Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Dragon Ball AF ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?
Tak 84,08% 206 84,08%
Nie 15,92% 39 15,92%
Wszystkich głosów: 245
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.566
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Powiem tak: Oczywiście że chciałbym aby Dragon Ball AF powstało. No cóż czytałem wiele ( bardzo wiele na ten temat) zapowiadanie sag, zapowiadanie nowych poziomów mocy i wtedy doszedłem że Alternative Future (Alternatywna przyszłośc) jest tylko wymysłem fanów, gdyż na każdej stronie pisało wiele innych informacji! To zaczeło wściekać , gdyż ludzie dali widzom wielką nadzieje. No cóż nie moge powiedzieć że byłby to cud jakby seriia powstała ale jeżeli miałaby być tak splamiona jak GT to niech autorzy się za to nie biorą! Sam Akira gdy doszły go słuchy o Alternatywnej Przyszłości powiedział że jeżeli miałby nad tym zacząć pracować nie wyrobiłby się do końca życia! Moim zdaniem zamiast myśleć o DBAF pomarzmy o polskim Dubbingu i puszczeniu bajki na Polsacie lub telewizji polskiej (chyba bardziej realne niż DBAF)
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.492
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Oczywsiscie jak wiekszosc moja odpowiedz brzmi tak,
lecz dobrze by bylo zeby ta czesc nie byla zbytnio przesadzona,
tak poza tym [ ort! ] jestem ciekaw jakie teraz
historie by spotkaly naszych bohaterow

Train Hard To Win Easy !!
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.644
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
Taki jeden koleś o ksywie markos prawdopodobnie robi Dragon Ball Af na stronie www.dragonballaf.bloog.pl już jest tam co nieco wejdzcie i zobaczcie oczywiście odcinków tam niema

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez drake: 06.02.2007, 2:03
Pawcio0222 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.404
Posty: 2
Skąd: Kłobuck(ok.Cze-wy)
bardzo chciałbym wiedziec co sądzice o tym openingu AF czywogule jest to realne
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Dai Kaiosama: Mój komentarz...
zacytuję eMate:

to jest opening do gry Budokai 3... brak mi slow...
Zachęcam do przeglądania postów poprzedników w celu unikniecia podobnych wpadek:) A DB AF to wciąż raczej jedynie marzenie fanów...
pozdrawiam


--------------------------------------------------------------------------------------

jest to czyjas wypowiedz: Któregoś dnia siedze w takim Francuskim "Empiku" patrze a tam :"Le Dragon Ball AF"
I rzeczywiści - kolekcja jakiej nikt w Polsce nie widzial. Cudowna! Fabuła wstępnie wyglada tak:

Bohaterami sa Goten i Gohan. Na początku o Goku nie ma mowy. Jest jednak Vegeta - przedstawiony jako staruszek. Kłamie on, że idzie na spacer i wyrusza na Namec - aby zebrać tam smocze kule. Gdy przyzywa smoka jego życzenia to:
1) Odzyskać młodość
2) Dostać ogon, aby móc zamieniać sie w SSJ4 bez Bulmy
3) Wskrzesić planete Vegeta

Po stworzeniu planety Vegeta przejmuje tam tron. Jednak sajanie sie przeciw niemu buntuja. I wtedy pojawia sie Goku!

Cudowna walka Goku SSJ4 ktorego znamy z odcinków GT przeciwko swojemu ojcu oraz Goku z przeszłości, z planety Vegeta!!! Scalenie Sie Vegety SSJ5 z GokuSSJ5(tak dochodza to tego stadium!) i walka przeciwko 100 sajanów naraz.


Wiecej nie zdradze. Utrzymany stary klimat oraz wspaniala fabula i walki. Mam te filmy po Francuski, ale że znam ten język perfect(zdałem mature rozszeżona z niego na 79%) pozwolilem sobie zrobić poslkie napisy do tej serii.

Dai Kaiosama: Używaj opcji Edytuj i nie pisz postów jednego pod drugim.
A co do tematu- który to już scenariusz serii AF?

pozdrawiam
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Oh my god, next person with DBAF sickness...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.566
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
bardzo chciałbym wiedziec co sądzice o tym openingu AF czywogule jest to realne
http://www.dailymotion.com/visited/search/dr ... af-opening

Widzisz.. Openingów do Dragon Ball AF powstało już wiele.. Ale żaden nie tyczy się anime.. Większość tych "otwieranek" przedstawia to co było w filmach kinowych Z (czyli Brolly, Janemba).. Openingi to tylko wymysł fanów, tak samo jak i wymaślane przez nich scenariusze.. Może takim zachowaniem chcą pobudzić w Akirze chęć narysowania chociaż kilku epków mangi... Lecz na pewno nie będzie to realne.. Ale Nie ustawaj w nadzieji..
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.679
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Mam te filmy po Francuski, ale że znam ten język perfect(zdałem mature rozszeżona z niego na 79%) pozwolilem sobie zrobić poslkie napisy do tej serii.


Jezeli nmasz naprawde takie odcinki to umiesc je gdzies w rapidashu albo podobnym zeby byly do sciagniecia

ObrazNAKARMObrazNAKARM

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gozdek: 15.10.2006, 19:21
GOKU_PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.404
Posty: 1
Ja słyszalem że dragon ball AF leci w niemczech , no ale niedowiezam chyba raczej nie bedzie juz DB AF a bym sobie obejrzal od nowa nawet DB Z , DB GT, DB no i .... DB AF . No ale wątpie ze w niemczech leci db af , no ale nadzieja zawsze jest. ;] ;d
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.746
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ohhh, a ja słyszałem że DBAF puszczają na Grenlandii, no powanie HAHAHA! Wiesz, prędzej sprzedasz lód eskimosom niż nam te bzdety!

Pozdro
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
hehehe dobre Na co komu te dbaefy czy co tam jeszcze , nie wystarczy am ponad 500 odcinkow db i ponad 20 filmów kinowych
Ciekawe , czy gdyby puscili dbaf to jakby wyglądało, pewnie jeszcze tragiczniej od dbgt, które nieźle przereklamowali.
Mnie tam wystarczy sam db i dbz...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.416
Posty: 1.031
zajżał ktoś na temat poniżej? To nie żadne AF tylko trailer dla Bodokai3-giery na jedną konsolę. Z resztą tak też podpisany. Kto się na to nabiera? Wszystkie tego typu filmiki, obrócz jakichś różnego typu montaży to po prostu trailery z gier lub pełnometrażówek. Jeśliby AF miało miejsce, to go tylko na stronach oficjalnych Toemi Animatin szukać, a nie po stronkach ze śmiesznymi filmikami (np Maxior etc.), poza tym sam Toriyama powiedział, że wymyślenie kolejnych epizodów zajęłoby mu z pół wieku, on pierwszy, jako główny zainteresowany powiedziałby światu o AF.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Oczywiście.

Fajnie , gdyby teraz puścili np. w polskiej telewizji wszystkie filmy kinowe, mogą byc z napisami Ale to tylko marzenie. Nawet db już nie chcą puścic...

Ta akcja TVN'u ( uwaga, czy coś w tym stylu ) wszystko zepsuła ...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.531
Posty: 885
Oczywiście że bym chciała (zresztą chyba jak wszyscy) ale pod warunkiem ze niebyło by zbyt dużo na raz i byłaby ciekawsza fabuła niż w DBGT (choć nie mówie że mi się nie podobała )
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hehe może i warto wierzyc w cuda

Choby raz, 2 razy w tygodniu ..., a już by było coś . Szkoda, że seria GT , tak "im" słabiutko wyszła.. zbyt krótka i ogólnie kaszanka..
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.709
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A może po prostu zamknąć ten topic?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.400
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
AF nie będzie, ponieważ tworzenie i wymyślanie scenariuszy zajęło by zbyt dużo czasu i Akira raczej się tego nie podejmie.
A nie ma bo Akira jako główny zainteresowany powiadomił by świat o tym.......
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wiecie, że wyszedł film NGE z aktorami

A na db to już czekamy parę lat. Ciekawe, kiedy wyjdzie, może db The Movie to będzie dalsza częśc po dbgt ^^ ''
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.531
Posty: 885
Przydało by się zrobić movie o dalszych przygodach Goku Jr i Vegety Jr ale zeby byli jeszcze dziećmi no cóż pożyjemy (lub nie ) zobaczymy
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
hehe no !! Tak jakby dalszy ciąg serii DBGT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
DB nie tworzone przez Akirę, to średnie DB, przykładam dobrze znanym przez was jest DBGT, gdzie twórcy w ogóle nie obeznani z tym Anime, po prostu [ ort! ] przesadzili, naszpikowali je tak, podkoloryzowali, że zmarnowali ten prawdziwy urok. Nie mam nic do DBGT, bo mi np. niektóre motywy podobały się. No, ale DB=Akira.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook