Forum Dragon Ball Nao

» [Ciekawostki] Trening na planecie Kaito dawał lepsze efekty niż w Komnacie Ducha i Czasu?

lukoffic Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 414
Plusy: 1
Posty: 48
Ze słów Kaito wynika, że 158 dni treningu na jego planecie odpowiada 1000 lat treningu na ziemi, tyle trenował tam Goku.
Po tym treningu siła Goku w stanie spoczynku wynosiła 5000 jednostek.
Przed treningiem było to jakieś 500 jednostek, czyli 10x pomnożył swoją siłę.
Przy Kaiokenie miał jakieś 30.000 jednostek, czyli 60x pomnożona siła.

W Komnacie Ducha i Czasu Goku był chyba niecałe 2 dni co daje niecałe 2 lata na ziemi.
Przed wejściem siła Goku wynosiła około 20.000.000 jednostek.
Po wyjściu jego siła wynosiła około 120.000.000 jednostek czyli pomnożona 6x.

Wynika z tego, że trening na planecie Kaito był o wiele efektywniejszy, tylko czy to odpowiadało 1000 lat treningu na ziemi?
Faktem jest, że 158 dni treningu dało wielokrotność siły o wiele większą niż prawie 2 lata treningu w Komnacie Ducha i Czasu.
Paula43 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 121
Posty: 2
jestem początkującą w tym temacie

Ostatnio ponownie obejrzałem sagę Freezera, i muszę przyznać, że to nadal jedna z najbardziej emocjonujących historii w świecie anime. Kiedy Goku zamienia się w Super Saiyan po raz pierwszy... czysta magia!* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Ten post był edytowany 11 razy, ostatnio zmieniony przez Paula43: 24.04.2024, 16:08
lukoffic Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 414
Plusy: 1
Posty: 48
Zapewne masz racje, ja nie widziałem zbyt wielu anime więc nie wiem czy ta jest najbardziej emocjonująca.
Dla mnie to fajny animowany serial i tyle.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.987
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie pamiętam, by Kaito tak mówił o tym treningu. Ale musimy jeszcze wziąć pod uwagę inne parametry: im człowiek dalszy od swojej perfekcji, tym szybciej może się poprawić (pytanie jak to wygląda u Saiyan); co prawda Goku poprawił 60 krotnie, ale w przeliczeniu bezpośrednio na jednostki mocy to wciąż w komnacie ducha i czasu zyskał znacznie więcej.

Ciężko tutaj mówić o jakiejś większej logice czy prawach fizjologii.

Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.932
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.186
Skąd: z Polski
Roft to nie ziemia, a inny wymiar.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Ciekawostki] Trening na planecie Kaito dawał lepsze efekty niż w Komnacie Ducha i Czasu?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook