Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Zwierzęta

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.063
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Mi też trudno nie zgodzić się z tekstem zacytowanym przez Daia.

Megane, przepraszam, że się odezwałem. Widzę, że moje wypowiedzi nie są tu mile widziane.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.052
Posty: 518
Ciesze sie ze w koncu pojoloes.
Najglosniej szczeka ten, co ma najmniej do powiedzenia.
A najmniej grozny jest ten co najglosniej szczeka.

Pozdrawiam

Meg
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.746
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Megane napisał(a):
Jack Marcus Navaro napisał(a):
Ja też mam psa, suke Rasy ratlerek, cholernnie szczekliwe bydle! I uzre raz po raz. Szczęście, że zakupiłem sobie wiatrówkę

Pozdro
Twoj 'zart' jest co najmniej [ ort! ] nie na miejscu
No cóż, pragnę tutaj rozgraniczyc dwie kswestie. Faktycznie to był żart, lecz ... Psota (tak się wabi mój piesek rzeczywiście kilka razy mnie powaznie ugryzła. Więc, gdy dostałem na 17 urodziny wiatrówkę, to postanowiłem sie odgryzać. Jeśli znowu sie na mnie rzuca, to pokazuje jej lufe. O dziwo uspokaja się i odchodzi. No cóż Megane, rozumiem że nie jesteś w stanie pojąć, iż niektóre niekonwencjonalne metody działania przynoszą zaskakujące wręcz rezultaty. Przykro mi.

PS: Jeśli ktoś uznał że jest to gnębienie psa lub cokolwiek z tych rzeczy, to zapewnian że nigdy w życiu nie zrobiłem mojemu pieskowi krzywdy i nie zamierzam jej robic, choć mam juz kilka blizn po atakach ze strony obywatela psa

Pozdro dla czających baze.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.565
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Więc i ja wymienię swoich podopiecznych:

Kot -Szczur- Dlaczego tak go nazwałem? A nie wiem sam.. Po prostu ten kot zachowuje się jak mysz.. chowa się po kontach jak głupi.. A czasem jak wypadnie z garażu "to jak z procy". Taki popapraniec, nie mogę określić jego rasy (taki popapraniec), jest koloru czarno białego (nawet ładny)
Rybki Mam stawowe (karasie królewskie), oraz akwariowe.Chyba każdy wie jak rybki wyglądają
Papuga-Adaś Ostatnią pociechę jaką posiadam to moja piękna papużka o Xwce Adaś. Jest po prostu cudowna. Ma pióra w kolorach tęczy, i jest wielkości 20 cm linijki (to nie oznacza że jest chuda);p
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Posiadam (można to tak powiedziec, bo to ona ma mnie w dowodzie, nie ja ją) 7 letnią suczke, bokserke. Jest to śliniacy się wieczny szczeniak, który mimo lat, nie zatracił nic ze swojej młodości. Ogólnie jest to czasami jedyna postać w domu, która potrafi mnie zrozumieć (może dlatego,że mówić nie umie ). Co do zwierząt, uważam, że jest to wspaniały element tego świata, którym powinniśmy się opiekować, bo to na nas spadł obowiązek opieki. Zwierzęta powinny być dla Nas kims wyjątkowym, lecz niestety większość ludzi tego nie zauważa ... Znęcanie się nad zwierzętami jest dla mnie najwiekszym skurw#&^$& i z chęcią dawał bym kare dla ludzi, równoznaczną ze znęcaniem się nad człowiekiem. Zwierze oddaje Nam siebie, ufa Nam, a my zwyczajnie zachowujemy się jak tchórze, zdrajcy, gdyż myślimy,że to jest rzecz, jak każda inna którą posiadamy . Potępiam działanie mające na celu pozyskiwanie futer zwierząt : w dobie takiej techniki, sztuczne tworzywa wystarczą w zupełności. Jeśli już jesteśmy przy futrach, kłania nam się przy okazji myślistwo. Uważam, że strzelanie do zwierząt, jest oznaką kompletnego debilizmu i ograniczenia tych, którzy to robią. Jeśli szukają adrealiny niech pójdą się wyładować gdzie indziej. Ciekawi mnie fakt, gdyby role się odwróciły, a sytuacje w stylu, że zraniony niedzwiedz uszkodził myśliwego, wprawiają mnie w dobry nastrój.

Navaro, nie wiem co widzisz smiesznego w tym, co napisałeś. Pomyśl sobie co by było, gdyby to w Ciebie celowano z broni. Zapewne już nie byłbyś takim kozakiem ... wiatrówka może wystrzelić, a wtedy dobre słowa o piesku nie wystarczą. Zastanawiające czy takie same metody wychowawcze stosowano wobec Ciebie. Sądząc po pomysłach i po prezentach i owszem.. Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.746
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Navaro, nie wiem co widzisz smiesznego w tym, co napisałeś. Pomyśl sobie co by było, gdyby to w Ciebie celowano z broni. Zapewne już nie byłbyś takim kozakiem ... wiatrówka może wystrzelić, a wtedy dobre słowa o piesku nie wystarczą. Zastanawiające czy takie same metody wychowawcze stosowano wobec Ciebie. Sądząc po pomysłach i po prezentach i owszem.. Pozdrawiam

Jeśli Bóg pozwoli, pozostawie to bez komentarza.

PS: Ale z Was wapniaki . . .
PS2 : Bez śrutu nie wypali, zapewniam, tak mi przykro
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.063
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Tym razem szczekać nie będę. Wręcz przeciwnie. W zupełności się z Wami zgadzam. Strzelanie do dzikich zwierząt jest bezsensownym okrucieństwem! Wszak kogo obchodzi, że zbyt duża populacja lisów powoduje wymieranie zajęcy, a także wszelkiego ptactwa naziemnego? Co z tego, że na obszary, na które swobodnie wystarczyłoby pięć par wilków, żyje ich pięćset (sic!)? Przecież nieważne, że w lasku w mojej wsi kruków jest dwadzieścia, a powinny być dwa. Co z tego, że jenoty przybyłe z Rosji na dobre się już u nas zadomowiły? Wszak by być sozologiem, nie trzeba wcale mieć pojęcia o ekologii, prawda? Przy okazji, proponuję zorganizować wspólny wypad do jakiejś hodowli zwierząt futerkowych i wypuścić je na wolność. To dopiero będzie ubaw, kiedy nagle wymrą gryzonie, zeżarte przez hordę norek amerykańskich. Futra powinny być wyłącznie sztuczne! Należy obalić mity, że sztuczne tworzywa zanieczyszczają środowisko i długo się rozkładają! To wszystko kłamstwo!

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Fakt, idiotów też jest za dużo, powinni ich odstrzelać, byłby porządek i postów mniej głupich i sarkastycznych by było. Ludzie są nie ludzcy w tym co robią, aż dziw bierze. Czasami myśle, że lepiej by było oszczędzić zwierze niż dać żyć pewnym ograniczonym, czy innym z problemami społecznymi. Do odstrzału. Bo to przez Nich to wszystko !.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.063
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ano. Bo właśnie przez takich umiera nasze środowisko. Przeklęci mądrale, pseudoznawcy ekologii! Tu trzeba działać, a nie myśleć! Wiwat Rewolucja!

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hehe rozmieszyłeś mnie. Widze,że dla Ciebie dobrym było by, gdyby wszystko działo się swoim losem, a to co jest bezbronne, niech zginie śmiercią naturalną. W sumie wiesz co, można by było płatnego zabójce wynająć i puścić na dajmy na to jakąś wioske, dajmy na to Twoja ? . Po cóż Nam 250 osób, z kosami, skoro może być 10. Zetną zboże, przekopią pole. Od miłe życie rolasa. A reszte ? Niech zajmą ludzie, którzy coś zrobią, a nie zawalają noce w stodole przed kompem. W naturze liczy się użyteczność, kierując się Twoim tokiem myślenia. To jest czysta ekologia prawda? Nie potrzebne jednostki będa odstrzelane, gdyż będzie ich za dużo. No popatrz no kolejny holokaust ? Ale to tylko zwierzęta, one nie czują, nie mają żadnych praw. Te zajączki są jak te wieśniaczki, ich miejsce zajmą lepsi i silniejsi. Cała natura. Pozdrawiam serdecznie

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.063
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi w studni, Shabranido.

Człowiek od zawsze niszczył i dalej z powodzeniem niszczy ekosystemy. Dopiero niedawno zaczął myśleć o skomplikowanych współzależnościach, jakimi cechuje się przyroda. Ale jest już za późno. Już zbyt wiele zostało zmienione. Jeśli teraz wszystko zostawi się samemu sobie, to ekosystemy rozlecą się do cna. Trzeba ludzkiego wysiłku, by tak się nie stało. Jeśli w środowisku jest zbyt wiele drapieżników, trzeba wyeliminować ich nadmiar, bo inaczej gatunki stanowiące ich pożywienie zaczną wymierać. Jeżeli jakieś zwierzę nie jest gatunkiem rodzimym, jego obecność prowadzi zazwyczaj do szkód. Nie można pozwolić mu istnieć. Czasami trzeba wybrać. Naprawdę tego nie rozumiesz?

Pozdrawiam serdecznie.
A.

P.S. Subtelne aluzje idą Ci nie lepiej niż mi sarkazm.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Chciałbym wyraźnie zaznaczyć różnice między myśliwym a kłusownikiem. Tak na początek. Z myśliwymi jest tak że leśnictwo rocznie wyznacza liczbę zwieżyny do wystrzelenia aby utrzymać równowagę w ekosystemie. Współcześnie , kiedy wielkich połaci lasu już nie ma i zwierzęta są pozbawione możliwości migracji brak myśliwych mógłby mieć fatalne konsekwencje. Wcale nie było by tak że najsilniejsze osobniki przeżyją. Większe zwierzęta pozjadały by mniejsze , które nie mniały by się gdzie ukryć , natomiast większe po pewnym czasie pozdychały by z głodu. Z resztek obu gatunków albo powstała by populacja , albo nie. Natomiast utrzymując odpowiednią do terenu zamieszkania ilość zwierzyny w gruncie rzeczy przedłuża się egzystencje obu stad. W innej sytuacji drapierzniki mogły by na przykład [ ort! ] atakować lidzi ( głównie dzieci ) i grasować po miastach. Jako mięsorzerca bardzo lubię np. schabowego ( jestem hetero schab ) , i inne rodzaje mięcha , i nie mam zamiaru rezygnować z jego jedzenia. Jedyne czego jestem przeciwnikiem to znęcania się nad zwierzętami. Fakt jest taki że człowiek jest największym ze wszystkich drapierzników , i tego nie zmieni , ale nie powinno to przyjmować formy okrucieństwa.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.063
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Podpisuję się oburącz pod Twym postem, franqey. Sam bym tego lepiej nie ujął ^_^

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 32
Dni na forum: 6.402
Posty: 38
Skąd: Murzynko
Mam dwie papugi:

Pimpusia i Klauna, ale tata mowi na nie dwa latajace skórczybyki

Ponadto mam psa, co sie nazywa Kredens, bo jak byl maly to przywalil glowa w kredens.

Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.404
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
Podobnie jak Jack Marcus Navaro mam psa suke rasy kundel bardzo miłe i grysliwe bydło. szkoda ze nie przepada za paroma sasiadami. ale nawet to dobrze przynajmniej bedzie spokój [ ort! ] na jakis czas.

Pozdrawiem
K2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
K2
Wiek: 30
Dni na forum: 6.383
Posty: 20
Skąd: Chełmno
A ja mam psa wabi się bobi (kundel)

"Nigdy nie nauczysz się chodzić, dopóki nie upadniesz "
MłodyBosky Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MłodyBosky
Wiek: 33
Dni na forum: 6.219
Posty: 32
Skąd: Ćmielów
Mam piesiaka Junio się wabi Pikińczyk Kawał bestii

"Świat da się lubić... Świat... Świat da się lubic..."
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.262
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
ja mam psa bemola mieszańca , ma 4 lata
, taki mały szczeka jak owczarek niemiecki, pysk też ma owczarkowaty ale jest długi jak jamnik


kochany psiak

Bemol nie wyj !

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Sprite18: 29.11.2007, 19:39
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Abstrahując od wszelkich dyskusji, wzajemnego krytykowania i innych podobnych pragnę pochwalić się swoim małym, charakternym, indyidualnym i puchatym zwierzyńcem.
Posiadam w domu dwa koty, konkretniej parkę. Kotka wabi się Niunia zwana też Pipi, Marnicą i Drobnicą, czasami Szarym Diabłem. Twór to istotnie ciekawy. Mimo iż niedługo skończy dwa lata, wygląda niczym półroczny koci podrostek, tudzież tak samo się zachowuje. Potrafi na ten przykład ganiać szaleńczo po całym domu, nieważnie czy po podłodze, stołach i stołkach czy też częściach ciała domowników (jauć!). Namiętnie drapie moje ręce na znak miłości i solidarności oraz często "gniecie ciasto" (poruszanie łapkami w taki sposób jak to kociaki ssą soją matkę) na włosach, też moich co niekoniecznie lubię, gdyż pazury zbyt szybko jej rosną. Bardzo wrzaskliwa, gdy czegoś chce słychać ją chyba u sąsiadów. W wieku ok. pół roku dokonala cudu zrzucając z szafki pięciokilowy mosiężny świecznik. Do tej pory naprawdę zastanawiam się jak to uczyniła. Zawsze musi widzieć co ktoś robi, cechuje ją wielka ciekawość do świata. Lubi przesiadywać przy oknie polujac na ptaszki (widać na załączonym obrazku) wdzięcznie zwanych przez mamę "messershmitami" oraz polować na kursor na ekranie. Nie pozwala mi robić prac domowych, uparcie układając się na książkach i domagając pieszczot. Perfidnie układa się na noc na mojej poduszce, co sprawia, że nie mam gdzie spać . Rasa kot koktajlowy vel wielorasowy vel dachowiec czyli wszystkiego po trochu. Barwa szaroniebieska, deseń cętkowany tygrysi czarny i co dodaje jej uroku długie, zagiete i wiecznie wystawione do przodu wibrysy (no kto to widział, żeby dama miała takie wąsy !). Ogólnie sympatyczny z niej zwierz, pełen uroku, nie wyobrażam sobie życia bez tego psotnika.
Drugi kot zwie się Mitek i jest starym (ponad dziesiecioletnim), wyleniałym, tlustym kocurem. Ma niezwykle piękne, marmurkowe umaszczenie. Trafił do mnie po wielu perypetiach od ś.p. pradziadka, ktory to mieszkał na wsi, a wiadomo jak w takich miejscach traktuje się zwierzaki. Już jako mały kociak, wiele się nacierpiał gdyż jego matkę na jego własnych oczach rozjechał samochod. Pradziadek dobrze go traktował, ale sąsiedzi obok potrafili nieraz porządnie go skopać, wobec czego do dzisiaj jest strasznie nieufny i boi się głośnych hałasów i gwałtownych ruchów. Był głównym tępicielem wszelkich gryzoni oraz nie lada zawadiaką, do dzisiaj ma blizny. Aktualnie już przez 4 lata mieszka na salonach, gdzie dogadzamy mu jak tylko potrafimy. Ma jedno dziwadło, a mianowicie ciągle woła nowej karmy, nawet jeżeli przed paroma minutami nałozono mu pełną miskę. Oczywiście skubnie ze dwa ziarka, resztę zostawi i dalej jeczy. I tak cały dzień (o właśnie mama na niego narzeka ). Jest strasznie leniwy, ciągle śpi i nie reaguje na nawoływania. No chyba, że czegoś chce, wtedy słuch wyostrza mu się niczym u młodzika. Pomimo swoich rozmiarów potrafi poruszać się bardzo zwinnie i z gracją. Dziw nad dziwy: ten kot wcale nie miauczy tylko wydaje jakieś bliżej nieokreslone piski, trzaski i skrzeki. Bardzo kochany i milusi.
Jeszcze jeden wyjatek stanowią koty mojej babci, z którymi codziennie mam stycznośc i grzechem byłoby nie zamieszczać ich sympatyczbych mordek. Są to dwie okropnie grube kocichy (jedna 7 druga 8 kg!). Zwą się kolejno Lucynka w skrócie Lucia oraz Samolot potocznie nazywana Staruchą, gdyż ma 13 lat. Ta pierwsza kotka jest córeczką Starej, idealną kopią mamusi pod względem charakteru a nawet jeszcze gorszą. Obudwie bardzo się szanujące i z charakterem, zachowują sie niczym arystokratki, wybredne jeżeli chodzi o jedzenie (nawet surowe mieso jedzą jednym zębem). Podejrzewam nawet, że mają syjamskie korzenie. Nie mogę się od nich opedzić, kiedy tam bywam. Diabelskie zwierzaki!

A teraz parę takich różnych zdjęć z życia kotów:
- http://img409.imageshack.us/my.php?image=obraz077kh4.jpg Czyż nie wyglądam słodko i niewinnie?
- http://img409.imageshack.us/my.php?image=obraz093fd2.jpg
http://img409.imageshack.us/my.php?image=obraz092po4.jpg Daj sobie spokoj z tym komputerem i innymi głupotami. Zrób w końcu coś pożytecznego i mnie pogłaszcz!
- http://img409.imageshack.us/my.php?image=obraz061tx6.jpg
http://img409.imageshack.us/my.php?image=obraz057hb0.jpg No dobra. Wy na pościeli wycieruchy wygodnickie, a ja gdzie? Na podłodze?
- http://img409.imageshack.us/my.php?image=obraz098hy2.jpg Nudzimy się, więc trzeba się pokazać...
- http://img178.imageshack.us/my.php?image=57590721bp8.jpg Tylko podziwiać!

Długo by jeszcze opowiadać o tych urwisach. To co jest tutaj to zaledwie część, która nawet w jednej setnej nie oddaje ich inteligencji, przywiązania, miłości. To nieprawda, że koty to samolubne stworzenia. Moje sa tego najlepszym przykładem.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


A ja mam moją kochaną suczkę Dorisię, rybki, pare much czasem wleci, mojego brata...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » Zwierzęta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook