Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Moje starcie z rzeczywistością - MATEMATYKA TOUR 2008-2009 /// 1% DONE

.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.746
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam! W przyszłym roku piszę maturę z matematyki, chyba wszyscy już na forum o tym wiedzą. Niemniej, nigdy nie byłem w tym mocny i się tym nie interesowałem. Nie byłoby z tym problemu gdyby nie to, że ja MUSZĘ to zdać, innej opcji nie ma. Już od tygodnia zacząłem intensywne powtórki całego materiału począwszy od zbiorów i najprostszych rzeczy. Powoli wchodzę w funkcje, proszę się nie śmiać

Do sedna. Po co ten temat? Każdy potrzebuje motywacji by wytrwać, to niezbędne, bo sa chwile załamki. W tym temacie będę przedstawiał moje postępy i udowodnię tym samym że MOŻNA zrobić coś niemożliwego. Jeśli chcecie pomóc, dopingujcie, komentujcie, krytykujcie, poprawiajcie itp. itd.

Prawdopodobnie jeszcze ktoś na forum zamierza pisać maturę z matematyki, gorąco zapraszam więc do tego tematu.

Dobra, biorę się za funkcje - od podstaw

Pozdrawiam
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.828
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Życzę Ci powodzenia, bo ja także mam zamiar zdawać matematykę na maturze za 4 lata, choć pewnie się to zmieni, ale jestem dobrej myśli. Uwierz w siebie a dasz rade

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.738
Plusy: 1
Posty: 538
No zapewne uda Ci się zdać bez problemu. Powiedz, ile chciał byś osiągnąć % z matmy? To też jest ważne, bo zdajemy od 30%, a rozumiem masz większe aspiracje?
Wnioskuje także, z twojej wypowiedzi, że piszesz only podstawową?
No ale tak czy inaczej, życzę powodzenia. Sam matematyki nie lubię, aczkolwiek nie jest trudna w nauce. Choć można oszaleć - Wzory, Wzory, Wzory o_O

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.828
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Thorik napisał(a):
No zapewne uda Ci się zdać bez problemu. Powiedz, ile chciał byś osiągnąć % z matmy? To też jest ważne, bo zdajemy od 30%, a rozumiem masz większe aspiracje?
Wnioskuje także, z twojej wypowiedzi, że piszesz only podstawową?
No ale tak czy inaczej, życzę powodzenia. Sam matematyki nie lubię, aczkolwiek nie jest trudna w nauce. Choć można oszaleć - Wzory, Wzory, Wzory o_O
Jak ktoś jest inteligenty to wzory sam potrafi wyciągnąć dokładnymi obliczeniami nie trzymając się koniecznie regułek.

Matma będzie konieczna za kilka lat, znaczy obowiązkowa?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.738
Plusy: 1
Posty: 538
^Hako
Jak ktoś jest inteligenty to wzory sam potrafi wyciągnąć dokładnymi obliczeniami nie trzymając się koniecznie regułek.
Jakaś aluzja xD Nie wszyscy są tak zdolni jak ty, my Master.
Poza tym, podkreślam jedynie jaki jest zakres materiału, który trzeba opanować do matury.

^Hako
Matma będzie konieczna za kilka lat, znaczy obowiązkowa?
Hmm... Trudno powiedzieć, ministerstwo edukacji jest dość nie stabilne w sprawach matematyki. Raz jest, z raz jej nie ma. Teraz zostaje na nowo wprowadzona, aczkolwiek kto wie co będzie za 4 lata?

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Moje starcie z rzeczywistością - MATEMATYKA TOUR 2008-2009 /// 1% DONE
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook