Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Dream Team

Strony:   1, 2
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Kakashi - ulubiony bohater za Sharingana i w ogóle (nie liczę go bo nie pasuje chyba do regulaminu)
a więc tak:
Sasuke
Rock Lee
Gaara
Naruto
Ten team może nie byłby nie pokonany, ale składałby się z moich ulubionych bohaterów, a Kakashi mógłby być ich przywódcą!
RytroMan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.583
Posty: 16
Skąd: RytroCity
moze zaskocze troche ze siegam z innej niz inni beczki

Kisame Hoshikage - bezapelacyjny mistrz suitonow + chakry co pol lisa + Samehada, jednoczesnie sredni i bliski dystans
Itachi - no coz...prawie najlepszy z Uchiha...ulegl jedynie (tak podejrzewam) Tobiemu kimkolwiek on jest... MS + szybkos wykonywania pieczeci i jego wielka trojka - Amaterasu, Susanno i Tsukuyomi
Hyuga Neji - Byakugan

Druzyna taka dzieki Nejiemu jest w stanie wypatrzec wroga z duzych odleglosci, wczesnie zareagowac najlepiej Suitonami od Kisame a jesli jakims cudem uda mu sie zblizyc zostanie zlapany w Genjutsu...

w najgorszym wypadku dwie ostateczne prawie idealne obrony
Kaiten i Susanno...

nie do przejscia ;]

<--- No brain, no pain --->
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.830
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Tak tak, ok
Naruto Uzumaki- świetny z Kyubim, jego rasengan jest super.
Neji Hyiuga-jego Byakugan mógłby się świetnie przydać, rozpoznać klona, czy sprawdzić np. czy np. w jakimś budynku, czy gdzieś niedaleko jest ktoś.
Ino Yamanaka- jej jutsu kontroli nad czyimś ciałem przydałyby się.
plus Shikamaru Nara- on + techniki Ino to coś.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Hoho, jako że dopiero zacząłem oglądać, to pewnie nie będzie to lista adekwatna, ale kij z tym:

Nara- bo się !?. A poza tym gościu wydaje się łebski

Gaara- bo to !?, a !? na usługach łebskiego to jest to

Neji- z tym !? w oczach może być przydatny w opracowaniu strategii i akcjach terenowych

Sasuke- do sprzątania, pod warunkiem że podda się temu co to go !? było w kark

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Haku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Haku
Wiek: 31
Dni na forum: 5.519
Plusy: 1
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Haku - za opanowanie sztuki walki igłami do perfekcji, ponadto udowodnił, że jest lojalny. Jest też moją ulubioną postacią, toteż nie mogło go tutaj zabraknąć.
Shikamaru - będzie dobrym liderem. Potrafi opracować plan działań, kierować zespołem. Jego inteligencja oraz umiejętności byłyby bardzo pomocne.
Sasuke - tutaj krótko, za sharingan, który opanował do perfekcji.
Sakura - medyk zawsze się przyda, tym bardziej taki zdolny jakim jest Sakura, poza tym zakochana w Sasuke, przyjmie na siebie atak w niego wymierzony. Warto chronić sharingan. Na dodatek bardzo mi się podoba, jest bardzo powabna ^^.

~~ Nigdy się nie poddawaj ~~
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Dream Team
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook