Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Gackt

Strony:   1, 2, 3, ... 15, 16, 17  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
no to jakby ktos nie wiedział
http://www.mediafire.com/?1mmvnlzn3mz <--- nowy singiel


Kamzo napisał(a):
eśli nowy album będzie zawierał więcej utworów utrzymanych w podobnym klimacie to będę bardzo zadowolony
masz moze jakies info odnosnie własnie albumu,lub jakiejs nowej trasy koncertowej??bo ostatnio nie za bardzo w tym siedze (próbne matury itp)


Laru-chan napisał(a):
Katz ewentualnie Placuszko-manie
no co gdzies kiedys widziałem kolesia o podobnym,zwałowym nicku wiec sobie taki zrobiłem,ale nie na długu w grudniu zamierzam zmienic sobie na bardziej psaujący do tego forum

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Co do samego utworu "Jesus" to jest on po prostu świetny! Gackt długo kazał nam czekać na coś nowego do siebie, ale było warto. Jeśli nowy album będzie zawierał więcej utworów utrzymanych w podobnym klimacie to będę bardzo zadowolony
PV również bardzo udany!
Mnie natomiast nowy singiel Gackt'a rozczarował. Moim zdaniem wokalistę tej klasy stać na trochę więcej.Wolałem jego wcześniejsze nagrania,bo te ostatnie,mimo że nie są złe, to szczególnie mnie nie zachwycają. Moim zdaniem Gackt powinien lepiej korzystać ze swojego wspaniałego głosu. Uważam,że ten styl,który prezentuje od jakiegoś czasu,nie bardzo do niego pasuje.Co do "Jesus" to nie mówię,że piosenka jest zła.Po prostu po tak długim okresie przerwy spodziewałem się czegoś trochę ciekawszego.Mam nadzieje,że w przyszłości Gackt zacznie robić lepszy użytek ze swego głosu i jeszcze nie raz mnie zaskoczy.Prawdę mówiąc robię sobie duże nadzieje w związku z jego nową grupą S.K.I.N.,w końcu gitarzystą w niej jest Sugizo.Niestety jak na razie im się nie spieszy...

Pozdrawiam.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
28 stycznia 2009 roku ukaże się nowy maxi singiel Gackt'a "Ghost".Oczywiście czekam z niecierpliwością. Widzę,że Gackt wreszcie bierze się do roboty.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.799
Posty: 514
Skąd: Pluton
Mnie nic nie rozczarowało. Wręcz przeciwnie, moją pierwszą reakcją na początkowe dźwięki było - 'fuck!'. Zarąbiste, wbiło mnie w przysłowiowy fotel i szczena mi padła, a przez połowę nie dochodziło do mnie, że to Jego utwór. Ach, W końcu coś w mocnych klimatach!
Jeśli chodzi o głos, to już ludzie tutaj wiedzą, kogo pod tym względem kocham najbardziej Dla mnie po prostu miodzio ^___^ Przepięknie wykonuje ballady, ale tak mi się marzyło coś z takim prawdziwym powerem (jak we wcześniejszych utworach), no i proszę, nie zawiodłam się nawet w jednej komie procenta ^__^

Jedyne, co mi przeszkadza to to "Jeje" (chórek), trochę nie pasuje do ogólnego klimatu.
Nie "Jeje" tylko "hej" :p (a przynajmniej tak mi się zdaje :p). No co Ty! To dodaje całego uroku

Co do Pv, to... to... moim pierwszym odczuciem po obejrzeniu była irytacja na widok tego kolesia w mundurze. Można było ów motyw świetnie rozwinąć, a ten się tylko miotał przez cały utwór :p. No cóż, irytował czy nie, teraz albo się przyzwyczaiłam, albo zmieniłam zdanie, bo już oglądam pv z pełną przyjemnością (:
Ja jak zwykle patrzę jeszcze pod kątem technicznym na pv :p i muszę zauważyć, że świetny motyw rozświetlenia na twarzach (patrz. moment 'gadki'). Do tego ubrania w barwach czerni i czerwieni - jakby nie patrzeć m.in. nawiązanie do śmierci i szatana, dają dobry kontrast z wykrzyknieniem "Jesus" i "Maria".
Ogólnie: wdzianko, światło, tekst, muzyka, głos = perfecto (;

Swoją drogą dorwałam już migawki z trasy koncertowej i zapowiada się naprawdę fajnie^^. Już tylko czekać wydania dvd, choć pewno będę mogła sobie tylko popatrzeć na cenę :p Ale przynajmniej w necie pojawi się więcej (chociaż i przed dvd, z czasem będzie się coraz więcej filmików ukazywać^^).

Pozdrawiam.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Właśnie wyczytałam, że 28 stycznia Gackt wydał nowego singla pt. "Ghost". To tracklista:

01- GHOST
02- Blue Lagoon
03- GHOST (instrumental)
04- Blue Lagoon (instrumental)

Czy ktoś coś na ten temat wie? Chętnie bym posłuchała, bo to podobno jakiś elektroniczny rock.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.590
Posty: 127
Utwór Ghost został wykorzystany do Japońskiego wydania 'Kronik Sary Connor'. Sama nie wiem co o nim myśleć... jest dziwny, ale chyba mi się podoba xD

PV:
http://www.youtube.com/watch?v=CxuWqZTfqjo

Taniec Gackta rządzi... i fajny sprzątacz co go na iPhona stać>.<

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Neko Yoru: 16.02.2009, 20:35
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Neko Yoru napisał(a):
Utwór Ghost został wykorzystany do Japońskiego wydania 'Kronik Sary Conor'. Sama nie wiem co o nim myśleć... jest dziwny, ale chyba mi się podoba xD
Te trzaski mi przeszkadzają. Chyba trzeba będzie czekać na jakiś link.

Jezu... to jakieś techno O_o" Gackt, no co ty

Ten taniec faktycznie wymiata, ale to u Gackta norma

Lecę szukać linka do singla. Jeśli coś znajdę, od razu tu wrzucę.


Chciałabym też podziękować tajemniczemu Komuś, to przeniósł mojego posta do tego tematu. Zupełnie o nim zapomniałam. Przepraszam za problem.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Mnie się Ghost nie podoba... Z disco polo mi się kojarzy, nie mam pojęcia czemu... Tak jak Jesusem byłam zachwycona, tak Ghost mnie zawiódł..

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.799
Posty: 514
Skąd: Pluton
Nie mam ostatnio zbytnio okazji na pisanie (co zresztą widać). Właśnie zajrzałam na forum, myślałam Lary, że posiadasz singiel, inaczej podrzuciłabym od razu link (:

http://www.mediafire.com/?hmmvnx2ghyc

Jeśli nie znalazłaś, to proszę (: Swoją drogą, 'Blue Lagoon' w klimatach przypomina mi "Diabolos" <:
Nie czułam się ostatnio najlepiej, a dziś mam śpiączkę od rana, więc zakończę tym razem krótkim postem :p
Btw. na 23 marca kolejny singiel się szykuje - "Journey through the Decade". Jest to OP do Kamen Rider.

Pozdrówka.

----
edit.

Mój 400 post - geezz, przy takim stażu powinnam do 800 przynajmniej dobijać :p

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Gackt, jak Gackt.Spośród wszystkich singli, i płyt podobaja mi sie tylko 3 utwory:Vanilla, Redemption i Jesus, ale aktualny utwór ''Ghost'' to juz szczyt popowej przemiany Gackuta Camui.Brak gitary,perkusji ewentulanie, gdzies tam bass da o sobie znać.Co do pv'ki to nawet mi sie podoba,widac utwór ten będzie motywem przewodnim w japonskim ''Terminatorze: Ocalenie'',szczególnie efekty robia swoje.ale i tak nie zmieniam zdania, że raz na kilka lat Gacek wypuści utwór w pełni zadowalający mnie

jak ktos chce link do pv ''ghost'': http://www.mediafire.com/?j1gfgnmhnz2

pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.590
Posty: 127
Mi się Ghost podoba. Jesus był lepszy, fakt[choć HEY! HEY! mnie trochę rozwala xD], a wcześniejsze chyba jeszcze lepsze... jest nieźle mogło być lepiej.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Co do pv'ki to nawet mi sie podoba,widac utwór ten będzie motywem przewodnim w japonskim ''Terminatorze: Ocalenie''
Jak już pisałam:
Neko Yoru napisał(a):
Utwór Ghost został wykorzystany do Japońskiego wydania 'Kronik Sary Connor'.

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
edhel napisał(a):
Właśnie zajrzałam na forum, myślałam Lary, że posiadasz singiel, inaczej podrzuciłabym od razu link (:
Wciągnęły mnie odpały hdye i jakoś tak zapomniało mi się o Gacku.

Przesłuchałam singla w miarę dokładnie i muszę stwierdzić, że jest niezły. "Jesus" znacznie lepszy, ale ten utwór też ma swój urok. Jeśli z techniawkowych utworów miałabym wybierać pomiędzy "Ghost" i "Trouble" to wybieram Gackta. Linia melodyczna jest sensowna, do tego ten zabójczy taniec XD


edhel napisał(a):
Btw. na 23 marca kolejny singiel się szykuje - "Journey through the Decade". Jest to OP do Kamen Rider.
"Kamen Rider" To jeszcze to robią?? XD Przecież to "Power Rangers" czasów dzieciństwa hyde (lata 70-te) To się facet ucieszy

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie linki oraz informacje.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru-chan napisał(a):
"Kamen Rider" To jeszcze to robią?? XD
A pewnie, przecież to jest w Japonii szalenie popularne Jeśli ktoś chce usłyszeć fragment "Journey through the Decade" to wystarczy, że zobaczy opening do serialu
http://www.youtube.com/watch?v=kYncrdqIVGQ
Na razie nie będę się wypowiadał na ten temat, czekam na całość w dobrej jakości.

Laru-chan napisał(a):
Przecież to "Power Rangers" czasów dzieciństwa hyde (lata 70-te) To się facet ucieszy
Hmm, z tego co się orientuję Power Rangers (ci prawdziwi, a nie wzorowane na nich amerykańskie podróbki. Nie pamiętam jednak jak się nazywali) debiutowali w Japonii również w latach 70-tych.

Na temat samego "GHOST" jeszcze się nie wypowiadałem, bo co tu będę ukrywał, nie podoba mi się. Najpierw oczywiście widziałem PV (a jeszcze wcześniej jego fragment). Cóż, typowy Gacktowy taniec, trochę efektów, nic co by mnie zaskoczyło Zaskoczył mnie jednak sam utwór. Dobrze wiedziałem, że Mr Camui potrafi odnaleźć się w różnych stylach muzycznych i często pozwalał sobie na takie przeskoki nawet na jednym albumie. Ale moim zdaniem, przy "GHOST" za bardzo mu to nie wyszło... Wspomnę tylko, że nie trawię techno i tym podobnych rodzajów muzyki. Cóż, jestem w stanie spokojnie wybaczyć Gacktowi jedną wpadkę, bo stworzył już wiele ciekawych i świetnych utworów.
Singiel ściągnąłem, odsłuchałem i... tyle. Leży sobie. Dlatego też nawet nie pamiętam jak leciało "Blue Lagoon". Po pierwszym odsłuchaniu jednym uchem mi wleciało, a drugim wyleciało. Może warto sprawdzić znowu.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mart napisał(a):
Mnie się Ghost nie podoba...
Mnie też.Gdzie się podział dawny,dobry Gackt...?

Laru-chan napisał(a):
"Kamen Rider" To jeszcze to robią??
Uhm...Ostatnio Tourbillon,czyli nowa grupa Ryuichi'ego i Inorana robiła do tego openning.Piosenka nosi tytuł "Break the Chain".


Kamzo napisał(a):
Cóż, jestem w stanie spokojnie wybaczyć Gacktowi jedną wpadkę, bo stworzył już wiele ciekawych i świetnych utworów.
A ja nie mogę mu wybaczyć tych ciągłych zmian.Na początku swojej solowej kariery tworzył utwory które,że też tak to ujmę,mnie zachwycały,natomiast od jakiegoś czasu Gacek przestał mnie zachwycać.Jego wokal nadal jest bardzo dobry,ale muzyka niestety,w moim odczuciu pogorszyła się.Szkoda.Mam nadzieję,że pewnego dnia Gackt wróci do dawnego,bardziej rockowego stylu i nagra jakiś dobry album.Ach...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Mam kilka photobooków Gackta (w tym photobook Moon Child) i kalendarz Gackt'owy na 2009 rok... Jeśli ktoś nie posiada, a chciałby, to mogę zuploadować xd a jak wszyscy posiadają, to trudno xd ale zapytać nie zaszkodzi xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 18.03.2009, 20:04
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
W przeciwieństwie do "Ghost", "Journey Through the Decade" bardzo mi się podoba. Klimatyczny, pozytywny i łatwo wpadający w uchu kawałek. Polubiłam go już za pierwszym przesłuchaniem i z chwili na chwilę lubię coraz bardziej. Co do pv - szału nie ma, podoba mi się moment z latającym szkłem, ale przyjemnie mi się oglądało, głównie dlatego, że ja po prostu uwielbiam patrzeć na Gackt'a ^^".

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Utwór fajny, ale teledysk (jak dla mnie) głupawy. Zresztą zawsze jak Gackt robi z siebie dziwadło (w tym przypadku typa w zbroi z rogami), to wychodzi coś zabawnego. Teledysk chyba nie miał być zabawny, więc...

Czekam na singla i na płytę. Póki co, najbardziej podoba mi się "Jesus". Już nawet to "hej, hej" mi nie przeszkadza

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.799
Posty: 514
Skąd: Pluton
Laru-chan napisał(a):
Utwór fajny, ale teledysk (jak dla mnie) głupawy. Zresztą zawsze jak Gackt robi z siebie dziwadło (w tym przypadku typa w zbroi z rogami), to wychodzi coś zabawnego. Teledysk chyba nie miał być zabawny, więc...
Umm, ja tam nic nie mówię, ale proszę nie zapominać, że "Journey Through the Decade" jest utworem filmowym (: I wg mnie krzyżówka pv'ki z Kamen Riderem (wplecenie bohatera, zdarzeń, motywów etc.) to ciekawszy zabieg niż suche, "doklejone" sceny z filmu. A co do tego "dziwadła", za którego Gacek się zrobił, to... hym, to nie on xD A przynajmniej tak mi się zdaje Co prawda nie oglądałam serialu, więc nie wiem co za mechaniczne cuda tam występują. Ale ten robocik jak dla mnie, to albo jakaś postać z filmu, bądź "broń", która może należeć do Gackt'a w tym momencie (no, wiecie, jak to w anime xD Jest bohater i ma swojego 'stwora' ). Gacek się w niego nie zamienia, tylko on wyłania się z tego okna (na przeciwko, którego Pan G. stoi) i przenika wprost do walki :p W każdym razie klimaty i tematyka 'Kamen Rider'.
Ogólnie, wg mnie, teledysk ok. Ograniczony ramami filmowymi, więc nie mógł być tak zupełnie w stylu 'hulaj dusza'. Aleeee..... 'Returner'a' dłuugo nic nie pobije ^___^
Hym, w sumie zastanawia mnie tylko niejednoznaczne zakończenie Pv, przydałaby sie kontynuacja aby w pełni wiedzieć, jaką rolę miał Gackt.
Ghost - film, tutaj tez film. Chciałabym zobaczyć kolejny jakiś 'niezalezieniy' clip <:

Co do utworu, to nasłuchałam się go we wszelkich zapowiadanych kawałkach xD Czasem sama siebie wkurzam, bo wolałabym chyba pełną niespodziankę, no ale " W każdym razie podoba mi się, są gitary, jest coś nowoczesnego. Czyżby singiel pośredni między uprzednimi dwoma? Możliwe, bo Gacek lubi tworzyć utworami różne 'czasowe' historie (do tego jeszcze wrócę)*. Uwielbiam moment "zadziorności' w głosie, już nie pierwszy raz tego używa, a ja mam do tego słabość - przyznaję :p W każdym razie jak dla mnie powrót jak najbardziej udany. Singiel 'Jesus' i 'Ghost' (tu szczególnie ' Blue Lagoon' ^__^, uwielbiam) w pełni mnie usatysfakcjonowały, czekam na kolejny, choć utwór już mam :p A potem na płyyytkę, nooo ! Co się wiąże z trasą koncertową. Powiem jedno, zapowiada się naprawdę COŚ [w domyśle -> extra xD]
Ach, widziałam też tłumaczenie fragmentu 'Journey Through the Decade'. Aj, gooood zdałoby się więcej, ale obecnie jestem bardzo ograniczona w czasie, więc zapewne na tym poprzestanę. Ech, muzyka tego Pana jest dla mnie jedyną odskocznią ostatnio

Dobra, skoro już pisze raz na przysłowiowy ruski rok (nota bene durne powiedzenie ), to dodam jeszcze parę rzeczy.
Wspominałam o "historiach czasowych". Polecam przeczytać parę artykułów, jak kto chętny:

1. http://gackt.boo.pl/wywiady_arena_10_1.htm - o albumie "DIABOLOS", trasie, Moon. Polecam. Powiem jedno, mój stosunek do Jego osoby został tylko mocno utwierdzony (patrz tez pkt 5).

2. http://gackt.boo.pl/wywiady_pati_10.htm - również ten sam album, aczkolwiek polecam najpierw przejrzeć pierwszy.

3. http://gackt.boo.pl/wywiady_oricon_03.htm - tu w końcu można dowiedzieć się czegoś bezpośrednio od Gacka o wystąpieniu w szkole na rozdaniu świadectw i utworze 'No ni Saku Hana no Yo Ni'. Nie miałam pojęcia, że utwór został napisany tylko i wyłącznie na tą okazję, na noc przed przybyciem, aby dotrzymać danej obietnicy <: Więcej w wywiadzie.

4. http://gackt.boo.pl/wywiady_oricon_02.htm - eee to trochę takie głupkowane, ale jak widać po niektórych odpowiedziach Gackt tez tak uważał xD

A teraz coś na deser Pamięta jeszcze ktoś o autobiografii 'Jihaku'? Niedawno się zorientowałam, że dwa rozdziały tez są już przetłumaczone (; Tu nic nie będę mówić i zdradzać Kto chętny to czytnie (; Ja czekam na dokończenie, bo jak dorwałam się 'aby tylko przejrzeć, bo nie mam zbyt dużo czasu', to... to na przejrzeniu się nie skończyło :p
5. http://gackt.boo.pl/tlumacz_jihaku.htm

Ekipa Dears po małej przerwie nabrała tempa, co mnie cieszy Pozdrawiam jeśli któraś persona tu zajrzy

Okej, to tyle ode mnie, życzę miłego tygodnia.

Was też pozdrawiam jak co,
adios.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez edhel: 20.03.2009, 20:11
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
edhel napisał(a):
1. http://gackt.boo.pl/wywiady_arena_10_1.htm - o albumie "DIABOLOS", trasie, Moon. Polecam. Powiem jedno, mój stosunek do Jego osoby został tylko mocno utwierdzony (patrz tez pkt 5).

2. http://gackt.boo.pl/wywiady_pati_10.htm - również ten sam album, aczkolwiek polecam najpierw przejrzeć pierwszy.

3. http://gackt.boo.pl/wywiady_oricon_03.htm - tu w końcu można dowiedzieć się czegoś bezpośrednio od Gacka o wystąpieniu w szkole na rozdaniu świadectw i utworze 'No ni Saku Hana no Yo Ni'. Nie miałam pojęcia, że utwór został napisany tylko i wyłącznie na tą okazję, na noc przed przybyciem, aby dotrzymać danej obietnicy <: Więcej w wywiadzie.
No, to ja jeszcze dodam tak od siebie, jakby ktoś nie zauważył, że autorką tych trzech tłumaczeń jestem ja ^_^""

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » Gackt
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook