Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [Postać] Kabuto

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Otóż chciałbym poznać Wasze zdanie na temat Kabuto. czy jest to postać negatywna, czy może pozytywna? Biorąc pod uwagę 2 serię Naruto. Gdy pierwszy raz spotkałem się z tą postacią, nie wiedziałem co o niej myśleć, zdziwiło mnie to iż już któryś raz zdaje egzamin na Chounina, później z czasem stał się moim ulubionym złym charakterem, jako sługa dla Orochimaru jest mu wierny i oddany, odda za swojego pana własne życie i to zasługuje na+, co do "upodobania do okrucieństwa" Jak to nazwała clio, nie znam do końca jego historii, ale mniemam, że ma to sens z jego przeszłością. Ratując swój zadek służy Oro, wykonując dla niego najróżniejsze rozkazy. Czasem zwariowane i mogące nawet pozbawić, go życia co ja jako człowiek na pewno nie byłbym wstanie zrobić . Posiada wielkie zdolności jako Shinobi Wioski Ukrytej w dźwięku. Zgodzę się z clio w tym aspekcie, że czasami zachowuje się jak bydle, sądzę, że dodaje mu to pewności siebie. Czekam na wypowiedzi.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.825
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
(post przeniesiony z tematu "Ulubieni bohaterowie" i do niego nawiązuje kolega w powyższej wypowiedzi)

Kabuto jest chyba najmniej lubianą przeze mnie postacią Naruto. Jest bardzo inteligentny i utalentowany, to nie ulega wątpliwości - ale moralnie jest po prostu gnidą. Kabuto podpadł mi za to, że czasem zachowuje się jak najnormalniejsze w świecie bydlę; za to, że podczas arcu z Tsunade kopał i tłukł bezmyślnie swoich przeciwników - Naruto i właśnie Tsunade. Można być fajnym negatywnym bohaterem, ale trzeba mieć imidż i stajl, a tych niestety Kabuto brakuje, za to nie brakuje mu upodobania do okrucieństwa.

Oczywiście, ma też pozytywne cechy - na przykład mnie osobiście trochę wzrusza jego troska o Orochimaru. Inna sprawa, że robi to tylko i wyłącznie z własnego interesu, jednak jego wierność mimo wszystko wywołuje uśmiech na twarzy. To taki Kimimaro - tyle że poświęcenie Kimimaro wynikało z miłości, podczas gdy Kabuto działa tylko z wyrafinowania i chłodnego rozsądku.

Później Kabuto budzi już tylko mój żal i litość. Po zniknięciu Orochimaru okazuje się, że Kabuto jako jednostka nic nie znaczy. On potrafił odnaleźć się jedynie przy kimś silniejszym, przy jakiejś osobowości - przy boku Orochimaru czuł się idealnie, a kiedy go zabrakło, Kabuto popadł w szaleństwo. Wszczepił sobie nawet jakieś nędzne resztki Orochimaru, co już w ogóle budzi politowanie.

Kabuto miał potencjał stać się kimś - nie wyszło. Stał się przydupasem, podnóżkiem i pieskiem Orochimaru. Oczywiście, jeśli mu to pasowało, to też dobrze...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.789
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
Kabuto Yoshi
Jedna z najbardziej tajemniczych postaci w całym naruto. Ma swój niesamowity potencjał. Bardzo inteligentny.
Sądzę, że on stworzy część kolejną Naruto. Tak jak teraz ashippuden I akatsuki, to potem Kabuto z kimś, czymś. To jest postać która od pierwszego odcinka jakiś cel w całej mandze. Moim zdaniem w ostateczności to on pokona głownego bossa w shippudenie, by otworzyć kolejny rozdział. Kabuto nie przepadł.

Jestem też pewien, że on przejmie całą moc orochimaru. I stanie się silniejszy. Poza tym Kabuto pokazał nam coś co do dziś nie wiemy czym jest.

Co zawsze ciekawiło mnie w nim to jego odmienność od pozostałych sług Orochimaru. Większość sług Ora ma CS/CS2. Ciekawi mnie czemu Kabuto tego nie ma. A może ma a nie pokazał.

Jedna postać a tyle pytań. Wszak jestem pewien. Kabuto powróci by fanów naruto zadziwić.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.755
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Cóż, Kabuto to typ zdrajcy-okularnika. Na początku dla mnie to była pozytywna postać: bardzo miły, chce pomagać, nawet poświęcił się dla Naruto i dostał ostrą bliznę na twarzy. No, ale już wtedy coś było nie tak, patrząc w jego spojrzenie. No i totalny zonk: to prawa ręka Oro, ten diabelny uśmieszek i zdradziecki błysk w okularach. No po prostu znienawidzona przez mnie postać. Za charakter i za ten wygląd.

U jego plusów widzę to, że jest postacią nieprzewidywalną. Najpierw taki miły, ale zdradził Naruto i samą Konohę, choć został uratowany przez jednego z Ninja, jako małe dziecko. A potem niby cały czas zdradzał Oro dla Sasori'ego, ale było odwrotnie. A potem jeszcze zaimplantował w siebie Orochimaru. No, takiego obrotu rzeczy nikt się nie spodziewał. Bez zdrady nie przeżyłby długo, ale to taki typ postaci.

Co do jego stylu walki - medyczne jutsu w jego wykonaniu bardzo mi się podobają. Zarówno skalpele, jak i leczenie. Ale szkoda, że nie pokazał więcej w walce, a na pewno umie.

A potem co mamy? Dom Kabuto zostaje stracony, jego mistrz jest martwy. Niby chłopak nie wie co ze sobą zrobić, ale osobiście pomyślałem: "Dobrze ci tak, gnoju! ;]" No, ale Kabuciak połączył się z ciałem Oro i zyskał nową moc i stał się totalnym świrem. A raczej pokazał swoją szaloną stronę, tak samo jak Sasori, Hidan i Deidara, a nawet fałszywy Itachi. Był zapatrzony w Oro i postanowił go pomścić. Cóż, jeśli on stworzy nową sagę w Naruto, to najpierw ujrzymy go jak walczy z Sasuke, gdyż to jego chce zabić. I Sasuke znów zdobędzie pole do akcji zamiast Neji'ego, Lee i innych postaci olanych przez Kishimoto.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.825
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
medyczne jutsu może i są fajne, ale Kabuto być może także z tego powodu budzi moją niechęć, że wykorzystuje swoje medyczne zdolności w niecnych celach. Przynajmniej takie mam na niego spojrzenie jako lekarz.

Zastanawiam się, czy Kabuto kiedyś jeszcze się pojawi - może Kishimoto jedynie pokazał jego żałosny koniec, i tyle. A może kiedyś jeszcze go ujrzymy, tylko czy jest jeszcze w stanie coś zdziałać? Jak dla mnie to postać skończona. Zmarnowany potencjał...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.789
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
Nie mogę się z tobą zgodzić. Kabuto jest postacią niewyjaśnioną w naruto. Jest jeszcze sporo o nim tajemnic i spraw niewyjaśnionych. Poza tym, Kabuto to teraz 2 postaci naraz, Kabuto Yoshi oraz jego druga strona Orochimaru.
Aczkolwiek Kabuto twierdzi, że jest w stanie zapanować nad Orochimaru tak jak naruto na kyuubi no yako, to Hinata twierdziła już coś innego.
Nawet jeśli Kabuto zostanie pominięty to będziemy zawsze mieli Orochimaru.
To jest bardzo ważny argument dlaczego ta postać nie będzie pominięta.
Nie zapominajmy jeszcze tego, że Kabuto jest prawdopodobnie tak dobry jak Kakashi. Dodajmy mu moc Sannina i ciekawy jestem czy nie dałby sobie rady z Sasuke, Naruto, Kisame etc.

Na 100% Kabuto powróci. Nie wiem w jakiej formie. Kabuto Yoshi, nowy Orochimaru czy też Kabutochiramu.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.755
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Kabuto powróci. Nie zapominajmy, że należy do grupy 12 apostołów, czyli 12 głównych złych postaci, razem z 10 członkami AK oraz Oro. Tak jak każdy z nich, Kabuto musi mieć swoją piękną śmierć, bo długiej i ciężkiej walce.
Wróci, wróci i będzie walczył. Dla mnie powróci jako Kabuto, bo dusza Oro została złapana przez Itachi'ego, więc co najwyżej wyszedłby marny klan, a Kabuto nie jest głupi, wie że martwego nie wskrzesisz.
Mam nadzieję tylko, że jak się pojawi to nie przed Sasuke, bo on ma już za dużo pola do popisu.
I pozostaje pytanie, czy Kabuto odegra jakąś większą rolę, czy pojawi się tylko po to żeby go zabić.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.830
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kabuto jest dosyć ciekawą postacią. Inteligentny, fałszywy, tajemniczy... Tyle mi pytań przez głowę przechodzi do jego osoby. Czemu on pracuje dla Orochimaru, dlaczego jest zły. I czemu zdawał po raz szósty czy siódmy egzamin na chunina?
Gdy dopiero zaczynałam Naruto Kabuto mi się wydawał miły, spokojny i wporzo gościu. Pomagał też drużynie Naruto w lesie. Zorientowany, pomocny. Ale też uchronił Naruto przed otwarciem pergaminu, dzięki czemu wszyscy czworo przeszli do kolejnej rundy.
Ale jak zobaczyłam że to czarny charakter.... Nie no zamurowało mnie. On jest zły? Naprawdę tak się zdziwiłam, że hej. Taki miły i uprzejmy a tu nagle czarny charakter.
Taak chciał zabić Naruto. A jak kopał Tsunade po twarzy to był szczyt bezczelności.
Pamiętam jego walkę z Naruto i Sakurą. Tam jak chciał zabić Naruto(czego mu nie mogę darować) i Sakurę(nie cierpię tej panienki więc gdyby to zrobił poczułabym ulgę).
No to był kolejny cios poniżej pasa. Ale Naruto na szczęście się uwolnił.
Z resztą kiedyś go lubiłam, ale mi przeszło. Z czarnych charakterów wolałam Zabuzę czy Orochimaru.
Podsumowując: Kabuto jest dwulicowy. Chamski, bezczelny typek.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Postać] Kabuto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook