Forum Dragon Ball Nao

» Coś ciekawego bądź zapychacze czasowe

Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.654
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Tak naprawdę, koło dupy mi lata, jaka u was pogoda, jak się czujecie, czego aktualnie słuchacie i jakie macie skojarzenia. Zakładam więc temat, gdzie możecie się z nami podzielić czymś naprawdę ciekawym - linkiem/cytatem/myślą, whatever. Byleby to było interesujące. Aha, to nie jest kolejny spam topic, więc komentarze do zamieszczonych treści proszę umieszczać gdzieś indziej.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tak więc mamy dziś Święto, a moi rodzice są jacyś nawiedzeni i każą się odświętnie zachowywać ( mniej oddechów na minutę... cisza... "), ryczą, bym poszedł do Kościoła. Jak u Was jest dziś? Mam nadzieję, że to nie spam... nie znam się na tym... a żyła mi pęka już od tego dzisiejszego ... trucia. =="

Jaki to ma związek z tematem?
SoheiMajin Moczuś w gaciuś



Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 22.05.2008, 18:27
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.654
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Jaki to ma związek z tematem?
SoheiMajin Gotenks
Powiedział coś ciekawego. Good.

digg.com
wykop.pl

moje główne zapychacze. Coś innego znacie?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.654
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ja zapycham się głównie DeviantART.com i MySpace.com.
Chyba zacznę znów w smooka grać, bo mi się nudzi.
Kto potrenuje ze mną, na odzyskanie dawnej formy?
Bo już dawno nie grałem.
Jakby co to Dajus44, bodajże. Już nawet nie pamiętam nicka swojego
Ah! Bym zapomniał:
http://tmntcowabungacommunity.warnerbros.com/index2.html
Niezłe na nudę

Obraz
PALATIAL REGALIA
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.878
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
No to ja powiem coś ciekawego, ten świat na trzeźwo jest nie do zaakceptowania, dla tego większość ludzi pije. Jak zobaczycie jakiegoś biednego skacowanego gościa, bez pieniędzy, dajcie mu parę zloty na piwo, ulżyjcie jego cierpieniu, dziękuje za uwagę.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.654
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Nie wiem już, czy chciałeś przez to powiedzieć, ze żebrasz na piwo, czy też sam jesteś po głębokiej Czystej i chciałeś zwrócić na siebie uwagę, ale szczerze, to szkoda by mi było pieniędzy na jakiegoś warchoła, wolę sobie kupić za to, na przykład krakersy i soczek. Potem usiąść przy komputerze i cieszyć się, że nie będę głodny. :p
Tyle w sumie chciałem powiedzieć.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.878
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Chciałem powiedzieć, żebyś był miły dla skacowanych bliźnich, i poratował ich, bądź człowiekiem

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Piechu napisał(a):
Chciałem powiedzieć, żebyś był miły dla skacowanych bliźnich, i poratował ich, bądź człowiekiem
W tym przypadku wolę zastosować się do prawa doboru naturalnego, co mi zresztą większą satysfakcję sprawi.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.654
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Generalnie robię tak: jeśli koleś uczciwie mi powie zachrypniętym głosem "kierowniku, suszy mnie, daj na jabola", to mu dam dwa złote. Jeśli mi powie, że z powodu powodzi/trzęsienia ziemi/pożaru musi wyżywić siedem osób to mu nie dam, bo kłamie.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Szarak napisał(a):
że z powodu powodzi/trzęsienia ziemi/pożaru

Otóż to. Ja na waszym miejscu bym dał mu kasę i z nim się napił, wspólnie, lepiej browara, niż winko.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.709
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Kiedyś miałem taki zapychacz czasu że z kumplem wchodziliśmy na jakiekolwiek forum i konkurowaliśmy kto szybciej dostanie bana. Mój rekord to 20 banów jednego dnia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.841
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
franqey napisał(a):
Kiedyś miałem taki zapychacz czasu że z kumplem wchodziliśmy na jakiekolwiek forum i konkurowaliśmy kto szybciej dostanie bana. Mój rekord to 20 banów jednego dnia.
Dobre

Moje zapychacze czasu to dbnao lub ten portal: http://gamezer.com/billiards/
Najlepsze bilardy, ludzie z całego świata, jasne reguły.

Czasem wpadam na naszą klasę, czy MySpace Hyde czy Larców.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.170
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
ja mam zapychacz czasu ide i jezdze kladem albo ide po kolegow i siedzimy na lawce przed sklepem

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.709
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
franqey napisał(a):
oryginalne jak * [ nie pszeklinai ! ], co?
No żebyś wiedział. Dawno na tą stronę nie właziłem. taka popularna a zapomnialem nazwy. Nawet w słowniku szukalem.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.831
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Moje zapychacze czasowe? Oczywiście tak:
dbnao- jedyne forum na którym jestem tak długo i nie uciekłam po pewnym czasie, siedzę tu od prawie 2 lat. To jakby coś w rodzaju uzależnienia . Nie ma to jak humor i przezabawne sytuacje na nao, tu gdzie spotkałam oryginalnych(w pozytywnym sensie) ludzi.
Youtube- mam tam 2 konta, ale nie mam na nich żadnych filmików(robię kilka). Nie chciało mi się najpierw wstawiać, jednak postanowiłam, że spróbuję coś zrobić. Konto bez nich... trochę głupio.Głównie komentowałam filmiki i nic więcej(no może znalazłam kilku ludzi których znałam z innych stron). Drugiego używam bardzo rzadko, głównie jak chcę obejrzeć filmik, ale youtube pisze: ,,niestety musisz mieć 18 lat by obejrzeć ten film", czy jakoś tak.
Kiedyś w wieku 12-13 lat prowadziłam regularnie blogi, ale mi się znudziło i były do kitu i je skasowałam. No trudno od takiego dzieciaka za przeproszeniem wymagać nie wiadomo czego. Miałam 3: na 2 pisałam różne takie opowiadania fantasy. Na jednym to był taki o moim życiu codziennym, ale potem go znienawidziłam i usunęłam.
No i gry: pasjans, simsy(dzieciństwo, ech), menelgame i KW.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Nail
Nail


Jakiś czas temu róznież zabawiałem się w hejtera na jednym forum ale ze względu na parę osób. Chciałem pokazac tym osłom z jakimi debilami na nim przebywają, ale do nich takie coś nie dotarło. Ja przy tym miałem nieziemską brechę. Często wyzywałem ich tam od marnych Ziemianinów i trafnie zarzucałem hipokryzję. Miałem później pomocników z innego forum. Wtedy brecha była okrutna Poza tym chciałem tym baranom pokazac, że krytyka potrafi częściej miec uzasadnienie niż im może to się wydawac. Ale lepiej dupy pospinac i pisac na shoutboxie gorzkie żale do mnie zamiast na PW Na tamtym forum jeden typ polecał drugiemu kontakty z mafią. To ja i jeszcze ktoś wyśmialiśmy go tam.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Coś ciekawego bądź zapychacze czasowe
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook