Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Trackmania

Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ten temat tyczy się gier z serii trackmania [ http://pl.wikipedia.org/wiki/TrackMania ]
W polsce gra nie jest zbyt popularna gdyż granie za pośrednictwem Internetu dopiero kilka lat temu stało się u nas powszechne. Głównym celem jest dojechanie do mety, jednak nie jest to takie łatwe gdyż na naszej drodze umieszczone są wyskocznie, pętle, dziury i wszelkie inne utrudnienie, jednak to właśnie dzięki nim ta seria daje , aż tyle adrenaliny i kazdy wyści staje się walką o przetrwanie. Spośród całej serii posiadam tylko Trackmanie Nations Forever, w ktorą prawie codziennie gram przez neta. O szczegółach opowiadał nie bedę gdyż mam tylko [ jak już pisałem ] jedną część tej gry i nie wiem jak jest w innych, ale przymierzam się do kupna Trackmania United Forever [ najnowsze ]i każdemu fanowi zakreconych wyścigówek tez bardzo goraco polecam ten tytuł, również dzięki swietnemu multi. Między jedną częscią serii a druga nie ma dużych różnic z wyjatkiem paru opcji i paru bonusów [ w T:UF mozna pobierać auta z Internetu , a np. z T:NF już nie ]
.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.169
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
ja w to kiedys gralem ale w demo nie jast najgorsza oceniam ja 5/10
ma troche slaba grywalnosc ale jest nawet

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.188
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Grałem w to... Nic specjalnego,
Podobał mi się jedynie tryb tworzenia własnych tras i nic po za tym ...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Trackmania
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook