Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» MONORAL japoński zespół z tekstami tylko po angielsku ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3  
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.541
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Pewnie jakies owoce lasu, wisienka, czy inna sperma sztana XDDDDD
Nie... to jest nalewka babuni...

Dobra koniec bo zaraz trza będzie zmienić tytuł tematu na "Polskie wina i które z nich lubicie?"

A jak Ci się podoba Safira Anis x Hyde? bo niektórym sie bardziej podoba od oryginału...

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.561
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Mi Anis x Hyde w ogóle [ ort! ] sie podoba (*zing* yumi wa yaoistka desu XDDD *zing*)

Jest nawet dobre, chociaz Anis ma mocniejszy głos i troche Haidziowe zagłuszał...
Ale podoba się mimo wszytsko, i moze jakbym usłyszła to w wersji mp3, a nie tylko na video, to wypowiedziałabym sie jakos bardziej... A tak to tylko zaslniona do ekranu i "jacy oni sa sliczni... A jaki ładny pairing by byyył~" (seme, nie bij XDDD)

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.541
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Mi się nie podobał fanservice ... [robi mu się słabo jak pomyśli, że kiedyś na scenie on... może też będzie musiał...=.="]

ale dzięki temu pokochałem MONORAL... więc...

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.561
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Ren napisał(a):
Mi się nie podobał fanservice ... [robi mu się słabo jak pomyśli, że kiedyś na scenie on... może też będzie musiał...=.="]
Fanservice na siłe to nie fanservice ;] Nie ma z takim zadnej zabawy, bo widac, że ktoś nie chce XDDD

A tak naprawde... To chyba nie był tak do konca fanservice (Hyde nie umie robic prawdziwych fanservice'ów ;]) XDDD Przyjacielski buziaczek, jakim ja i moje seme przewaznie sie obdaroywujemy >333

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.541
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Ta... wiem... ale dla faceta to i tak już dużo...

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.636
Posty: 78
Skąd: Osaka
Ren napisał(a):
[robi mu się słabo jak pomyśli, że kiedyś na scenie on... może też będzie musiał...=.="]
Nie dramatyzuj xD I nie udawaj że to aż taki złe xD ja już wiem co ty masz w tym dziwnym łbie!
Yum-kun napisał(a):
Mi Anis x Hyde w ogóle [ ort! ] sie podoba (*zing* yumi wa yaoistka desu XDDD *zing*)
Dużo bardziej wole Haido x Tetsu. To co oni dwaj robią jest po prostu przeurocze [np. jak Tetsu ugryzł Haido gdy ten go przytulił... albo jak ganiał za Haido żeby z nim śpiewać...] ale nie offtopujmy.

Na razie wkręciła mi się 'Safira' ale dużo bardziej podoba mi się w duecie xD
poza tym słyszałem ze dwa utwory no i... brzmiało jak zwykły amerykański rock. Przyjemnie się słucha^.^

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.561
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Ren napisał(a):
Ta... wiem... ale dla faceta to i tak już dużo...
Czy ja wiem? XDDD Anis to chyba nie przeszkadza >3

Zwłaszcza kiedy Ali obcałowywuje jakiegos chłopca w okularach (wciąż mnie zastanawia... on jest chyba z zespołu, nie?)

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.541
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Nie dramatyzuj xD I nie udawaj że to aż taki złe xD ja już wiem co ty masz w tym dziwnym łbie!
Saku-chan ><" nie tutaj z takimi tematami dostatniesz potem po łbie.

Czy ja wiem? XDDD Anis to chyba nie przeszkadza >3
e.... wcale, bo po co...

Hmm... Jakoś nie mogę przsłuchać "Turbulence" do końca... wczoraj wyczerpane dzieciątko usnęło na 3 kawałku (to nie tak, że mnie nudziło, po prostu organizm nie wytrzymał ><) dziś mi mp3 padło na 6 kawałku...

W każdym razie... wczoraj jakoś mnie nie wciągnęło nic więcej oprócz "Safira" ...ale dziś...

"It's a perfect gold, it's a perfect gold" *nuci* ...powiedzmy dajmy mi dwa - trzy dni... i pokocham wszystko, oke? ^.^


EDIT: O rzesz *O* oni biorą przykład z The Beatels... ua... kocham ich jeszcze bardziej! Ma ktoś linki do innych rzeczy z metką "MONORAL"?

I mam wrażenie że już gdzieś słyszałam piosenkę Perfect gold.
Właśnie, ja też....

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.541
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Ren napisał(a):
Ma ktoś linki do innych rzeczy z metką "MONORAL"
W jakim sensie? ^.^ że płytki czy jak?

Powiem, że fajnie się czytało to co napisaliście XD

Co do paringu... Anis x Hyde.. Nie Yumi. Nie będę cię bić. xD Ale pozostawię to bez komentarza.
Ren napisał(a):
"It's a perfect gold, it's a perfect gold" *nuci* ...powiedzmy dajmy mi dwa - trzy dni... i pokocham wszystko, oke? ^.^
Hyhyhy XD Do Monorala trzeba sie przyzwyczaić. Ale jak już raz pójdzie to potem z górki ^^
Sakuya napisał(a):
a razie wkręciła mi się 'Safira' ale dużo bardziej podoba mi się w duecie xD
Mnie również xD Bo jak się słucha normalnie, to wyobraźnia działa. A na koncercie był jeszcze efekt wizualny >D

Ja ostatnio wycziłam, że komentarz Anis to tej pierwszej fotki, którą zamieściła yumi z ich bloga, to fragment tekstu piosenki MONORALA. xD *brawo dla mnie - sama sobie bije brawo* te... TANGLING IS THROUGH to cześć refrenu z 'Tangled' xD Oczywiście były trudność z pisownią na początku, bo Anis zrobił literówkę. Cóż pewnie był wstawiony po tym niezidentyfikowanym specyfiku xD

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Sakuya napisał(a):
[np. jak Tetsu ugryzł Haido gdy ten go przytulił... albo jak ganiał za Haido żeby z nim śpiewać...] ale nie offtopujmy.
I tak koledzy zrobili spory offtop.... Załóżcie sobie tamt "Yaoi", chyba nawet taki jest....



Mika-sama napisał(a):
Mnie również xD Bo jak się słucha normalnie, to wyobraźnia działa. A na koncercie był jeszcze efekt wizualny >D
Ma ktoś link do tego występu? Nie widziałam go. Wiem tylko, że w 2003 roku Anis wystąpił gościnnie u hyde w trasie "666 Tour" i "rapował" w "Masquerade".


Mika-sama napisał(a):
Powiem, że fajnie się czytało to co napisaliście XD

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.541
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
"rapował" w "Masquerade".
Kurde... też bym to zobaczył... słyszałem o tym...

W jakim sensie? ^.^ że płytki czy jak?
Płyty już mam... PV'ki for example, live'y może jakieś...

No i ściągnąłem sobie "Via" ..muszę przyznać, że Panowie skilla zdobyli i że pod względem muzycznym jest dużo lepsze od "Turbulence" ..."So please be suuureeee" *śpiewa*

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.541
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Ren napisał(a):
So please be suuureeee" *śpiewa*
Widzę że Safirka się udziela XD

Laru-chan napisał(a):
"rapował" w "Masquerade".
faktycznie yło coś takiego. W ogóle Anis pomagał w tworzeniu angielskich tekstów do '666' Hyde'a.

Laru-chan napisał(a):
Wiem tylko, że w 2003 roku Anis wystąpił gościnnie u hyde w trasie "666 Tour
Nie przypominam sobie, ale ok O.O *poszła sprawdzić*

Obraz
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.541
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Widzę że Safirka się udziela XD
I to jeszcze jak! ^O^
a jest do tego pv? bo widziałem na ich MySpace, że to singiel... ale pv'ki nie...

Nie przypominam sobie, ale ok O.O *poszła sprawdzić*
I jak? <-sam jest ciekaw

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.561
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Ren napisał(a):
I jak? <-sam jest ciekaw
Przejażałam tak na szybko i nie ma... Na t666 w masquarade rapował perkusista... Może to dlatego, ze robiłam to pospiesznie, ale Anisiątka nie znalazłam.

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.541
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Anisiątka nie znalazłam.
No właśnie wydaje mi się że bym wiedział, gdyby był...

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.561
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Laru-chan napisał(a):
Ma ktoś link do tego występu? Nie widziałam go.
Wystarczy, że wpiszesz sobie na yt, czy google video "Anis Hyde Safira", czy cos takiego i powinno się pojawic ^^ Było na Bonus Vamps 2008.

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.541
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.561
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
"Nie... ja wcale nie mam tekstu na ręce... ja tak ją trzymam... bo... tak jest COOL" - mój komentarz do tego co hyde na scenie odstawiał
Eeej XDDD Był z tym całkiem słodki >3 Moim zdaniem Vampsy na trasie przez przypadek zetknęli sie z Monoralem, a Hyde uparł się, żeby zaspiewac z Anis i tak wyszło XDDDD

Ale mój komentarz do tego był praktycznie ten sam >3

A tak swoją drogą... Szkoda, że Anis ściął włosy... Jak miał te takie długasne... One były cudowne... Takie idealnie zadbane i nie zniszczooneee~

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ren napisał(a):
Albo po prostu masz tutaj link :
http://www.youtube.com/watch?v=MzpvKj6aNOQ&translated=1

"Nie... ja wcale nie mam tekstu na ręce... ja tak ją trzymam... bo... tak jest COOL" - mój komentarz do tego co hyde na scenie odstawiał
Buahahahaha To samo przyszło mi na myśl, gdy to obejrzałam. Wiedziałam, że hyde to czub, ale żeby aż tak? Do tego te różki.... strasznie pasowały, co nie?
Mika-sama napisał(a):
Laru-chan napisał(a):
Wiem tylko, że w 2003 roku Anis wystąpił gościnnie u hyde w trasie "666 Tour

Nie przypominam sobie, ale ok O.O *poszła sprawdzić*
OMG, nie na koncercie konkretnie, tylko podczas jednego z koncertów w trasie. Też mam ten koncert w Budokanie, ale to nie tam

Ok. Mamy gadać o Monoralu, więc:

Nie dam ręki uciąć, ale chyba Mika-sama (hehe, siora mówi na mnie Mika XD) proponowała linki do innych płyt Monorala. Przyznam się bez bicia, że znam tylko "Via" i "Turbulence", a mam ochotę na więcej. Mogłabyś coś wrzucić *onegai shimasu*

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.541
Posty: 27
Skąd: Warszawa
(hehe, siora mówi na mnie Mika XD)
Ale fajnie. OFFtop: Jesteś fanką Nany może? *patrzy na avatar*

Tak. Ja mówiłam xD. Mogę zarzucić się całą dyskografią, ale to w sobotę. Bo oficjalnie mam szlaban xD No.

Kocham was wszytskich... i idę XD Ja ne~! ^^

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » MONORAL japoński zespół z tekstami tylko po angielsku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook