Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Project Origin

ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.052
Posty: 283
Ze względu na to co za chwilę podkreślę, postanowiłem założyć NOWY temat.

Otóż w tym roku ma się ukazać gra Project Origin, nie wiadomo nic więcej co do daty wydania. Ta gra jest nieoficjalnie uznana za sequel gry F.E.A.R., lecz nieoficjalnie, choć jest bardzo podobna i od razu widać że tu także postarali się chłopcy z Monolith, tak jak w (nieoficjalnie) poprzednich częściach gry. W Project Origin mamy przejąć kontrolę nad odratowanym przez medyków żołnierzem z Delta Force, jak już wspomniałem odratowanym, ale w szpitalu do którego w dodatku Extraction Point mieliśmy się udać z ruin miasta (kto grał na pewno pamięta ten dodatek do F.E.A.R.). Tak jak w F.E.A.R. mamy do dyspozycji bullet time, czy też jeśli wola "odruchy" (w wersji PL tak to przetłumaczyli). Co tu dużo gadać, jestem fanem F.E.A.R. i mimo iż ta gra nie ma nawet w tytule owego wyrazu, to i tak jest bardzo podobna do wspomnianych części, w dodatku tu także pojawia się Alma Wade. Tytuł godny polecenia, zwłaszcza po tym prawie 19 minutowym filmiku: http://www.gamehot.pl/pc/363/project-origin- ... ny-film-1/

PS. Jeśli macie problemy z uruchomieniem to wpiszcie datę ur. np. 11/11/79
PozdrO

EDIT
Dodaję link do oficjalnej strony poświęconej owej grze.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Project Origin
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook