Forum Dragon Ball Nao

» Regulamin Ligi Nao

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 31
Dni na forum: 4.831
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Regulamin ogólny:

- Liga Nao jest rozrywką na wolne chwilę, mającą sprawić, iż użytkownicy forum bardziej się ze sobą zaznajomią. Należy przestrzegać kultury osobistej i pamiętać, że jest to tylko i wyłącznie zabawa, a po drugiej stronie siedzi człowiek, który podobnie jak Ty, ma także uczucia.

- LN zaczyna prosperować od 1 Lipca roku 2007, do czasu nieokreślonego, w zależności od tego, czy będzie nadal zainteresowanie grą.

- Adminami ligi są: Old Shatterhand , Avensus oraz Focus.

- Konkurencje, w których będą uczestniczyć gracze, oraz odnośniki do nich, są dostępne pod adresem : viewtopic.php?t=2434

- Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem : viewtopic.php?t=2453

- Sędziami meczów zostają : Shiro , Avensus , Focus , Old Shatterhand

- Całość rozgrywek, będzie toczyć się, na dwóch serwerach gier : www.kurnik.pl oraz www.gierki.wp.pl

- Każdy gracz winien założyć jedno konto (powtarzam jedno), przeznaczone na potrzeby ligi i podać nick w temacie Zgłoszenia do ligi.

Regulamin rozgrywki:

- W lidze obowiązuje system rozgrywki "każdy z każdym". Zwycięzcą będzie ta osoba, ktora w swojej konkurencji, po rozegraniu spotkań z każdym przeciwnikiem, będzie miała największą liczbę punktów.

- Mecz składa się z 2 pojedynków, więc logicznie może się zakończyć remisem, przegraną bądź wygraną danego zawodnika.

- Termin meczu ustala się z jednym z adminów na Gadu Gadu, bądź PW. Termin powinien odpowiadać obu zawodnikom.

- Jeżeli ktoś, nie będzie w stanie grać, należy zgłosić to adminowi. Nieuzasadniona nieobecność, będzie uznana za walkower. W razie zgłoszenia, termin rozgrywki zostanie przeniesiony.

- Pojedynek musi być obserwowany, przez co najmniej jednego sędziego. W razie rozegrania gry, bez sędziego, wynik nie będzie uznany.

- Sędzia sprawuje piecze nad przebiegiem rozgrywki. W przypadku złamania regulaminu, powinien on przerwać ją, a następnie ogłosić walkower osoby, łamiącej regulamin.

- Osoba, będąca sędzią powinna napisać krótki raport, dotyczący rozgrywki, w którym zamieści przebieg walki, wynik oraz uwagi do graczy, o ile będą takowe.

- W przypadku konfliktu między graczami, decydujący głos ma sędzia

- Jeżeli sędzia nie będzie w stanie zjawić się na rozgrywkę, admin powinien go zastąpić (Wszelkie nieobecności proszę zgłaszać przed meczem, wraz z danymi dotyczącymi samej gry)


Punktacja:

- Za wygranie meczu, przyznawane są 3 pkt-y. W przypadku remisu, uzyskujemy 1 pkt, natomiast przegrana równa się 0 pkt-ów.

- W przypadku walkowera, zawodnik który nie zjawił się na meczu, bez uzasadnienia, traci 1 pkt, zaś jego przeciwnik zdobywa 2 pkt-y.

- Punktacja dostępna jest w każdym temacie, dotyczącym danej dyscypliny. Aktualizuje ją admin, bądź sędzia, który uczestniczył w danym meczu.

Kary:

- Za trzykrotną, nieuzasadnioną nieobecność zawodnik zostaje wyrzucony z ligi, a wszystkie mecze jakie rozegrał, zostaną rozstrzygnięte na korzyść przeciwnika.

- Za nagminne łamanie regulaminu, zawodnik dostaje ostrzeżenie, w przypadku nieobecności patrz punkt 1.

- Za wyzywanie admina, bądź sędziego, czy też spół gracza, zawodnik dostaje ostrzeżenie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Regulamin Ligi Nao
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook