Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» DB na Xbox czy PS3?

Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.878
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Jeżeli chodzi o konsole, to ja polecam Xboxa 360, rewelacyjny sprzęt, za przystępną cenę, co do Db, to prędzej czy później, wyjdzie jakaś gierka o smoczych kulach.

edit: Dragon ball Z BURST LIMIT, wyjdzie na Xboxa 360.

Offtop wydzielony.
SoheiMajin Gotenks

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
edit: Dragon ball Z BURST LIMIT, wyjdzie na Xboxa 360.
gugl rządzi xD.


Piechu napisał(a):
Jeżeli chodzi o konsole, to ja polecam Xboxa 360, rewelacyjny sprzęt, za przystępną cenę, co do Db, to prędzej czy później, wyjdzie jakaś gierka o smoczych kulach.
Rewelacyjny to nie. A za jakiś czas, to gry na X'a nie będą się umywały do tych na soniacza, wystarczy zobaczyć specyfikacje. Kupi x36 który nie będzie wyrabiał i żeby nadążyć za PS3 będzie musiał kupić jakiegoś nowego nie wiem Xbox1000 = kolejny wydatek. No i jeżeli chodzi o DB to myślę, że wiele gier na Microsofciaka nie wyjdzie.

Moim zdaniem zainwestuj w PS3, a nie pożałujesz.

Piechu napisał(a):
Ja mam 360 i jakoś nie narzekam, co do specyfikacji, soniacza jest trochę mocniejszy, ale liczą się gry, a lista na X, aż puchnie w szwach,
No to akurat prawda na Xboxa jest więcej dużo więcej gier, ale nie zapominaj ile wcześniej on wyszedł. PS trochę mocniejszy?! Może teraz to tak wygląda z powodu różnic w grach. Fakt w tym momencie wolałbym zielonego "x" niż stację gier od soniacza. Jesteś fanem Xboxa, ale staraj się wypowiadać bezstronnie, bo przyjdzie maniak PS'a i będziecie się kłócili do usranej śmierci. Moim zdaniem najlepszy jest Pegasus!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 05.05.2008, 11:21
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.878
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Cyceron napisał(a):
Moim zdaniem zainwestuj w PS3, a nie pożałujesz.
Ja mam 360 i jakoś nie narzekam, co do specyfikacji, Soniacz jest trochę mocniejszy, ale liczą się gry, a lista na X, aż puchnie w szwach, wracając do Db, to myślę, że gier będzie sporo, z prostej przyczyn, producentom opłaca się robić gry multisystemowe.

Cyceron napisał(a):
Jesteś fanem Xboxa, ale staraj się wypowiadać bezstronnie, bo przyjdzie maniak PS'a i będziecie się kłócili do usranej śmierci.
Nie jestem fanem Xboksa, jestem fanem gier, a to jest różnica, posiadam w swojej kolekcji, Psx, Dremcasta, PS2, Xboksa, Xboksa 360, i kilka starych sprzętów, co do bezstronności, zawsze najważniejsze są gry na dany sprzęt i one w głównej mierze decydują o popularności danego sprzętu, a w tym momencie, chcesz czy nie 360 gniecie PS 3, ciężkim butem .

Ps co do specyfikacji, mały przykład ,PS2 był o wiele słabszy od Xboksa 1, i jakoś wygrał, z tej proste przyczyny że miał lepsze gry.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB na Xbox czy PS3?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook