Forum Dragon Ball Nao

» hide memorial ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ech... dziś była Komunia mojego brata ciotecznego. Było wesoło i przyjemnie. Do tego natłok nauki...

O hide-sama wypowiadałam się już nie raz i nie dwa. To człowiek, którego nie wypada nie znać, jeżeli słucha się japońskiego rocka. Wielki człowiek, który powinien żyć o wiele dłużej.


Ujio napisał(a):
- fragment piosenki "Rocket Drive"
"Rocket Dive". Kiedyś napisałam tak jak Ty Ujio i Kamzo mnie poprawił

Hide słucham dość często, ale również dziś będę zasypiać z moim ulubionym kawałkiem, czyli "Junk Story".


Kamzo napisał(a):
(ale tak samo np. robił i robi Pata)
Właśnie, Pata. Nie lubię tego gościa


Kamzo napisał(a):
a alkohol zapewne przyczynił się do jego śmierci, ale to wszystko.
Alkohol+depresja=Nic dobrego.

Hide jest jednym z wielu muzyków, których zabrały nałogi. Oby było ich coraz mniej, bo odchodzą ci najwybitniejsi.

Pozdrawiam.

[*] i "Forever Love", przy którym ZAWSZE płaczę. Piękny utwór dla pięknego człowieka.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kamzo napisał(a):
Przypuszczam, że błąd wynikający z pośpiechu Katzu. Nie można być uzależnionym od alkoholizmu, co najwyżej od alkoholu (ale jak wspomniałem, zapewne przypadkowa pomyłka). Jednak chciałbym tu dodać, że hide wcale nie był alkoholikiem. Owszem, lubił wypić i to w dużych ilościach (ale tak samo np. robił i robi Pata), a alkohol zapewne przyczynił się do jego śmierci, ale to wszystko.
No taką jakąs gafę strzeliłem powinno być ''był uzalezniony od alkoholu''

No alkoholikiem takim żulem typowym nie był, gdyz mimo rozpadu X-Japan spełniał sie w karierze solowej, miał zajęcie. Choć ten filmik daje sporo do myslenia
http://www.youtube.com/watch?v=9Gey-VO_lYI



Laru-chan napisał(a):
Hide jest jednym z wielu muzyków, których zabrały nałogi. Oby było ich coraz mniej, bo odchodzą ci najwybitniejsi.
Ale też nie powinno sie z tego robić biznesu. Po smierci zrobili z niego swoistego ''Pokemona'' wypuscili maskotki, na co to komu? Mi wystarcza pamięc po nim i wspaniała muzyka.

Korzystając z okazji ze jest zainteresowanie, chciałem zadać pytanie czy hide miał dziecko? xD, bo na pewnym forum takie cos mi sie obiło o wzrok .

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ale też nie powinno sie z tego robić biznesu. Po smierci zrobili z niego swoistego ''Pokemona'' wypuscili maskotki, na co to komu? Mi wystarcza pamięc po nim i wspaniała muzyka.
Słyszałam pewne info, ale nie wiem, czy to prawda. Jak czegoś nie wiem, to pytam. Podobno po śmierci hide, jego dziewczyna zhandlowała pewne (niezbyt przyzwoite) fotki hide, zrobione gdy jeszcze żył i był z nią. Był tak "nieładne", że szybko je wycofano z obiegu. Prawda?


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Choć ten filmik daje sporo do myslenia
http://www.youtube.com/watch?v=9Gey-VO_lYI
Widziałam go kiedyś. Tak nie zachowuje się człowiek, który od czasu do czasu lubi popić. Hide miał problem z alkoholem. Krystalizowanie jego postaci nie ma sensu. Każdy ma jakieś wady. Moim zdaniem swoje trzy grosze w tym temacie wtrącił Pata. Dlatego też nie darzę go zbytnią sympatią.


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Korzystając z okazji ze jest zainteresowanie, chciałem zadać pytanie czy hide miał dziecko? xD, bo na pewnym forum takie cos mi sie obiło o wzrok .
Wątpię. Właściwie z nikim na dłużej nie był.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru-chan napisał(a):
Właśnie, Pata. Nie lubię tego gościa
A dlaczego go nie lubisz? Pytam z ciekawości, mimo, że to temat poświęcony hide. Bo chyba nie tylko dlatego, że lubi sobie wylać więcej za kołnierz?


Laru-chan napisał(a):
Alkohol+depresja=Nic dobrego.
Ja bym nie powiedział, że miał depresję. Nie mogę też jednak temu całkowicie zaprzeczyć. To jedna z hipotez jaka pojawiła się wśród fanów i narosła wokół szeroko i wielokrotnie omawianego tematu śmierci hide.
Po prostu widziałem video z występów i wywiadów z hide (na krótko przed jego śmiercią) i stwierdzam, że tak nie może zachowywać się osoba mająca depresję. Chyba, że potrafił to świetnie ukryć, kto wie...

Katz napisał(a):
No alkoholikiem takim żulem typowym nie był, gdyz mimo rozpadu X-Japan spełniał sie w karierze solowej, miał zajęcie. Choć ten filmik daje sporo do myslenia
http://www.youtube.com/watch?v=9Gey-VO_lYI
No tak, ale karierę solową, i to z bardzo dobrym skutkiem, rozpoczął już w roku 1993.
A co się tyczy filmiku to daje do myślenia tylko tyle, że hide jest dobrym aktorem oraz ma poczucie humoru i umie żartować z siebie samego. Bo chyba nie muszę podkreślać, że wszystkie sceny zostały wyreżyserowane?

Katz napisał(a):
Ale też nie powinno sie z tego robić biznesu. Po smierci zrobili z niego swoistego ''Pokemona'' wypuscili maskotki, na co to komu? Mi wystarcza pamięc po nim i wspaniała muzyka.
Dla fanów i wielbicieli? hide ma (i jestem pewien, że będzie wciąż miał) wielu fanów. Więcej niż niejeden istniejący zespół/wykonawca, który ma na rynku swoje koszulki, portfele i inne pierdoły. Więc dlaczego nie miałby ich mieć hide (zwłaszcza, że jest duże zapotrzebowanie)? Dopóki nie przekroczy się pewnej granicy dobrego smaku, to mi to nie przeszkadza (ba, sam bym chciał mieć jakiegoś pluszowego hide).

Katz napisał(a):
Korzystając z okazji ze jest zainteresowanie, chciałem zadać pytanie czy hide miał dziecko? xD, bo na pewnym forum takie cos mi sie obiło o wzrok .
Plotka, nigdy nie została potwierdzona. Pojawiła się również z tą jakoby hide był kiedyś żonaty, a to dziecko jest wynikiem małżeństwa. Normalna rzecz i wcale bym się nie zdziwił gdyby była to prawda. Równie dobrze jednak mogę to traktować jako zwykłą plotę.

Pozdrawiam

EDIT

Laru-chan napisał(a):
Podobno po śmierci hide, jego dziewczyna zhandlowała pewne (niezbyt przyzwoite) fotki hide, zrobione gdy jeszcze żył i był z nią. Był tak "nieładne", że szybko je wycofano z obiegu. Prawda?
Słyszałem o tym. Może to i prawda, ale fotek nigdy nie widziałem (o ile jeszcze można je jakoś zdobyć). A co powiem o tej dziewczynie? Głupia szmata, bo nic bardziej przyzwoitego nie przychodzi mi na myśl (i z góry przepraszam jeśli kogoś uraziłem).

Laru-chan napisał(a):
Widziałam go kiedyś. Tak nie zachowuje się człowiek, który od czasu do czasu lubi popić. Hide miał problem z alkoholem. Krystalizowanie jego postaci nie ma sensu. Każdy ma jakieś wady. Moim zdaniem swoje trzy grosze w tym temacie wtrącił Pata. Dlatego też nie darzę go zbytnią sympatią.
Tak jak napisałem wyżej, nie traktujcie tego filmiku poważnie. Nie zaprzeczam jednak, że hide dużo pił. Piłby nawet gdyby nie znał Paty, jestem tego pewien. Po prostu Pata był jednym z jego najlepszych kumpli (również tym od kieliszka, bo obaj potrafili sporo wypić). Nie miał problemu z alkoholem, raczej miał problem gdy już go za dużo wypił (ludzie różnie reagują w tym "stanie").

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Azi-Ayako Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Azi-Ayako
Wiek: 32
Dni na forum: 5.353
Posty: 2
Skąd: pod Byczyną
Witam
Jestem tu nowa,zupełnie przypadkiem,
szukałam w necie za fotkami hide i tak weszłam,
zauważyłam ze jest tu dużo rozmów na temat hide,
więc dołączam się w ten kącik,
akurat co dodałam wpis w stronkę moją o hide,
i opisałam jego życie,
na stronie znaleźć można m.in.historie(ale co każdy zna)hide,opis txt piosenek,
zresztą stronę będę starała się opisać w ok.7 językach,
trochę mam teraz tremę tak pisać,więc podam link:

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

zapraszam,
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Azi-Ayako napisał(a):
zresztą stronę będę starała się opisać w ok.7 językach,
Hyhy, translatorem będziemy się bawić ?

Poza tym Witam na forum i zapraszam do postowania gdzie tylko dusza zapragnie
Również jestem fanem hide, więc na dzień dobry mogę stwierdzić, że mamy coś wspólnego

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Azi-Ayako Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Azi-Ayako
Wiek: 32
Dni na forum: 5.353
Posty: 2
Skąd: pod Byczyną
"Hyhy, translatorem będziemy się bawić ? "

nie wiem w jaki to sposób miałeś na myśli,
powiedzmy,ze nie czaje po tych godzinach pewnych słów

dobra w 7 językach,tak
staram się uczyć wielu języków, jakie są możliwe do nauczenia,

ymmm no mamy wspólnego,ale jedną rzecz-hide,

i arigato za ładne przywitanie
i pozdrowionka.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Azi-Ayako napisał(a):
nie wiem w jaki to sposób miałeś na myśli,
powiedzmy,ze nie czaje po tych godzinach pewnych słów
Miałem na myśli tylko tyle, że być może zamierzasz tłumaczyć swoje teksty na obcy język z pomocą stworzonych specjalnie do tego programów.

Azi-Ayako napisał(a):
dobra w 7 językach,tak
staram się uczyć wielu języków, jakie są możliwe do nauczenia,
Ok, w porządku. Tylko wierzyć mi się nie chce, że znasz biegle (w tym wieku) siedem języków. Na tyle biegle, by napisać za ich pomocą porządny, wyczerpujący i składny tekst.

Azi-Ayako napisał(a):
ymmm no mamy wspólnego,ale jedną rzecz-hide,
Dokładnie, to samo miałem na myśli ;]

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Oj, prawie mi wyleciało z głowy, że hide obchodzi dzisiaj urodziny ! Nie wiem jak mogłem chociaż przez chwilę o tym zapomnieć! Gdyby wciąż żył, skończyłby dzisiaj 45 lat. Za to wciąż pozostaje w pamięci swoich fanów ^_^ Wypiłbym coś za "zdrowie" hide, ale mam teraz tylko wodę xD Nadrobię to przy najbliższej okazji

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
A propos Hide,zainteresowała mnie ostatnio jego japońsko-amerykańska grupa ZILCH.Brzmienie całkiem ciekawe,chociaż działalność,ze względu na przedwczesną śmierć Hide,niestety krótka.Dodatkowo supportem grupy był J z Luna Sea.Polecam utwory "Inside the Pervert Mound","What's Up Mr.Jones" i "Pose".

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Hayato napisał(a):
"Inside the Pervert Mound"
Uwielbiam ten kawałek Zboczuchowaty, ale nie ma się nad tym rozwodzić.

Trochę dziwne obchodzić urodziny człowieka, który odszedł, ale o dzisiejszym dniu pamiętałam. Warto z tej okazji wspomnieć, że ktoś taki żył i robił coś fajnego

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.799
Posty: 514
Skąd: Pluton
Łoch, mam parę minut do północy i nowego dnia xD
Także w miarę szybko piszę, aby nie było, żem zapomniała o urodzinakch hidka. Bo to by było kłamstwo, a jak Od samego rana wpadło mi to do głowy i siedziało^^
Hmm, miałam nawet w zamysłach lampkę wina, ale obowiązki mnie nagliły, więc zostawiłam to na później (:
Kamzo, a Tobie należy się beszt Cóż, może i koniec dnia, a ja mam jeszcze parę spraw do zrobienia, jednak wypada posłuchać coś od hidka i to też uczynię (:

Pozdrawiam.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jeżeli ktoś zapomniał to przypominam, że dzisiaj mamy dwunastą rocznicę śmierci hide. W Japonii obchodzi się dzisiaj 13th memorial day. Trzynastą, bo podobno w Japonii istnieje zwyczaj wliczania również daty, w której nastąpił zgon (w tym przypadku jest to 1998 rok). Jak wspomniał jeszcze w grudniu KATZ, tegoroczne "obchody" były połączone z buddyjską ceremonią. Całość można było nawet, zupełnie za darmo, obejrzeć choćby za pośrednictwem oficjalnej strony hide. Memoriał rozpoczął o 5 rano czasu polskiego. Często muszę o takiej godzinie wstawać w tygodniu, więc tym razem wolałem sobie pospać.
W każdym bądź razie o hide wciąż pamiętam, i szczerze wątpię abym mógł kiedyś zapomnieć. Na tym forum pisałem wiele razy na jego temat, a także ile wniosła do mojego życia jego osoba i muzyka. Tak więc nie ma sensu żebym się powtarzał. Rocznicę będę świętował w odpowiedni, jak dla mnie, sposób. Posłucham dzisiaj muzyki hide, a potem udam się na koncert rockowy/metalowy

Hideto "hide" Matsumoto 13.12.1964 - 02.05.1998
Obraz

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja również nie będę się rozwodzić nad nim, gdyz wiele razy to uczyniłem, tak jak Kamzo posłucham sobie jego muzyki (obowiązkowo: Pink Spider, tell Me, Misery, Junk Story, Rocket Drive) i byc może wypije za jego zdrowie

Spoczywaj w spokoju

Zamiast jakies fotki hide'a zarzuce dzis zdjęciem jego grobu:

Obraz

cholerka miałem gdzies lepsze zdjęcie, ale mi wcieło


P.S a polacy to chyba mają swojego hide co?

Obraz
tak wiem, kiepski żart

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Katz: 02.05.2010, 15:25
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
KATZ napisał(a):
cholerka miałem gdzies lepsze zdjęcie, ale mi wcieło
Kiedyś znalazłem takowe:
Obraz

Pewnie większość to wie, ale na wszelki wypadek przypomnę, że jest to tylko symboliczny nagrobek. Zwłoki hide zostały skremowane, a część prochów została wrzucona do oceanu u wybrzeży Los Angeles. Miasta, które było hide bardzo bliskie.

KATZ napisał(a):
a polacy to chyba mają swojego hide co?
Domyślałem się, że wrzucisz tego barana Swoją drogą, nie wiedziałem, że farbnął się na różowo.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Piękny ten nagrobek

Boże, Wiśniewski?! To nie kiepski żart, to jakiś skandal na skalę światową XD


Kamzo napisał(a):
Jak wspomniał jeszcze w grudniu KATZ, tegoroczne "obchody" były połączone z buddyjską ceremonią. Całość można było nawet, zupełnie za darmo, obejrzeć choćby za pośrednictwem oficjalnej strony hide.
Niby sakralnie, ale jednak nie bardzo. I dobrze i źle.

Jak ten czas leci... Nie zapomnę tego smutnego motywu. Zachwycam się z siostrą muzyką solową hide. Myślimy: "Ciekawe jak ten gość teraz wygląda. Pewnie się trochę zmarszczył przez lata ". A tu taki fail. Okazuje się, że od jakiegoś czasu nie żyje.

Często słyszę, że hide porównuje się do Cobaina. W tym sensie, że sławę zyskali dopiero po śmierci. Nie zgadzam się z tym. Chociażby mój przypadek. Nie miałam okazji "poznać go", gdy żył, bo w roku, gdy umarł, miałam 8 lat XD W tym wieku to ja słuchałam Stachurskiego na przemian z Lady Pank (pierwszy to powód do wstydu XD).

Pozdrawiam. Zdjęcia nie wrzucam, bo Jego słodka buźka zwieńczona fuksją na głowie staje mi przed oczami. To mi w zupełności wystarczy

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Trzynasty memoriał (jego pełna nazwa brzmi hide★The 13th Memorial~Our Pink Spider~) rozpoczął się dzisiaj o godzinie 11 czasu japońskiego, na Tsukiji Hongan-ji w Tokio. Według informacji podawanych w wiadomościach, pojawiło się około 35,000 fanów i 500 przyjaciół i osób związanych z hide. Wśród wspomnianej grupy przyjaciół pojawili się m. in. YOSHIKI, PATA, HEATH, SUGIZO, RYUICHI, SHINYA i TAIJI.
Po ceremonii odbyła się konferencja, na której Yoshiki przeprosił za nieobecność Toshiego. Wokalista X JAPAN nie mógł przybyć ze względu na napięty terminarz nagrań w studio. Yoshiki ogłosił jeszcze jedną ważną rzecz, ale o tym napiszę w temacie poświęconym X JAPAN.

Filmiki z YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=wdkiF-WSMgQ
http://www.youtube.com/watch?v=HphFlwihwqw

I inne przydatne linki
http://headlines.yahoo.co.jp/hl?a=20100430-00000041-oric-ent
http://www.oricon.co.jp/news/music/75875/full/
http://www.daily.co.jp/newsflash/2010/05/02/0002939105.shtml
http://www.yomiuri.co.jp/entertainment/news/ ... m?from=y10
http://mainichi.jp/enta/photo/news/20100502m ... 9000c.html

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kolejny 2 maj i kolejna cyfra w rocznicy śmierci jednej z najwyrazistrzych postaci J-Rocka, tym razem to już 13 rocznica śmierci hide, i cóż napisało się już wiele, tak więc przy kielichu do kolacji można wypić za jego pamięć i odkurzyć stare i znane kawałki.

Obraz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Huh, przyznaję, że na początku dnia zupełnie nie pamiętałem, że dokładnie dzisiaj mija 13 lat od śmierci hide. Być może przypomniałbym sobie później, a być może nie, jednak z pomocą przyszedł post Katza, za co mu dziękuję.
I w tym roku coś było organizowane na tę okazję: http://www.hide-city.com/mcontents/special/1 ... FilmAlive/

Fajna sprawa z tym puszczanie video z koncertów hide, ale nowe koszulki, opaski na rękę, plakaty etc. każdego roku z okazji urodzin i rocznicy śmierci, zawsze kojarzą mi się z chęcią zarobienia przede wszystkim kasy, a nie uczczenia pamięci Hideto.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » hide memorial
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook