Forum Dragon Ball Nao

» Gackt

Strony:   1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
W sumie chciałbym na to pojechać, ale gdy bilety trafią do sprzedaży, to pewnie dopiero wtedy będę się zastanawiał. Obawiam się jednak, że w przypadku koncertu Gackta, każda sekund jest cenna, bo gdy zdecyduję się na zakup, biletów zapewne już nie będzie xD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.897
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Katz napisał(a):
Raczej nie muszę się pytać Mart czy jedzie ;p
No właśnie może być problem, bo jest to zaraz po Woodstocku, w zasadzie w ostatni dzień, no i nie wiem, jak sobie to ułożę w czasie. Do domu mi się wracać opłacało nie będzie, ale z bagażem na koncert nie pojadę... Eh, okropny termin wybrał, okropny xd

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Wiesz Woodstock masz co roku, natomiast GACKT już bliżej chyba nie będzie ;p przynajmniej na najbliższy czas, bo raczej po dwóch dużych trasach po europie skupi sie na promocji gdzie indziej, zresztą kto go tam wie ;p

Ceny biletów:
120 zł - w przedsprzedaży
140 zł - w dniu koncertu

Takie sobie, ale w końcu to GACKT, zawsze mogło być drożej. bilety można zamawiać od 27 maja od 16 na stronie www.ticketstore.pl

Podejrzewam, że to będzie najwiekszy zlot fangirli od dłuższego czasu xD

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.897
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Woodstock może i jest co roku, ale już od dawna jestem ustawiona z przyjaciółmi i nie mogę ich wystawić, bo to ja załatwiam transport xd a zresztą, szczerze mówiąc, to ostatnimi czasy jakoś nie ciągnie mnie na koncerty, wolę słuchać muzyki w domowym zaciszu... więc raczej sobie odpuszczę, chyba że wydarzy sie cos szczegolnego xd

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Chyba skrystalizował się wreszcie skład Yellow Fried Chickenz na trasę Gackta po Europie. Teraz żałuję jeszcze bardziej, że mnie nie będzie na koncercie w Warszawie, bowiem za perkusją ma zasiąść Shinya z LUNA SEA!
http://www.gackt.com/page/yfc/
http://www.oricon.co.jp/news/music/88628/full/
http://www.youtube.com/watch?v=tF4MOAPjooc&f ... r_embedded

Pozdrawiam

PS. Obejrzałem póki co ponad połowę tej konferencji i tak się zastanawiam... Czemu wszyscy zachowują się tak dziwnie xD?

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Heh no to fajno się zapowiada, ja myślę nad tym czy jechać lub nie, ale pewnie zanim się namyślę to będzie po wszystkim, szkoda że nie ma JU-KENA (ale zdaje się że GACKTJob i YFC to dwa oddzielne projekty supportowe), gdyż on ma świetny kontakt z publicznością. Wywnioskowałem to po nagraniach z zagranicznych i japońskich koncertów VAMPS. Hurtowo, bo hurtowo ale jednak członkowie X JAPAN i LUNA SEA mozolnie bo mozolnie odwiedzają nasz kraj

Są już podane szczegóły nt. nowego singla, będzie on nosił tytuł "Episode.0" utworem b-side będzie "Paranoid Doll", dojdą tez naturalnie wersje instrumentalne obu piosenek. Preview PV piosenki, można posłuchać tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=0bPC6r-BavM&feature=related


Kamzo napisał(a):
PS. Obejrzałem póki co ponad połowę tej konferencji i tak się zastanawiam... Czemu wszyscy zachowują się tak dziwnie xD?
On na poważnie ochrzanił tego dziennikarza czy raczej oboje się wygłupiali? xD


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Są już podane szczegóły nt. nowego singla, będzie on nosił tytuł "Episode.0" utworem b-side będzie "Paranoid Doll", dojdą tez naturalnie wersje instrumentalne obu piosenek. Preview PV piosenki, można posłuchać tutaj:
No i widzę, że w klipie mamy powrót do samurajskich klimatów. Jest jeszcze za wcześnie aby powiedzieć coś więcej na temat samego utworu, tak więc poczekam do premiery singla.

Katz napisał(a):
On na poważnie ochrzanił tego dziennikarza czy raczej oboje się wygłupiali? xD
Wszystkie odpowiedzi członków YFC były z góry ustawione (i bardzo możliwe, że część pytań dziennikarzy również) ;P Ot zrobili taką zabawną farsę konferencji ^^ Nawet było widać, że Gackt gra, bo robił tę swoją zabawną minę, którą serwuje nam gdy wczuwa się w role xD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No i po koncercie Gackto w kraju nad Wisłą, mimo, że frekwencja nie powaliła na kolana, to koncert się udał i czytając niektóre komenty, podobno prawie rozpłakali Gackta xD Nie znalazłem nigdzie informacji o set liście, wiem jedynie, że było "Mind Forest"a także nowe kawałki z repertuaru YFC w tym nadchodzący krążek "THE END OF THE DAY" którego preview możecie posłuchać tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=k0YKM3Bp7-c

foty:
http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumb ... wJ1G9GM%3D

http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumb ... wJ1G9GM%3D

http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumb ... 8J3%2Fo%3D

Filmiki:
http://www.youtube.com/watch?v=YyxLN5Nip44&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=rXhVlSGzQPs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=vzrRty9ec1E&feature=related


Ponadto na twitterze GACKT sklasyfikował nas do krajów 3 świata, ale przyznał, ze to było jak dotąd najlepsze show i mamy ciepłe serca i jesli miałby zyć poza Japonią, polska by mu odpowiadała.

http://www.twitlonger.com/show/c7muv5
http://www.twitlonger.com/show/c8b2jj

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
a także nowe kawałki z repertuaru YFC w tym nadchodzący krążek "THE END OF THE DAY"
To mogło nieco rozczarować tych, którzy od lat czekali na występ Gackta w Polsce, a gdy się go wreszcie doczekali, to zaserwowano im częściowo coś spoza jego działki solo. No ale jeśli koncert był udany, to na pewno szybko o tym zapomnieli.

Katz napisał(a):
Ponadto na twitterze GACKT sklasyfikował nas do krajów 3 świata
Gackt, ty weź się chłopie doucz najpierw, a nie takie farmazony wypisujesz xD Widać to efekt tego, że zaczął dosyć szybko karierę muzyczną ;P

Katz napisał(a):
ale przyznał, ze to było jak dotąd najlepsze show i mamy ciepłe serca i jesli miałby zyć poza Japonią, polska by mu odpowiadała.
Tym fragmentem nieco się w moich oczach zrehabilitował, a wspomniał, że nie chciałby mieszkać w USA (a dokładniej to w LA), ale mógłby np. w Polsce lub na Węgrzech (a najchętniej to w Hiszpanii xD!).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dobra, prawdopodobna potwierdzona przez kilka osób set lista, tytuły nowych piosenek zostały zaczerpnięte z transmisji koncertu z Berlina na nico nico, ale czy ich kolejnosc była prawidłowa, dowiemy się w przyszłości:

1. THE END OF THE DAY (NP)
2. NINE SPIRAL
3. Speed Master
4. LAST KISS (NP)
5. Episode.0
6. MIND FOREST (English version)
7. 妄想-GIRL (NP)
8. Vanilla
9. JUSTIFIED
10. JESUS
11. YOU ARE THE REASON (NP)
12. ALL MY LOVE (NP)

Encore
13. UNCONTROL (♂狂喜乱舞edition♂).

(NP) - nowa piosenka


Kamzo napisał(a):
Gackt, ty weź się chłopie doucz najpierw, a nie takie farmazony wypisujesz xD Widać to efekt tego, że zaczął dosyć szybko karierę muzyczną ;P
Albo po prostu jak na drugi raz przyjedzie do nas to niech zechce wyjść zza swojego szpanerskiego czerwonego tourbusa i poznać bardziej nasz kraj, bo teraz nie miał czasu, a Stodoła nie jest położona w jakimś ekstra punkcie, tylko pośród blokowisk, więc po koncertach w Hiszpanii, Francji czy Niemczech na pewno odczuł gwałtowną różnice, ale żeby od razu 3 świat ?

Dodam ciekawostke dla fanów LUNA SEA, że bardzo dobre wrażenie pozostawił po sobie Shinya, przewiązał sobie polską flagę, a później sprawił miły gest dla niepełnosprawnych fanów, rzucając im pałeczki, tak długo aż trafił.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Dobra, prawdopodobna potwierdzona przez kilka osób set lista
Ogólnie set lista nie robi wrażenia, ale nie będę się szerzej na ten temat wypowiadał, bo mnie tam po prostu nie było.

Katz napisał(a):
Albo po prostu jak na drugi raz przyjedzie do nas to niech zechce wyjść zza swojego szpanerskiego czerwonego tourbusa i poznać bardziej nasz kraj, bo teraz nie miał czasu, a Stodoła nie jest położona w jakimś ekstra punkcie, tylko pośród blokowisk, więc po koncertach w Hiszpanii, Francji czy Niemczech na pewno odczuł gwałtowną różnice, ale żeby od razu 3 świat ?
Śmieszniejsze jest nawet to, że mianem trzeciego świata określił ogólnie Europę wschodnią. Zabrzmiało to tak, jakby nie wiedział, że na świecie istnieje jeszcze coś poza Japonią, USA i wielkimi miastami Europy zachodniej.

Katz napisał(a):
Dodam ciekawostke dla fanów LUNA SEA, że bardzo dobre wrażenie pozostawił po sobie Shinya, przewiązał sobie polską flagę, a później sprawił miły gest dla niepełnosprawnych fanów, rzucając im pałeczki, tak długo aż trafił.
Chciałem jechać choćby dla samego Shinyi, ale okoliczności nie pozwoliły Mam nadzieję, że jeśli YFC wrócą do Polski, to ponownie za perkusją zasiądzie lunatyk!
Od znajomej wiem, że Shinya zszedł ze sceny jako ostatni ^_^. Podrzuciła mi też taką fotkę:
http://img811.imageshack.us/img811/2569/06082011614.jpg

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No i kolejny singiel Gackta, a nowego albumu jak nie bylo, tak nadal nie ma.Na 30 listopada planowane jest wydanie nowego singla Gackta. Wydawnictwo zostało zatytułowane Graffiti.

Zamieszczoną na singlu stronę B wykorzystano jako melodię jednej z postaci serii anime "SKET DANCE". Płyta będzie dostępna w dwóch edycjach: regularnej i limitowanej, która wyjdzie wraz z bonusowym DVD. First press obu edycji Graffiti zostanie wzbogacony o plakat.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
22 lutego Gackt wyda nastepnego singla. Krazek zatytulowany bedzie "Until the Last Day",i ukaze sie w wersjach:regularnej i limitowanej z DVD.Coz...wszystko fajnie,ale moglby wydac w koncu jakis album studyjny.

POzdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
Coz...wszystko fajnie,ale moglby wydac w koncu jakis album studyjny.
Kasy mu nie brakuje, ale aż się ciśnie na usta by powiedzieć, że robi to dla forsy. Bo po co wydawać jeden album raz na jakieś dwa lata, skoro można te wszystkie utwory wypuścić na dziesiątkach singli (a każdy jeszcze w dwóch wersjach! Chociaż to jest w obecnych czasach przykry standard, z którego ciężko się wyłamać...).
W tym roku minęło już sześć lat od "DIABOLOS". Nie wiem, może Gackt nie ma już pomysłu na jakiś konceptowy album i woli wydawać utwory, które niekiedy są z zupełnie innej beczki, na singlach.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.841
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie wiem, może Gackt nie ma już pomysłu na jakiś konceptowy album i woli wydawać utwory, które niekiedy są z zupełnie innej beczki, na singlach.
Może zbiera fundusze na coś konkretnego? Tak jak wspominasz, od wydania ostatniego albumu minęło 6 lat. A warto zauważyć, że gdy Gackt wydaje płytę, to robi to z wielką pompą. A na taką pompę trzeba wyłożyć nieco pieniądza.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
W przyszłym roku ma kontynować YFC, natomiast w 2013 planuje kontynuacje solowej kariey.

Co do "Grefitti" to PV mnie na początku zaskoczyło i myślałem, że jest rzeczywiście robione na spontanie, to wyjście w publikę, ale jak doszły sceny z tymi opryszkami to wszystko się wyjaśniło, że raczej ustawione.

Btw oglądał ktoś "Bunraku"?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Nie wydaje mi się żeby powodem były fundusze. To jeden z najbardziej znanych muzyków w Japonii, który oprócz z muzyki, zarabia też krocie na pierdołach typu reklamy czy seriale. Ciekawe ile otrzymał za samą rolę w "Bunraku". No i należy do Avex Trax, jednej z największych wytwórni w Japonii. Na kogoś takiego jak Gackt, na pewno nie szczędziliby grosza, bo to i tak zawsze się zwróci.
Kiedyś był w stanie stworzyć nowy album praktycznie co roku, więc nie wiem co jest powodem tej stagnacji. Być może wspominał o tym w niektórych wywiadach, ale tutaj musiałyby się wypowiedzieć osoby, które śledzą jego poczynania dokładnie i na bieżąco.

Katz napisał(a):
Btw oglądał ktoś "Bunraku"?
Mam zamiar kiedyś zobaczyć.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Gackt wyda 10 października nowy singiel.

Ma on nosić tytuł "Hakuro" i ukaże się w dwóch wersjach; na obydwu znajdzie się piosenka tematyczna z serialu "Sengoku BASARA-MOONLIGHT PARTY", opartego na grze "Sengoku Basara". Jedna z edycji będzie składać się tylko z CD, natomiast do drugiej zostanie dodane DVD z teledyskiem do utworu tytułowego.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
SailorPanda
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.267
Posty: 1
Kamzo napisał(a):
Kiedyś był w stanie stworzyć nowy album praktycznie co roku, więc nie wiem co jest powodem tej stagnacji. Być może wspominał o tym w niektórych wywiadach, ale tutaj musiałyby się wypowiedzieć osoby, które śledzą jego poczynania dokładnie i na bieżąco.
Powodem stagnacji jest to, że robi wszystko inne, tylko nie muzykę. Np. przez ostatni rok non stop występował w teatrze.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
SailorPanda napisał(a):
Powodem stagnacji jest to, że robi wszystko inne, tylko nie muzykę. Np. przez ostatni rok non stop występował w teatrze.
Ależ jakąś tam muzykę tworzy. Praktycznie cały czas od ostatniego albumu studyjnego (przypominam, że był to "DIABOLOS" w 2005 roku). Wielką niewiadomą pozostaje fakt, dlaczego od tamtej pory wydaje same single, z których przecież już dawno mogły się uzbierać ze dwie płytki.
Mam jakieś tam przypuszczenia. Jedno z nich zakłada (o czym wspominałem kiedyś), że nie jest w stanie stworzyć albumu, który będzie tworzył spójną całość, jak w przypadku poprzednich wydawnictw. Ma dużo pomysłów, ale brakuje mu jednego konceptu.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » Gackt
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook