacie i ich życie, a nie durne potwory, przemoc i cierpienie, precz z tym, nigdy więcej. Dość łez i cierpienia.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.933
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.186
Skąd: z Polski
Co to, światowy dzień trolla? W db nie chodzi o sielankę, pierwsza seria opiera się na przygodach i walkach, druga seria głównie na walkach, ty typie gadasz o zapychaczach.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.753
Plusy: 6
Posty: 2.028
Transformacja SSJ wprowadziła do DB nową jakość, dobrą czy złą, można polemizować, niemniej gębę zamyka popularność serii DBZ. Ja tam uważam, że z głową przeciągana walka nie dość, że dobrze się sprzedaje, to jeszcze gładko wchodzi, trzyma w napięciu i nie nudzi.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
lukoffic Mężczyzna
Dende
Dende

Dni na forum: 415
Plusy: 1
Posty: 49
vegeta391 napisał(a):
Transformacja SSJ wprowadziła do DB nową jakość, dobrą czy złą, można polemizować, niemniej gębę zamyka popularność serii DBZ. Ja tam uważam, że z głową przeciągana walka nie dość, że dobrze się sprzedaje, to jeszcze gładko wchodzi, trzyma w napięciu i nie nudzi.
To co popularne to zazwyczaj syf. Filmy typu Avengers też są popularne, albo Ojciec Chrzestny, gdzie się tylko ludzi morduje.
W filmach stale jest element mordowania, przemocy, narkotyków, seksu z każdym, alkoholu, wojen.
I takie rzeczy są popularne, a tam gdzie wartości, szacunek, miłość, to mało kto ogląda.
Większość ludzi to prymitywna masa, dla której sensem życia jest zaspokojanie najniższych instynktów.
Kochają czuć emocje, dawać upust swym pożądliwościom, niczym zwierzęta.
Nie ma dla nich nic Świętego, świat to maszyna, a to co czują zmysły to rzeczywistość.
Co najlepsze, Goku by się ze mną zgodził, gdyby istniał naprawdę.
15 lat temu pewnie pisałbym jak Wy, ale nie wiem czy wiecie, człowiek dojrzewa.
Jeżeli ktoś tego nie pojmuje, to będzie całe czas stał w miejscu i będzie sterowalny jak marionetka.
Widzicie? Nawet nie potraficie obiektywnie spojrzeć na zwykłe anime.
Co, jak byliście dziećmi, to serio, marzyła Wam się przemoc i walki? Nim się obejrzeliście, jara Was to?
Widzicie, jak przez te wszystkie lata zainfekowali Wam umysł? Ja też byłem zainfekowany.
Teraz się śmieje sam z siebie, czym ja się ekscytowałem, żałosne to było.
Tak jakby w biciu kogoś po mordzie było coś mądrego, coś ekscytującego. Ależ ja byłem tępy.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.589
Posty: 677
Ten komentarz dobitnie pokazuje że Dragon Ball to nie bajka dla starych ludzi
lukoffic Mężczyzna
Dende
Dende

Dni na forum: 415
Plusy: 1
Posty: 49
Alkis napisał(a):
Ten komentarz dobitnie pokazuje że Dragon Ball to nie bajka dla starych ludzi
Trudno się z Tobą nie zgodzić. Zestarzałem się, dowiedziałem się tak dużo, że to już na mnie nie działa.
A może... Ty źle myślisz? Patrz komentarz wyżej.
Przecież będąc niemowlakiem, czyli czysta młodość, nie powiesz mi, że kochałeś przemoc?
Kto i kiedy Ci powiedział, że to jest fajne? Zastanów się nad tym, albo i nie, jak chcesz.
Najbardziej młody byłeś czysty jak łza, ciekawe czy wogle wiedziałeś o istnieniu przemocy.
Ktoś Ci włożył do głowy taką myśl, że przemoc jest fajna, i ta myśl dojrzała, urosła do ogromnej wielkości.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.753
Plusy: 6
Posty: 2.028
Się trafił filozof, kurczę blade, waszeć marnuje się w naszych szeregach. Ciągnąc wątek szydery z tłuszczy, możesz pomstować, ile chcesz, ale tak długo, jak coś jest pracą, ma to zarabiać pieniądze. Toriyama pociągnął swoje dziecko w taki sposób, by jego chlebodawcy nie wyciepnęli go na zbity ryj. Dragon Ball w swojej nie tak znowu niszowej prostoliniowości jest na tyle uniwersalny, że i hipster znajdzie coś dla siebie. Uważając się lepszego od innych, ponieważ skapnęło mi to i owo z pańskiego stołu satori, tylko pogrążam samego siebie w potęgującej się z każdym krokiem pysze, a nie tędy droga. Jeżeli jestem w stanie zgrabnie lawirować między paściami możnych tego świata, to dobra moja, ni to chlubi, ni to kali. Jeżeli od mejnstrimu mnie mierzi, omijam go szerokim łukiem, oszczędzam tym samym na gastrologu, i tobie radzę.

Obraz

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Co gdyby] Przemiana Goku w SSJ popsuła serie? Mogło być lepiej?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook