Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Prośba do kibiców DB z Krakowa

magienha Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 6.155
Posty: 2
Skąd: Kraków
Mam prze okropną proźbe. Poniewasz zaczełam oglądać DB od samego początku i ściągam go juz straaaasznie długo i duzo częsci jescze mi się nie ściągło a zaczeła juz oglądać nie miał by może ktoś Wszyyyyyyystkich odcinków od DB do DB GT ! była bym bardzo wdzięczna o zapożyczenie się ! ja bym sobie przegrała i by było oka ! w razie czeko posłyłała bym innym gdyby tylko mnie poprosili z góry dziekuję wszystkim faną za przeczytanie !!i za szybkie odpisywanie

Avensus: nie wydłużaj tabeli i pisz w odpowiednim dziale...
Potar Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Potar
Dni na forum: 6.155
Posty: 1
Skąd: Planeta Vegeta
* zaloguj się, aby zobaczyć link * zobacz tutaj. Są odcinki od DB, DBZ do DBGT i kilka innych jak Naruto czy Yaiba.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ona nie chce ściągać tylko pożyczyć od jakieś osoby i sobie przegrać, więc potar na mój gust bez sensu jest twój post...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shiro: 21.06.2007, 17:48
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Boże, jak zobaczyłem nie całą nazwę tematu, to myślałem, że ktoś chce dołączyć do jakiejś ekipy kiboli...

Co do autorki tematu.
Nie ma nikogo w twoim mieście, kto byłby w posiadaniu? To by bardzo ułatwiało sprawę. Na pewno ktoś z Krakowa posiada.
magienha Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 6.155
Posty: 2
Skąd: Kraków
Oj no niestety przykro mi ale nie nalezę do osób które siedzą na forum i piszą nie wiem jakie tu są klimaty itp ! ale widze że ludzie czytają i duzo ogląda moja proźbe a co do ścigania to już sciągam tylko idzie mi to jak krew z nosa i na dodatek nie ściag mi się wsyztsko pokolej bo nikt nie sedował ale spojzę na ta stronke może uda mi sie ściągnąć te których nie mogłam na moim torencie sysnąć ! A jak nic z tego nie bedzie pozostanie mi kupienie chyba wssytskich odcinków bo widze że wszyscy ludzie to same sknery ! szkoda gadać nawet
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Prośba do kibiców DB z Krakowa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook