Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Wygląd forumowiczów ocena: 7,78 (głosy: 9)110

Strony:   1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 192, 193, 194  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mart napisał(a):
Blade i niezbyt zgrabne, nic specjalnego.
Mnie tam sie podobaja.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.830
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mart napisał(a):
Blade
Bo się nie opalam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
rowniez uwazam, ze nie sa zgrabne, a biust panie Shiro.. jak wcisniesz stolec w papierek lion'a, to tez bedziesz myslal, ze jest slodki xD

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie, bo nie jem lionów ;c

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
dowolny wybrany batonik

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
To zmienia postać rzeczy! Nikt mi nie powie, że Bajeczny nie jest słodki! Nikt!

Wracając do tematu, to mam na myśli, że są duże. Osobiście nie widziałem i nie chcę zobaczyć, ale nikt mi nie powie, że to nie jest atut. Może są niekształtne, ale tego się nie dowiesz póki bez cyckonosza nie ujrzysz : P

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Też uważam, że nie są to złe nogi, ale tak czy siak ostatnie dwa zdjęcia nie są ani korzystne ani ciekawe.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.497
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Może i nudno, ale nie zauważyłam by Byczusia była miłośniczką awangardy, więc nie czepiam się stroju, poza tym odsłania co trzeba w sposób niewulgarny. W końcu fajna jakość zdjęć.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Mart napisał(a):
Hayato napisał(a):
Gorefiend napisał(a):
Jedynym atutem Byczej, w kwestii urody, jest jej biust.
Mysle,ze nie jedynym Shiro. Mnie na przyklad zawsze podobaly sie jej nogi, do pokazywania ktorych,z reszta sam ja namawiam.
Blade i niezbyt zgrabne, nic specjalnego. Wciaz wyglada jak 12 latka.
Wiemy, że masz małe XD Miseczka A czy może podwójne A.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
nie, bo B podchodzace byc moze i pod C, ciezko stwierdzic, kobiety potrafia z tym niezle oszukiwac, a nie sprawdzilem dokladnie tak czy siak na plus

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Grenardo napisał(a):
Wiemy, że masz małe XD Miseczka A czy może podwójne A.
Nie wiesz, bo mój biust jest tym, do czego nigdy w życiu się w żaden sposób nie zbliżysz ;p

nie, bo B podchodzace byc moze i pod C, ciezko stwierdzic, kobiety potrafia z tym niezle oszukiwac, a nie sprawdzilem dokladnie tak czy siak na plus

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Żałosna obrona, typowa dla ludzi XD Dobra daje B ale to chyba szczyt możliwego rozmiaru XD
Ps. Nawet nie chce mi się twojej uwagi komentować, bo jest po prostu śmieszna i żałosna. Wiem, że kobiety oszukują rozmiarem swoich piersi. Podobnie ma się z członkiem,bicepsem,barkami a nawet i klatą czy tzw. sześciopakiem.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Grenardo napisał(a):
Żałosna obrona, typowa dla ludzi XD Dobra daje B ale to chyba szczyt możliwego rozmiaru XD
Ps. Nawet nie chce mi się twojej uwagi komentować, bo jest po prostu śmieszna i żałosna. Wiem, że kobiety oszukują rozmiarem swoich piersi. Podobnie ma się z członkiem,bicepsem,barkami a nawet i klatą czy tzw. sześciopakiem.
Żałosne jest zgadywanie rozmiaru czyjegoś biustu na podstawie postów na forum. Mój biust nie jest Twoją sprawą, a jeżeli chcesz w jakiś sposób mi dokuczyć, to powinieneś wiedzieć, że od 2,5 roku jestem w związku i jakiekolwiek komentarze na temat mojego wyglądu nie robią na mnie żadnego wrażenia. Spróbuj w inną stronę

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Na podstawie zdjęć, przecież wstawiałaś. Co mnie interesuje czy jesteś w związku to nie dodaje ci plusa do atrakcyjności no chyba,że morale XD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie dodaje, to prawda. Jakby była bez chłopa byłaby taka sama. Ale sam fakt, że jakiegoś chłopa ma, a ty w wieku 27 lat nie masz, i już nie będziesz miał, dziewczyny trochę świadczy o twojej atrakcyjności. Poza tym zdjęcia i filmiki mówią, że na ogół masz przekrzywioną mordę a maksimum twoich zagrań, jakimi potrafisz zaskoczyć kobietę, pewnie kończy się na słynnej w internecie minecie między palcami dłoni.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.176
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Grenardo napisał(a):
Podobnie ma się z członkiem,bicepsem,barkami a nawet i klatą czy tzw. sześciopakiem.
Rozumiem, że dałeś ten przykład bo sam też oszukujesz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wołek napisał(a):
Grenardo napisał(a):
Podobnie ma się z członkiem,bicepsem,barkami a nawet i klatą czy tzw. sześciopakiem.
Rozumiem, że dałeś ten przykład bo sam też oszukujesz
Jakieś aluzje, pijesz do mnie ? Ogarnij się człowieku, nigdy nie oszukiwałem jeśli chodzi o me ciało. Naowicze coś o tym wiedzą
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Grenardo napisał(a):
Co mnie interesuje czy jesteś w związku to nie dodaje ci plusa do atrakcyjności
wroc do tej podstawowki bo swoja nieumiejetnoscia czytania nikogo juz nie zaskakujesz, chodzilo jej o to, ze twoja krytyka jej fizycznosci splywa po niej jak woda po kaczce

ujio, znalazlem ci zonke https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphot ... 3546_n.jpg

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cycu, to na człona powiedziała, że jest w związku. Chyba wie co chce napisać. Zastanów się zanim coś napiszesz, twoja interpretacja zdania jest ograniczona.

Dodano po 5 minutach
Al Ed Upek napisał(a):
Nie dodaje, to prawda. Jakby była bez chłopa byłaby taka sama. Ale sam fakt, że jakiegoś chłopa ma, a ty w wieku 27 lat nie masz, i już nie będziesz miał, dziewczyny trochę świadczy o twojej atrakcyjności. Poza tym zdjęcia i filmiki mówią, że na ogół masz przekrzywioną mordę a maksimum twoich zagrań, jakimi potrafisz zaskoczyć kobietę, pewnie kończy się na słynnej w internecie minecie między palcami dłoni.
Lubie to. Al mów mi dalej, to mnie kręci XD Niedługo skończę 28, więc mam już 28, 27 wiosen jest za mną. To czy będę miał zależy ode mnie, twoje błędne rozumienie pojęcia atrakcyjność mnie dobija Cóż przewidziałem to jest cena jaką płacę za to, że wstawiam się za Byczusią. Lubię to.

Dodano po 8 minutach
Mart napisał(a):
Mój biust nie jest Twoją sprawą, a jeżeli chcesz w jakiś sposób mi dokuczyć, to powinieneś wiedzieć, że od 2,5 roku jestem w związku i jakiekolwiek komentarze na temat mojego wyglądu nie robią na mnie żadnego wrażenia. Spróbuj w inną stronę
Już to robię, za tobą już dwaj królewicze się wstawili XD Dodawanie tego czy jesteś w związku nie świadczy (przypominam), że jesteś atrakcyjna. Gdybyć nie cytowała komentarz Shiro w sprawie Byczusi, to bym nic nie miał do ciebie.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Grenardo napisał(a):
Cycu, to na człona powiedziała, że jest w związku. Chyba wie co chce napisać.
Goguś napisał(a):
wroc do tej podstawowki bo swoja nieumiejetnoscia czytania nikogo juz nie zaskakujesz, chodzilo jej o to, ze twoja krytyka jej fizycznosci splywa po niej jak woda po kaczce
Dokładnie to napisałam tylko innymi słowami. W Twoich oczach mogę wyglądać jak rozjechana przez ciężarówkę ośmiornica, ale dla mojego faceta jestem najpiękniejsza na świecie i to jego opinia się dla mnie liczy, a Ty jesteś ostatnią osobą, której słowa by mnie dotknęły

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 192, 193, 194  

Forum DB Nao » » » Wygląd forumowiczów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook