Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [Soundtrack] Muzyka filmowa

Strony:   1, 2
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dziwię się, że nie wypowiadałem się w tym temacie .

Focus napisał(a):
Czy macie jakieś filmy, z których muzyka odcisnęła na was takie piętno, iż nawet bez oglądania filmu, powracacie do niej ?
Tak, są to soundtracki z filmu "Rocky" Gonna fly now zespołu The elita little, oraz Eye of The Tiger. Może to przez wzgląd na to iż jestem wielkim fanem filmów o Rockym.

Focus napisał(a):
Co według was daje muzyka w filmie ?.
Według mnie muzyka daje filmowi ten niepowtarzalny klimat, doskonale odzwierciedla tematykę filmu.
Oprócz tych dwóch lubię jeszcze soundtracki z:
- Desperado
- Piraci z Karaibów
- Mortal Kombat
- Harry Potter
- Titanic.
Jeżeli chodzi o muzykę filmową jestem strasznie wybredny, ta musi do mnie w jakiś sposób "trafić".
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.416
Posty: 1.031
Do tego, co wszyscy już napisali dorzuciłbym muzykę z Blade Runnera (Ridley Scott), napisaną przez Vangelisa.

Najlepszy ambient w filmie sci- fi. Mroczna i przygnębiająca, zniekształcona elektronicznie muzyka symfoniczna. W połączeniu z przepięknymi zdjęciami i niesamowitą scenografią zawsze powodują, że łzy mi stają w oczach...

Po prostu wzrusza mnie to, jak twórcy dbają o swoje dzieło- jak kochająca matka o nowo narodzone dziecko.
Dawno nie oglądałem całości, choć mam wersję kolekcjonerską, którą wydano kilka lat temu. Nie wiem, czy mam w sobie tyle odwagi, żeby zobaczyć go znowu w ciągu kilku najbliższych tygodni...

Po prostu poezja.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » [Soundtrack] Muzyka filmowa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook