Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Prorocy

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ostatnio zaciekawił mnie temat proroctw różnego rodzaju i mam pytanie czy Wy w to wierzycie i czy przepowiednie o końcu świata sprawdzą się jak znajdziecie coś ciekawego na ten temat proszę pisać yu
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.830
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Oczywiście, że nie wierzę w żadne proroctwa. Większość z nich to takie bujdy na resorach. Komuś się nudziło/chciał zwrócić na siebie uwagę/ etc. To bawił się w proroka.
Co do tych przepowiedni o końcu świata.... było ich wiele i się żadna nie spełniła. Jak to się mówi:,Nie znacie dnia ani godziny". Miał być w 2000,1999, 1993(pewna nie jestem ale gdzieś to słyszałam),itp. A mamy końcówkę 2009 roku i świat się nie skończył. Więc z jakiej racji mam w to wierzyć?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.712
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Angel of Destiny napisał(a):
Oczywiście, że nie wierzę w żadne proroctwa. Większość z nich to takie bujdy na resorach. Komuś się nudziło/chciał zwrócić na siebie uwagę/ etc. To bawił się w proroka.
I cały Islam ma Ciebie w ... nietypowym miejscu. Nie ma to jak tolerancja. heh z resztą... Chrześcijanie także ale w mniejszym stopniu ; ] I ty chodzisz do kościoła? ygh

Angel of Destiny napisał(a):
Co do tych przepowiedni o końcu świata.... było ich wiele i się żadna nie spełniła. Jak to się mówi:,Nie znacie dnia ani godziny". Miał być w 2000,1999, 1993(pewna nie jestem ale gdzieś to słyszałam),itp.
Miał być w 999 roku to jakiś debil popełnił samobójstwo by nie umrzeć wraz z końcem świata. Cóż... 1010 lat minęło a ludzie nadal istnieją ;]

Angel of Destiny napisał(a):
Więc z jakiej racji mam w to wierzyć?
Z racji Pisma ;] Najpierw przyjdzie antychryst także o końcu świata można zapomnieć nim się nie ujawni hehe : P

^Dark napisał(a):
Wy w to wierzycie i czy przepowiednie o końcu świata sprawdzą
To temat jest "przepowiednie i proroctwo" czy "proroctwo" ? lol

Tak wierzę w proroków! Nostradamus nie był prorokiem tylko mądrym człowiekiem, oszustem i zarazem debilem. Taka mała paradoksalna kumulacja. : P

szczecin
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.830
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
ChcęPoznaćTwojąMatkę napisał(a):
I cały Islam ma Ciebie w ... nietypowym miejscu. Nie ma to jak tolerancja. heh z resztą... Chrześcijanie także ale w mniejszym stopniu ; ] I ty chodzisz do kościoła?
Nie chodzę do kościoła od ponad 3 lat. Bierzmowania nie wzięłam, z resztą już czuję jakbym schodziła z wiary katolickiej na ateizm. Z resztą niech mają sobie mnie gdzie chcą.


ChcęPoznaćTwojąMatkę napisał(a):
Z racji Pisma ;] Najpierw przyjdzie antychryst także o końcu świata można zapomnieć nim się nie ujawni hehe : P
Jak mówiłam, coraz mniej zaczynam chyba mieć z tą wiarą wspólnego. Jakoś w przepowiednie z pisma świętego nie chce mi się wierzyć. Biblia ma wiele symboli. Nie można jej interpretować dosłownie.
W 1999 r. może i się pomyliłam, ale ktoś mówił, że miał być.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Angel of Destiny napisał(a):
W 1999 r. może i się pomyliłam, ale ktoś mówił, że miał być.
Nostradamus sporo gadał o końcu lipca tego roku. Miał jakiś potwór się pojawić, albo coś w ten deseń.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mart napisał(a):
Nostradamus sporo gadał o końcu lipca tego roku. Miał jakiś potwór się pojawić, albo coś w ten deseń.
Mniemam, że chodziło mu o jakiegoś polityka europejskiego. Jakiegoś młodego poplecznika Zapatero albo coś w tym stylu.

Ja pod pojęciem proroka rozumiem kogoś takiego jak Izajasz, Nehemiasz, Amos, Jan Chrzciciel, Nuh, Zakarija etc. Końcami świata, Latającymi Potworami Spaghetti, 144 tysiącami zbawionych się nie interesuję. Niemniej jednak, ciekawi mnie, czemu ludzie wałkują ten temat: w SB, a teraz w kolejnym już temacie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mart napisał(a):
Nostradamus sporo gadał o końcu lipca tego roku. Miał jakiś potwór się pojawić, albo coś w ten deseń.
A. I. Karenina napisał(a):
Mniemam, że chodziło mu o jakiegoś polityka europejskiego. Jakiegoś młodego poplecznika Zapatero albo coś w tym stylu
Jak Ty potrafisz wszystko ładnie sprowadzić do polityki
Mart chodzi zapewne o (antychrysta czy demona, albo coś w tym stylu)

ChcęPoznaćTwojąMatkę napisał(a):
To temat jest "przepowiednie i proroctwo" czy "proroctwo" ? lol
To jest temat ogólnie o przepowiedniach i prorokach.

Ostatnio ktoś ze znajomych mojej mamy opowiadał jej, że czytał przepowiednie Nostradamusa (nie wiem czy tą przepowiednie porawnie napiszę, bo mogłem źle usłyszeć) Mówi ona , że w roku zimowych igrzysk olimpijskich ludzie będą mieć głowy jak świnie.
Zastanawiałem się czy tu nie chodzi aby o rok 2009-2010 i świńską grypę, przecież w lutym 2010 roku odbędą się igrzyska w Vancouver.
Chociaż przepowiednie Nostradamusa można interpretować na wiele różnych sposobów.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Mart chodzi zapewne o (antychrysta czy demona, albo coś w tym stylu)
Mnie nie chodzi o nic, to Nostradamusowi o coś chodziło.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^Dark napisał(a):
A. I. Karenina napisał(a):
Mniemam, że chodziło mu o jakiegoś polityka europejskiego. Jakiegoś młodego poplecznika Zapatero albo coś w tym stylu
Jak Ty potrafisz wszystko ładnie sprowadzić do polityki
Mart chodzi zapewne o (antychrysta czy demona, albo coś w tym stylu)
...
Ostatnio ktoś ze znajomych mojej mamy opowiadał jej, że czytał przepowiednie Nostradamusa (nie wiem czy tą przepowiednie porawnie napiszę, bo mogłem źle usłyszeć) Mówi ona , że w roku zimowych igrzysk olimpijskich ludzie będą mieć głowy jak świnie.
Zastanawiałem się czy tu nie chodzi aby o rok 2009-2010 i świńską grypę, przecież w lutym 2010 roku odbędą się igrzyska w Vancouver.
Chociaż przepowiednie Nostradamusa można interpretować na wiele różnych sposobów.
W zasadzie to mógłbym tą emotką skomentowa wszystkie twoje, uchodzące za mądre, posty, ale nie zrobię tego, bo nie przywkłem do pisania głupot. A ponad to kojarzy mi się z tobą. Specjalnie Specjalnie dla ciebie poczytałem dziś trochę o tym, co ludzie sądzą na temat Nostradamusa i jego wizji. Podobno na świat miało zejśc trzech antychrystów, z czego dwóch mamy już za sobą. Pierwszy z nich to Napoleon Bonaparte - francuski polityk, cesarz Francuzów i wojskowy. Drugim miał byc Adolf Hitler - niemiecki polityk, Fuehrer, który miał nawet własną partię socjalistyczną. Czemu więc trzeci nie miałby byc politykiem? Byś czytał Biblię to byś wiedział, że Antychryst będzie tym, który zwiedzie miliony. A Nostradamus na pewno znał dobrze i chętnie z niej korzystał. Także Koran mówi o tym, że ludzie dadzą się zwieśc na końcu świata. A ten pewnie też znał.

Przestańcie z tą świńską grypą, może jest trochę więcej zachorowań na grypę, szczególnie na półkuli północnej, ale co w tym dziwnego, kiedy nawet w Norwegii nie ma śniegu. A parę tysięcy umarło od jakiejś nowej odmiany. Politycy, pseudonaukowcy i dziennikarze budują ideologię wokół kilku trupów. Ale to nie o to chodzi, byś był inteligentniejszy to byś się zreflektował nad tym, co napisałeś, i byś nie powtórzył bzdury, która, zanim doszła do ciebie, obeszła z 15 innych osób. Wygląda na to, że Nostradamus też lubował się w sporcie i za punkt odniesienia w przyszłości służyły mu Mundiale, Igrzyska i Gran Derby. Zupełnie jak Rzymianom konsulaty.

___
Lol. znowu mam deja vu, już kiedyś pisałem ten post.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 06.12.2009, 16:00
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
A. I. Karenina napisał(a):
W zasadzie to mógłbym tą emotką skomentowa wszystkie twoje, uchodzące za mądre, posty,
No, ale sprawa polega na tym, że ja niektórych moich wypowiedzi nie uważam za mądre, a ty od razu się irytujesz, wyluzuj.

A. I. Karenina napisał(a):
Podobno na świat miało zejśc trzech antychrystów, z czego dwóch mamy już za sobą. Pierwszy z nich to Napoleon Bonaparte - francuski polityk, cesarz Francuzów i wojskowy. Drugim miał byc Adolf Hitler - niemiecki polityk, Fuehrer, który miał nawet własną partię socjalistyczną. Czemu więc trzeci nie miałby byc politykiem?
Otóż nie popisałeś się, bo ja już o tym wszystkim czytałem, a jeżeli chodzi o polityka to kogo masz na myśli? Busha? Obame? a może Tuska co?

A. I. Karenina napisał(a):
Byś czytał Biblię to byś wiedział, że Antychryst będzie tym, który zwiedzie miliony.
Fakt czytałem szczwana z niego bestia podobno ma być.

[ Dodano: 06.12.2009, 12:09 (po 1 godzinie 46 minutach) ]
A. I. Karenina napisał(a):
Przestańcie z tą świńską grypą, może jest trochę więcej zachorowań na grypę, szczególnie na półkuli północnej, ale co w tym dziwnego, kiedy nawet w Norwegii nie ma śniegu. A parę tysięcy umarło od jakiejś nowej odmiany. Politycy, pseudonaukowcy i dziennikarze budują ideologię wokół kilku trupów. Ale to nie o to chodzi, byś był inteligentniejszy to byś się zreflektował nad tym, co napisałeś, i byś nie powtórzył bzdury, która, zanim doszła do ciebie, obeszła z 15 innych osób. Wygląda na to, że Nostradamus też lubował się w sporcie i za punkt odniesienia w przyszłości służyły mu Mundiale, Igrzyska i Gran Derby. Zupełnie jak Rzymianom konsulaty.
Przecież napisałem, że

Chociaż przepowiednie Nostradamusa można interpretować na wiele różnych sposobów.
Weź czytaj dokładniej zanim coś napiszesz.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Prorocy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook