Forum Dragon Ball Nao

» Meitantei Conan

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.055
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Czytaliście to ?? Jest to manga o młodym chłopcu, który chcałby zostać drugim Sherlockiem Holmsem i naprawdę mu się to udaje!! Wiele zagadaek rozwiązał bardzo prosto, ma wymyślne teorie, co sprawia, żę bardzo podoba się ten komiks. Ja miałem zaszczyt przeczytać tylko jeden tom, ale jest on wspaniały!!
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.079
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Troche znam ten tytuł, ale głównie dzięki Kawaii/MangaZyn oraz temu, że leciało (ale nie wiem czy wciąż jest) na RTL2. Myśle, że gdybym miał okazje zobaczyć to anime w bardziej zrozumiałym dla mnie języku niż znienawidzony niemiecki to zapewne bradziej by mnie wciągneło. Tak jak napisał eMate opowiada ono o chłopcu, który był niczym drugi Sherlock Holms i rozwiązywał najróżniejsze zagadki. Tak naprawde nie był taki młody bo miał 16 lat lecz na skutek pewnego wypadku stał się z powrotem dzieckiem.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 1
Posty: 219
Podchodziłem do anime z ostrożnością mając w głowie urojoną myśl że to dla dzieci, zagadki będą na poziomie Scooby Doo a sprawca będzie wiadomy już na samym początku. Tu bardzo miłe zaskoczenie ze 140 odcinków jakie do tej pory obejrzałem udało mi się zgadnąć sprawcę może ze 20. W niektórych epizodach sprawca jest już wiadomo od samego początku a wszystko się toczy koło tego "jak on to zrobił?". Minusem może być to że właściwie większość odcinków to osobna sprawa, max 3 odcinki a wątek z głównymi złymi jest poruszany rzadko. Nie ma polskich napisów ale znajomość angielskiego nie musi być na wysokim poziomie żeby zrozumieć bohaterów. Polecam. Strasznie jednak długie jest - ponad 600 odcinków.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Meitantei Conan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook