Forum Dragon Ball Nao

» Jak manga i anime zmieniły Wasze życie?

Strony:   1, 2
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.832
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Hmm jeśli o to chodzi. Kocham anime od małego:
Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o Japonii(no, ale czy to można nazwać ,żeby zmieniło moje życie? Chyba nie).
Zaczęłam wyobrażać sobie różne historię w anime-w głowie Tworzyłam sobie różnego rodzaju opowiadania i mi się wena twórcza w znaczącym stopniu uruchomiła.
Cóż, chyba tyle, bo oglądać anime bardzo lubię i większego wpływu na moje życie nie miało.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.840
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Gdy byłem mały, zawsze wszystkie dzieci w przedszkolu biłem, kradłem im zabawki i brałem kanapki. Uważałem, że wszystko mi się należy, a świat leży u moich stóp. Wysyłano mnie do psychologa i psychiatry, lecz nie byli w stanie mi pomóc, moja na wskroś zła natura była nie do wykorzenienia.

Aż pewnego dnia oglądnąłem Czarodziejkę z Księżyca, która nauczyła mnie czym jest dobroć. Przyjaźń i oddanie, poświęcenie. Recycling i pomoc starszym osobom. Wówczas oto stałem się innym człowiekiem. Przestałem już bić kolegów w liceum i kraść in kanapki. Nie wkładałem gum do żucia koleżankom we włosy. Przestałem wybijać szyby w autobusach i kraść opony tramwajom.

Dziękuję Ci mango i anime, za to, że tak zmieniłaś moje życie!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.675
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Hidden napisał(a):
Gdy byłem mały, zawsze wszystkie dzieci w przedszkolu biłem, kradłem im zabawki i brałem kanapki. Uważałem, że wszystko mi się należy, a świat leży u moich stóp. Wysyłano mnie do psychologa i psychiatry, lecz nie byli w stanie mi pomóc, moja na wskroś zła natura była nie do wykorzenienia.

Aż pewnego dnia oglądnąłem Czarodziejkę z Księżyca, która nauczyła mnie czym jest dobroć. Przyjaźń i oddanie, poświęcenie. Recycling i pomoc starszym osobom. Wówczas oto stałem się innym człowiekiem. Przestałem już bić kolegów w liceum i kraść in kanapki. Nie wkładałem gum do żucia koleżankom we włosy. Przestałem wybijać szyby w autobusach i kraść opony tramwajom.

Dziękuję Ci mango i anime, za to, że tak zmieniłaś moje życie!


A ja zanim zaczęłam oglądać Dragon Balla, byłam miłą i grzeczną dziewczynką. Z czasem zaczęłam bić się z kolegami i koleżankami, bo samo wrzeszczenie kamehameha stało się nudne.
Do dziś pamiętam jak mama musiała przyjść do szkoły, bo dzieciak ode mnie oberwał po tym jak mi powiedział, że nie ogląda DB tylko Pokemony (mam do nich dziwną awersję )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Jak manga i anime zmieniły Wasze życie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook