Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] Luna Sea ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  

Twój ulubieniec?

Twój ulubieniec?
Ryuichi 34,78% 8 34,78%
Inoran 17,39% 4 17,39%
Sugizo 39,13% 9 39,13%
J 4,35% 1 4,35%
Shinya 4,35% 1 4,35%
Wszystkich głosów: 23
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Oj Hayo, to chyba nie ja muszę wrzucić na luz. Niepotrzebnie doszukujesz się wszędzie ataków na Twoją osobę
Chyba zle Cię zrozumiałem.Gomen.


Arigatou!!! Jak ty to wszystko wynajdujesz? Ja muszę się sporo namęczyć i rzadko kiedy uda mi się znależć coś oryginalnego... A zdjęcia Ryu,nawet jak jakieś fajne,to wszyszstko małe.Ach...

Myślę,że Toshi i Ryuichi są teraz kwita.

Pozdrawiam

P.S.

By nie było offtopu,zarzucę czymś:

Sugizo & Toshi

http://contents.oricon.co.jp/upimg/news/20090401/64772_200904010641935001238590895c.jpg

Obraz

Obraz

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
Arigatou!!! Jak ty to wszystko wynajdujesz? Ja muszę się sporo namęczyć i rzadko kiedy uda mi się znależć coś oryginalnego... A zdjęcia Ryu,nawet jak jakieś fajne,to wszyszstko małe.Ach...
Jak już wspomniałem kiedyś, żmudne, częste i długie poszukiwania dały w końcu obfite owoce
Jak coś będzie potrzebne w przyszłości, wystarczy napisać

Wspomnę jednak, że masz talent do znajdywania fanartów

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.371
Posty: 72
Dzieki za wpojenie mi, ze Toshi i Ryuichi nie sa pod zadnym wzgledem podobni Ale nie moge z Toshiego jak walnie usmieszek na fotce, np. z Sugizo xD I albo mi sie wydaje, albo on siwieje T_T hehe

No i nie powiem ale Sugizo to taki ziomalek xD (trzeba było cos napisać, zeby offa nie robic )

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Misuzu napisał(a):
Sugizo to taki ziomalek
Hahaha...To dobre...niech to usłyszy Kamzo... Powinnaś wiedzieć,że Sugizo,to jego idol,moim jest Ryuichi.


Misuzu napisał(a):
Dzieki za wpojenie mi, ze Toshi i Ryuichi nie sa pod zadnym wzgledem podobni
No nie są,ale łączy ich to,że obaj są wokalistami zespołów,które w Japonii są już legendarne.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.371
Posty: 72
Hayato napisał(a):
Hahaha...To dobre...niech to usłyszy Kamzo... Powinnaś wiedzieć,że Sugizo,to jego idol,moim jest Ryuichi.
Zapamiętam


Hayato napisał(a):
No nie są,ale łączy ich to,że obaj są wokalistami zespołów,które w Japonii są już legendarne.

Pozdrawiam
Są już legendarne - jak to super brzmi Od razu przed oczami mam taką sławę, radość, spełnienie, taką moc, to szczęście, ze robisz coś i ludzie to kochają, i chcą więcej. Osiągnięcie celu. Coś świetnego

Misuzu
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Misuzu napisał(a):
No i nie powiem ale Sugizo to taki ziomalek xD (trzeba było cos napisać, zeby offa nie robic )
Chodzi o ten symbol jaki robi dłonią? Można powiedzieć, że to już jego znak rozpoznawczy. I nie ma nic wspólnego z "ziomalstwem" XD Ten symbol wykonywał Spock (bohater z uniwersum Star Treka, którego fanem jest Sugi) pochodzący z planety Vulcan. Symbol ten oznacza ni mniej ni więcej jak "pokój", co zgadza się z poglądami Sugiego, aktywisty w działalności antywojennej.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/5 ... salute.png
http://img524.imageshack.us/img524/1236/20061004sugizo.jpg

Misuzu napisał(a):
I albo mi sie wydaje, albo on siwieje T_T hehe
TOSHI skończy w tym roku 44 lat, więc nie byłoby w tym nic dziwnego Poza tym, to może być tylko złudzenie wywołane światłem. Zresztą, nie wykluczyłbym możliwości, że farbuje włosy xD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.371
Posty: 72
Wiem, wiem, że kończy 44 lata ;] Spoko jestem poinformowana

Hahaha xD tak serio to wcale nie chodziło mi o ten znak ręką. Nawet nie wiedziałam, ze tak robi xD po prostu stwierdziłam to, bo.... jest taki ziomalek xD jak on wychodzi na zdjęciach xD, np. na tym z Toshim tak sie napiął xD głowa dumnie do góry itd

Misuzu
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Długo musieliscie czekać na mnie w tym temacie

Ano tak się stało ponieważ na poważnie LUNA SEA zainteresowałem się jakieś pół roku temu, i chyba nie na marne skoro przed sama matura nic u mnie innego w głośnikach nie leciało. Nie znaczy wcale, że przedtem o nich nie słyszałem, bo słyszałem i to całkiem dobrego ale jakos zawsze zapominałem sie za nich zabrać.

Bardzo podoba mi się ich muzyka, Graja wg mnie typowego, czystego J-rocka (choć wiem, że mieszali często style) więc w to mi graj. Niesamowite brzmienie basu, charakterystyczna gitara SUGIZO oraz głos Ryuichi'ego daja temu naprawdę niezłego kopa, a przygrubawy od jakiegoś czasu Shinya urok i charyzmę. Oczywiste adekwatne jest nazywanie ich klasykami J-Music, dla mnie są numerem 3 za X JAPAN i jednak od początku lubianym przeze mnie L'Arc~en~Ciel. Przesłuchałem kilka albumów (miedzy innymi Mother, Eden, Style) i 2 best offy i trudno jest mi na razie stwierdzić, który album jest najlepszy

ale mogę sporządzić moje Top 5 utworów

1. Rosier
2. STORM
3. SHINE
4. End of Sorrow
5. Desire

a ostatnio polubiłem nawet brzmiący jak koleda ''Wish''

Myślę, że w przyszłości wypowiem się szerzej


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.460
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
To może ja też się wypowiem, wysile swoje szare komórki i coś naskrobie.

Luna Sea znam i bardzo lubię grają spokojną i lekką muzykę (wysiliłam się). Moimi ulubionymi kawałkami jest Mother i Crazy about You (chyba pierwszy utwór, który słyszałam). Głos Ryuichi'ego jest charaktyczny choc na początku mojej przygody z j-music wzięłam Lune Sea za babke O_O Gdzieś coś niedokładnie przeczytałam i wokal nie wydawał mi się zbytnio charakterystyczny jak dla faceta więc stwierdziłam, że pewnie to jakaś wokalistka. Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że jest to zespół i w dodatku to facet śpiewa.

Tak to wszystkie piosenki wpadają w ucho i nie ma takiej, której bym nie lubiła.

Misuzu napisał(a):
I stwierdziłam, że Ryuichi ma podobny głos do Toshi'ego tylko, ze nizszy Xd
Podobieństwa też nie widzę, Toshi ma niepowtarzalny głos w którym jestem zakochana. Kocham wszystkie ballady, które śpiewa *____*

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Znalazłem na YouTube bardzo ciekawe video, które było dołączone na DVD jako dodatek do specjalnego box'a, zawierającego wszystkie albumy LUNA SEA.
Jest to kompilacja urywków z PVek i koncertów LUNA SEA od początku ich działalności po rok 2000. Dołączony został do tego utwór "LOVE SONG".
http://www.youtube.com/watch?v=URk7EPrQ1sM

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.371
Posty: 72
Powiem tak: coś pięknego I jeszcze idealna piosenka jak do takiej historii. Super

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mnie z kolei udało się znalezć fragment dokument z Asian Tour 1999 zawierający wypowiedz J'a i Ryuichi'ego.Film jest tłumaczony na angielski,więc może kogoś zainteresuje:

http://www.youtube.com/watch?v=oWb_sJjdLvg&feature=related

Oraz dokument Premiere of Lunacy,również tłumaczony na angielski:

http://www.youtube.com/watch?v=7uKKdVwPvNw&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=UoXMhU4gNl0&feature=related

Miłego oglądania.

Pozdrawiam

[ Dodano: 07.09.2009, 16:44 (po 22 godzinach 41 minutach) ]
Znalazłem jeszcze pare filmów,gdzie można posłuchać wypowiedzi Lunatyków.Wszystkie oczywiście tłumaczone na angielski.

LUNA SEA Talk Session 1 + "True Blue"

http://www.youtube.com/watch?v=4GZJZz6eZ5E&feature=related

Talk Session 2

http://www.youtube.com/watch?v=HBWEdDMbWas&feature=related

Talk Session 3 + "Gravity"

http://www.youtube.com/watch?v=WGbd7ttdfrg&feature=related

Miłego oglądania.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.841
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Pamiętaj co ty znalazłeś dziś, Kamzo zapewne to znalazł jakiś czas temu ;p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Niekoniecznie.To,że z reguły tak jest,nie znaczy że zawsze.Od każdej reguły są bowiem wyjątki.... Nie zniechęcaj mnie.

Pozdrawiam

Ryuichi i Sugizo

Obraz

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.371
Posty: 72

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Misuzu napisał(a):
to zdjecie mnie rozwala
Dlaczego? Chodzi Ci o minę Sugizo? Nie jest jakaś przecież szczególnie niezwykła...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.841
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Hayato napisał(a):
Dlaczego? Chodzi Ci o minę Sugizo? Nie jest jakaś przecież szczególnie niezwykła...
XD No właśnie jest. Na moje oko wygląda jak szczerbaty XD

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
Miłego oglądania, o ile można tego życzyć facetom (Kamzo i Hayato) XD
Można, można. Nie widzę żadnych przeciwwskazań
Dzięki za link Laru, kilku zdjęć z tamtej galerii chyba jeszcze nie mam. Szkoda tylko, że większość jest taka mała

I jeszcze wspomniane ostatnio zdjęcie, ale w większej rozdzielczości:
http://img24.imageshack.us/img24/8495/sugizo ... guitar.jpg

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » [J-rock] Luna Sea
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook