Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] Stephen King - Lśnienie

Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.878
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Lśnienie Kinga , rewelacyjna książka , o nawiedzonym hotelu , niesamowity klimat , jedno z pierwszych dzieł Stefana Króla , jestem ciekawa co o niej sądzicie , jakie są wasze opinie na temat bohaterów , fabuły i innych pierdół
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.053
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Książki nie czytałem, lecz jako zapalony fan horrorów, film obejrzałem. Ma bardzo dobry klimat, choć S. King powiedział kiedyś, że całkowicie nie podoba mu się ekranizacja tego tytułu, więc pewnie książka biję na głowę film. Fabuła może niezbyt skomplikowana, nawiedzony hotel (już kilka razy wcześniej było o tym, lecz odnośnie domów) i garstka bohaterów mieszkających razem zimą. Ten kto zna historię wie co się dzieje podczas takiej całkowitej izolacji hehe.
Ogółem oceniam na +.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.897
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Książkę czytałam, ale film podobał mi się bardziej, pewnie ze względu na genialnego Nicolsona. Typowa książka Kinga, niby nic się nie dzieje a jednak napięcie jest ogromne i nie można się oderwać od czytania. Ciekawy jest tez to, że podobna historia miała miejsce naprawdę i King usłyszawszy o tym napisał swoją opowieść.
Ogólnie ksiązka bardzo dobra, jak na pana Stephena przystało

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.878
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Polecam Ci ksiązke bo bije na głowę film Kubricka , geniusz Stephen Kinga polega na tym że z banalnego tematu potrafi wykrzesać fenomenalną historie , będąc pasjonatem horroru polecam Ci lśnienie , przeczytaj, warto emate
Co do postu Mart , no wiesz czy Nicholson zagrał genialnie to bym się spierał , ogólnie
wersją Kubricka jest tak uproszczona w stosunku do książki ze głowa mała
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Horror] Stephen King - Lśnienie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook