Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Settlers

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.053
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Nie wiem czy dobrze wpisalem nazwe, ale jezeli nie, to prosze abyscie mnie poprawili Seria opowiada o kampaniach, ktorymi kierujesz przez rozne misje. Sa do wybrania egipcjanki, amazonki itp. Oczywiscie zawsze kierujesz kobietami. Mi najbardziej utkiwła część III, pamiętam że ja i tak samo mój brat straciliśmy przy niej ogrom godzin ;] Wspaniała gra, budujesz wioske, dbasz o ludzi, robisz artylerie, doslownie wszystko co potrzebne w dobrej grze

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 04.08.2005, 15:55
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.844
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Pisze sie Settlers (czyli osadnicy ) .Gierka naprawde wspaniala,podobalo mi sie ze w przeciwienstwie do wiekszel ilosci strategii,tutaj dbasz o poddanych,muszac zaspokojic ich potrzeby,jak wikt,opierunek itp.Podoba mi sie takze,ze w odroznieniu od np AoE(2 moja ulubiona strategia ) tutaj zeby zrobic chleb trzeba zebrac make ktora nastepnie transportujemy do piekarni (wszystko ma rozumny ciag,tak jak w prawdzimym zyciu,a nie ze mamy od razu [ ort! ] chleb,wino itp )

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.082
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
eMate napisał(a):
Sa do wybrania egipcjanki, amazonki itp. Oczywiscie zawsze kierujesz kobietami.
Mhmm, to ja coś pomyliłam czy ty...? Bo mnie się nigdy żadne kobiety w oczy nie rzuciły, przy okazji grania, ale nvm.
Co do samej gry to swego czasu, też straciłam przy niej wiele godzin swego życia Moją ulubioną częścią jest II, bo w przeciwieństwie do I ma lepszą grafę (rzecz logiczna) i jest nieco bardziej rozbudowana.
Jednak część III i IV gry kompletnie mi nie podchodzi. Beznadzieja, mimo cudnej grafy i niezłej muzy. Zburzono tam całkiem zasady, na których opierało się granie w I i II .
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.848
Posty: 73
Ooo, właśnie sobie kończę ostatnią kampanię w trzeciej części a tu tutaj temacik o Settlersach .
Gra jest wspaniała, już który raz do niej wracam i mi się w ogóle nie nudzi . Niestety nie miałem okazję zagrać w piątą część, bo wymagania za duże ,a szkoda, bo zrobili coś wreszcie nowego w 3D .
Mhmm, to ja coś pomyliłam czy ty...? Bo mnie się nigdy żadne kobiety w oczy nie rzuciły, przy okazji grania, ale nvm.
W dodatku do trzeciej części była nowa rasa Amazonki i tylko były tam kobiety.
(wszystko ma rozumny ciag,tak jak w prawdzimym zyciu,a nie ze mamy od razu [ ort! ] chleb,wino itp Smile )
Ale tylko górnicy odczuwają głód. O wiele ciekawiej jest to wykonane w Knight&Merchants - gra bardzo zbliżona do Settlersów, a dodatkiem jest to, że wszyscy tam odczuwają głód: Żołnieże, tragarze, pracownicy . Niestety wadą K&M jest to, że rozbudowa miasta trwa parę gooodzin, co jest bardzo nużące. Ja i tak osobiście stoję za Settlers, bo to jest bardziej przyjemniejsza gra .
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie grałem w nią nigdy, słyszałem o niej że to dobry RTS(mówił mi kolega).
Gra klasyk, kiedyś wiele osób w nią grało(i dalej gra). Z chęcią bym zagrał...
Hmm musze poszukać czy ktoś nie ma.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.848
Posty: 73
Szukam chętnych do gry .
[Warunki]
1 vs 1
Mapa 'Quick' (dostępna w którymś z dodatków)
40 pt - krótko i zajebiście .
[/Warunki]

Właściwie to chcę jedynie poćwiczyć, bo muszę wygrać rewanż z jednym mistrzem .
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.827
Posty: 51
Skąd: Suwałki
Settlers.Eh... Gralo sie kiedys. Nic zlego o tej grze nie powiem.Naweg spox.Choc juz mi sie znudzila

Hero Back
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Settlers
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook