Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [Shimazu] Ciceron Don. Cyceron

Strony:   1, 2
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.154
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Cyceron, Cycek, Cyc, dużo by można o nim napisać, ale to nie ma sensu, więc trochę się streszczę.
Pierwszy kontakt z Cyceronem był poprzez gadu gadu, napisał do mnie w pewnej sprawie spławiłem go , napisałem, że trafił pod zły adres, zaczął się ze mnie nabijać to dostał bloka. Minęło trochę czasu nie miałem okazji z nim porozmawiać, lecz w pewnym momencie zaczął ponownie wyśmiewać mnie i mój klan toteż nie pozostawałem mu dłużny.
Nie darzę go "internetowym szacunkiem" ani jego posty nic ciekawego nie wnoszą.
Trochę cwaniakuje.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Następny kto się będzie podniecał banem Cyca dostanie osta.
Śmiech to zdrowie , ja nie widzę powodu, żeby kto kolwiek dostał osta chyba nie łamiemy regulaminu ciesząc się z czyjegoś bana.

Kathlar napisał(a):
Tak? A ja i moi znajomi byliśmy. Więc nie próbuj mnie zmusić do współczucia mu...
Święte słowa Kathlar .

Vanessa napisał(a):
estem krótko na forum
To widać.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ale robicie kolejną szopkę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Kathlar napisał(a):
Tak? A ja i moi znajomi byliśmy. Więc nie próbuj mnie zmusić do współczucia mu... Bo ja nie specjalnie go cenię...
Oczywiście tym niemniej sądzę, że człowiek kulturalny pomimo wyrządzonych mu krzywd zachowa swe zdanie dla siebie a radości nie będzie publicznie okazywał.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ale sie ciesza , ze ich kat zostal skatowany

Cycu. Tyle mozna o tym piździsku gadac .. Okazało się, że miał tylko 6 życ, o 3 mniej niż SKulak i Grubas - zdarza sie, kotów Gotenksa nic nie przebije , taka maja sile przebicia.

Ok to tyle wstępu. Cyceron według mnie był kulturalnym człowiekiem, o czym może swiadczyc nasza pierwsza rozmowa na gadu. Nie moge jej tu wrzucic, bo usunela sie, a gdybym ja tu wrzucil , to byloby tak: ojejku, nie przeklinaj i takie tam.

Ogolnie bardzo dobrze sie skumplowalismy. Tak samo przebiegaly rozmowy przez telefon komorkowy. Cyceronie - ogladales Dragon Balla - tak wiec musisz poczekac te kilkaset dni, zanim Smook przywroci Cie do zycia.

R.I.P.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.830
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cyceron, Cycek. Nigdy go nie lubiłam. Szczególnie w listopadzie i w grudniu, gdy się zachowwał chamsko. Naprawdę cieszę się ogromnie , że został zbanowany. Nie dosyć , że nas obrażał(czyt. Tokugawę) to jeszcze te jego głupie,dziecinne poczucie humoru. Czyli powiem kótko:Bye,bye maszkaro!
A i dla wyjaśnienia:wcale się nie podniecam banem Cycka, tylko się cieszę, że go dostał.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.921
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Widzę, że jak Pana nie było, to plebejstwo się rozbestwiło. Jakiś taki nagły przypływ odwagi czy cuś.
Okay, no troszkę czasu od powrotu jestem, no ale niechaj będzie i powiem: Cześć.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Cyceron to faszysta i morderca.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.921
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Można powiedzieć, że 09/10/11 podłożyłem atrapę bomby w Lublinie. Jestem faszystowskim terrorystą, należę do białej europejskiej Al Kaidy. Szkoda mi było pieniędzy na stworzenie prawdziwej bomby, więc zrobiłem jedynie atrapę i wysłałem swojego dziadka na misję samobójczą.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » [Shimazu] Ciceron Don. Cyceron
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook