Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [Rysunek] by Mihesz ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Co myślicie o moich rysunkach:

Co myślicie o moich rysunkach:
Świetne 15,63% 5 15,63%
Bardzo dobre 34,38% 11 34,38%
Dobre 34,38% 11 34,38%
Przeciętne 3,13% 1 3,13%
Słabe 0,00% 0 0,00%
Beznadziejne 12,50% 4 12,50%
Wszystkich głosów: 32
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
kolejna piękna praca w twoim wykonaniu , ale z tą ręka to az tak nie widać więc da się przełknąć , oceniam na 9,5/10 poraz drugi tak oceniałem ale sądze że nie będę tego żałowal

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Zadziwiasz drogi kolego mihesz. Ostatnie prace sa wprost perfekcyjne. Bardzo poprawiły ci się kształty i proporcje, a cieniowanie to juz po prostu bajka.
Ocena 8/10.

P. S.
Spróbuj czegoś innego niż Dragon Ball, wtędy bedziemy mieć w pełni zakres Twoich umiejętności.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.158
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Tym razem Trunks USSJ, co o nim myślicice?:
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez mihesz: 30.08.2007, 14:08
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W sumie nie widzę do czego tu się przyczepić, na prawdę ładny rysunek. Znasz się na tym. Cieniowanie stoi na wysokim poziomie.

Tak samo myślę jak seji, powinieneś nam pokazać coś innego niż "DB", wtedy będziemy mogli inaczej spojrzeć na twój talent.

Chociażby z Naruto mógłbyś, albo nie wiem innego anime.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.158
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Rysuję Dragon balla, bo jest mi on najbliższy, o Naruto i innych mangach, wiem bardzo mało, lub nic nie wiem. Ale mogę spróbować narysować coś innego, zobaczymy co mi wyjdzie.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ostatnia praca już tak bardzo nie zachwyca. Nie mogę określić gdzie tkwi błąd. Sadzę, że wina tkwi w dziwnie ustawionych tak jakby proporcjach. Pic nieznacznie się chwieje, buźka wyglada nie tak jak powinna a łosy są narysowane bez polotu. W paru miejscach zbyt widoczne krechy po cieniu.
Ocena 7/10.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.565
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
wiesz, tak moim skromnym zdaniem, to każdy idiota potrafi odwalić z rysunku, może spróbowałbyś coś z głowy? ;p

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ta praca już tak nie zachwyca ;p

seji_san napisał(a):
Ostatnia praca już tak bardzo nie zachwyca. Nie mogę określić gdzie tkwi błąd. Sadzę, że wina tkwi w dziwnie ustawionych tak jakby proporcjach. Pic nieznacznie się chwieje, buźka wyglada nie tak jak powinna a łosy są narysowane bez polotu. W paru miejscach zbyt widoczne krechy po cieniu.
Ocena 7/10.
przychylam posta .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.158
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Zapytam sie od czapy: jak długo już rysujesz?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.158
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
A co to ma do rzeczy, od dziecka,a takie poważne rysowanie zaczęło się 5 lat temu!
Chciałbym wiedzieć dlaczaego się o tp pytasz!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Wiele ma do rzeczy. Głównie z ciekawości. Ale interesuje mnie ile lat dochodziłeś do takiej precyzji, oraz czy to kwestia ćwiczeń, przymusu czy talentu. Tak samo patrzę i porónuję z pracami innych. Także jedno z kryteriów które dobrze brać pod uwagę oceniając prace.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.158
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
W wieku 7-13 lat rysowałem jak każdy dzieciak sceny z anime, było to taki konturowy rysunek. W gimnazjum zacząłem myśleć o liceum plastycznym, zacząłem naukę u byłej nauczycielki liceum plastycznego w Lublinie(jest tu ktoś jeszcze z Lublina tak jak ja?). Która dostrzegła u mnie możlwości rysunkowe i malarskie, jak ona to nazywała, że mam miękką łapę I uczyłem się u niej przez 2 lata, rysunku, malarstwa i kompozycji, ćwiczenia te miały na celu przygotowanie się do egzaminów do liceum plastycznego. I w końcu dostałem się, zaliczyłe już jedną klasę, terza będę chodził do 2 liceum. W szkole oczywiście nie rysujemy mangi Chociaż, na reklamie wizualenej może być coś takiego. W szkole na 1 roku głównie rysowaliśmy postać i martwą naturę. Przede mną jeszce 3 lata i mam jeszcze sporo do nauki! A te rysunki robię w wolnym czasie, na przykłąd w wakacje, jak teraz A ta precyzja o której mówisz, to ja jej jeszcze nie mam, ale będę miał!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Goku normal mi się wydaje że ma coś z oczami , bo mi sie takie zezowate wydają , tak somo w tym rysunku z pamięci więc Goku normal oceniam na 7,5/10 a tego Goku SSJ 8,5/10 na zachęte żebyś z pamięci rysował

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Co do goku normal, przyczepić się mogę wyłącznie do gałek ocznych i nosa, te drugie wygląda jakby w ogóle go nie było.

Odnośnie rysunku z pamięci, to w sumie wyszedł ci nawet dobrze, może nie tak jakbyś wzorował się na czymś, ale całkiem całkiem.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Rysunek z pamięci jest bardzo fajny, oczywiście nie to co Akira albo moje "dzieła", ale podoba mi się. Co do Goku to zgadzam się z Razeilem, oczy, a szczegolnie nos mogłyby być lepsze.
Ocenię jeszcze Trunksa, bo nic o nim nie pisałem. A więc podoba mi się, szczególnie cieniowanie, ale wygląda na to, że to nie jest Twój najlepszy rysunek, poprzednie były lepsze. Mimo to jednak wszystkie 3 podobają mi się.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.565
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
mihesz napisał(a):
Oto rysunekz pamięci:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2699235f69e172a3.html
pracowałem nad nim krótko i nie jest iedalny,raczej to szybki szkic,chcę tylko pokazać bad girl że potrafię rysować z pamięci, następne będą lepsze:

ła, nie o to mi chodziło, miałam na myśli, byś narysował coś w jakiejś własnej pozie czy cuś, bo taki rysunek u ciebie już widziałam.

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Skoro uczysz sie w liceum plastycznym, to na pewno umiesz narysować cos z pamięci. Albo przynajmniej coś innego niż DB. Ja np. jestem ciekawa, jak rysujesz prawdziwych ludzi.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.158
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Normalnych ludzi powiadasz, może i umiem narysować ale tylko ze zdjęcia lub jak ktoś mi pozuje, z pamięci człowiek nie za bardzo mi wychodzi, dlatego rysuję Dragon Balla wzorując się na rysunkach pana Akiry, nie rysuję z pamięci, nie jestem jeszcze na tak bardzo wysokim poziomie artystycznym, uczę się w szkole tylko rok, a w poprzednich latach to raczej nie rysowałem człowieka!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Fakt, realna postać ludzka jest diabelnie trudna do narysowania, szczególnie, że każdy człowiek ma inny układ proporcji no i należy to oddać jak najbardziej realnie.
Ale z Twoją pamiecią nie jest az tak źle skoro Son Goku wyszedł ci całkiem całkiem... w każdym razie lepiej niż na pierwszych pracach. Jak dla mnie z pamięci spróbu porysować własne wymyślone postaci mangowe. Powinno być łatwiej, gdyż nie musisz się starać o odwzorowanie konkretnego stylu i nie ogranicza Cię nic. Nie można się przyczepić, że rysunek jest niezgodny z oryginałem, co najwyżej powiedzieć że jest krzywy.
A ta precyzja o której mówisz, to ja jej jeszcze nie mam, ale będę miał!
Aj, aj! już po malutku masz tę precyzję. Zauważ, że oddać czyjś sposób jest bardzo trudno. Dragon Ball jeżeli o mangę chodzi jest ciężki. O wiele łatwiej było mi narysować szczegółowe shojo niż rysunki Akiry. Nie wiem co w tym jest, ale tak było, być może dobrze oddany realizm jak na mange czy anime. Rysując swoje prace praktycznie takie same jak oryginał musisz bardzo dokladnie stawiać kreski, skupić się na pracy, nie machać ołówkiem byle jak czyli inaczej mowiąc rysować precyzyjnie. I o to właśnie chodzi.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] by Mihesz
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook