Forum Dragon Ball Nao

» Seks za pieniądze

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.777
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Dark Sky napisał(a):
Heh "Królowa nocy" a to dobre . W zasadzie to pojęcie mija się z celem przynajmniej według mnie stosując je dla kobiet uprawiający ten zawód.
Jeszcze może być Córa Koryntu.


Dark Sky napisał(a):
Po pierwsze to jest forum, więc mam prawo do swobodnego wypowiadania się i nikt mi tego nie zabroni tym bardziej Ty,
Alez oczywiście, możesz się swobodnie wypowiadać, ale dajesz tym samym swiadectwo tego, jaki jesteś. Ponadto wolnosc wypowiedzi wbrew pozorom nie jest nieograniczona - w momencie, gdy uderzasz w czyjąś godność osobista, już nie masz prawa tego robić.


Dark Sky napisał(a):
po drugie nikogo nie traktuje jak psa
Rozumiem że słowo "suka" oznacza małpę?

Gangez napisał(a):
Hehe to że ktoś się stacza to nie znaczy, że trzeba mu od razu koronę przywdziewać.
Że tak to ujmę, jest to po prostu przezwisko. Jedno z wielu.


Gangez napisał(a):
lol Najpierw czepiasz się o to że ktoś kogoś ocenia a za chwilę sama rzuca przymiotnikami...żałosne
Żałosna jest nieumiejętność czytania ze zrozumieniem. Wskaż mi kogokolwiek, kogo oceniłam. Bardzo cię proszę. Bo ja jakoś nikogo nie dostrzegam.

Dark Sky napisał(a):
a po trzecie zastanawia mnie dlaczego Ty je tak bronisz?.
Bo uważam za podłość ocenianie człowieka bez jakiejkolwiek wiedzy o nim i wiem, że nie każda prostytutka jest uosobieniem zła.
Ponadto podobno sama jestem dziwką, musze byc solidarna, nie?


Gangez napisał(a):
Babka sama mówi, że jest suką. Mówi też "Jestem największą zdzirą podkarpacia" , "Jak być dziwką to przynajmniej z klasą" "-Czyli dawanie za większą kasę to jest szanowanie się? -Tak."

Rzeczywiście takie kobiety zasługują na "szacunek". phi
To, że jedna tak mówi, nie znaczy, że każda jest taka, prawda? Podejrzewam, że takie kobiety są w mniejszości, jednak, rzecz jasna, tego na sto procent nie mogę być pewna.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.714
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Parvatti napisał(a):
To, że jedna tak mówi, nie znaczy, że każda jest taka, prawda? Podejrzewam, że takie kobiety są w mniejszości, jednak, rzecz jasna, tego na sto procent nie mogę być pewna.
Każda? Nieeeeeee ale znaczna część. Dlatego zasługują na mniejszy szacunek niż "nauczycielki, farmaceutki, prawniczki", przynajmniej one nie muszą sobie płukać gardeł....

szczecin
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.777
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Gangez napisał(a):
Każda? Nieeeeeee ale znaczna część. Dlatego zasługują na mniejszy szacunek niż "nauczycielki, farmaceutki, prawniczki", przynajmniej one nie muszą sobie płukać gardeł....
Czy twoim zdaniem człowieka ocenia się podług tego, jaki zawód wykonuje, czy wg tego, jak wielkie ma serce, jakie zalety, przymioty ducha?
Naprawde myslisz, że fakt wykonywania jakiegoś ogólnie poważanego zawodu automatycznie robi z kogoś lepszego człowieka?

Gangez napisał(a):
Każda? Nieeeeeee ale znaczna część.
Skąd wiesz, ze znaczna część? Na podstawie jednego wywiadu?

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Parvatti napisał(a):
Czy twoim zdaniem człowieka ocenia się podług tego, jaki zawód wykonuje, czy wg tego, jak wielkie ma serce, jakie zalety, przymioty ducha?
Naprawde myslisz, że fakt wykonywania jakiegoś ogólnie poważanego zawodu automatycznie robi z kogoś lepszego człowieka?
w tym przypadku popieram Parvatti, nie mam nic do nich. To prawda, brzydzę się tego co robią, ale to ich wybór i ich konsekwencje. Jeżeli ktoś tak chce to jego problem... ja tak bym nie postąpił.
Nie sądzę też, żeby ktoś taki był gorszy. Nie zgodzę się z Gangezem i Darkiem - to nie jest prawda że wszystkie albo nawet większość ( nie wiadomo ) była gorsza
tyle
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.714
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Parvatti napisał(a):
Skąd wiesz, ze znaczna część? Na podstawie jednego wywiadu?
Nie wmówisz mi, że większość dziwek to biedne kobiety które samotnie wychowują dzieci albo, że nie mogą pracy dostać. Na zamiatanie ulic zawsze znajdzie się praca ale dla takich kobiet to zbyt słaba praca bo nie wystarcza na kosmetyki i prezerwatywy.... dlatego muszą ciągać druty

Masz dowcip, który wiele mówi.
Jasiu sie pyta taty:
- Tato co to oznacza w teorii i w praktyce?
- Jasiu zaraz wytłumaczę Ci to. Spytaj sie mamy czy dałaby murzynowi za 2000$.
Jasiu podchodzi do mamy i pyta sie:
- Mamo dałabyś murzynowi za 2000$?
- No wiesz synku. Meble by sie przydały, a pensja mała. Dałabym ten jeden raz.
Jasiu idzie do taty mówi, że mama by dała.
- Jasiu teraz idź do siostry i spytaj sie o to samo.
Jasiu podchodzi do siostry i pyta sie.
- Siostra dałabyś murzynowi za 2000$?
- Pewnie że tak. Miałabym na kosmetyki, imprezy i ciuchy.
Jasiu idzie do taty i mówi, że siostra dałaby.
- Teraz Jasiu idź do dziadka i spytaj sie o to samo.
Jasio idzie i pyta sie.
- Dziadku dałbyś murzynowi za 2000$?
- Dałbym, bo wiesz emerytura mała, a na starość coś bym sobie kupił.
Jasio poszedł i powiedział, że dziadek by dał.
Tata mówi:
- Widzisz synku teoretycznie mielibyśmy 6000$ w kieszeni.
Ale w praktyce mamy dwie k**** i pedała w rodzinie!

szczecin
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.605
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ahh... Człowiek ma wolną wolę i każdy robi z nią co chce. A odnośnie tematu, bardzo nie lubię prostytutek i tego co robią, dla mnie jest to okropne... Ale jako, że jesteśmy ludźmi powinniśmy szanować innych ludzi, nawet: prostytutki, żuli, morderców, nauczycieli, księży itp. Możemy nie lubić niektórych osób, ale nie nienawidzić. Szacunek należy się każdemu bez wyjątku, nawet najgorszym ******. Kontynuacja tematu moim zdaniem jest bez sensu, najlepiej zignorować osoby piszące w kółko to samo, bo robi się z tego jeden wielki off-top... Pozdrawiam Kudłaczek!
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.542
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Nie wiem jak można upaść tak nisko.

Fakt, podobno zarobki są niezłe, ale czy w tym całym życiu chodzi o kasę?
Moim zdaniem każdy problem ( a zwłaszcza finansowy! ) można rozwiązać w MORALNY sposób.

Nasunęło mi się jednak kilka pytań...

Po pierwsze, co jest gorsze - prostytucja w ubzduranej sobie słusznej sprawie czy dawanie za darmo dla szpanu przed znajomymi?

Po drugie dlaczego kiedy dziewczyna chwali się z iloma osobami spała, z miejsca dostaje przylepkę ' szmata ', a gdy taki sam powód do dumy ma chłopak to jest ,fajny / męski / ma wzięcie ' ?

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.155
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Parvatti napisał(a):
Jeszcze może być Córa Koryntu.

Może jeszcze "córka Maharadży"? Nie no żart

Parvatti napisał(a):
ale dajesz tym samym swiadectwo tego, jaki jesteś.
No jaki? Powiedz.

Parvatti napisał(a):
Ponadto wolnosc wypowiedzi wbrew pozorom nie jest nieograniczona - w momencie, gdy uderzasz w czyjąś godność osobista, już nie masz prawa tego robić.
Jeżeli kogoś uraziłem to trudno PRZEPRASZAM,ale inaczej o dziwkach wypowiadać się nie umiem, bo ten temat bardzo mnie irytuje.

Parvatti napisał(a):
Rozumiem że słowo "suka" oznacza małpę?
Chciałbym zauważyć, że nie zawsze kobietę lekkich obyczajów nazywam "suką", ale co prawda często.

Nightmare_creator napisał(a):
ale czy w tym całym życiu chodzi o kasę?
Moim zdaniem każdy problem ( a zwłaszcza finansowy! ) można rozwiązać w MORALNY sposób.
Zgadzam się.
Wiem nie mam prawa oceniać takich osób, ale tak jak mówię !? robiących to dla przyjemności jest pełno, a ten przykład, którym Ty się bronisz Parv jest jak jeden na milion dla porównania to jak jeden nieuk pośród miliona kujonów, więc patrzmy na większość.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.777
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Dark Sky napisał(a):
Może jeszcze "córka Maharadży"? Nie no żart
Zdajesz sobie sprawę, skąd wzięło się określenie "córa Koryntu"...? Czytałeś kiedyś Biblię?


Dark Sky napisał(a):
No jaki? Powiedz.
Sam nie potrafisz wymyślić?


Dark Sky napisał(a):
Jeżeli kogoś uraziłem to trudno PRZEPRASZAM,ale inaczej o dziwkach wypowiadać się nie umiem, bo ten temat bardzo mnie irytuje.
To nie jest wytłumaczenie. Jeśli nie umiessz wypowiadać się w kulturalny sposób, to nie wypowiadaj się wcale. Jeśli bedę cały czas mówić !? (kazdy wie, co się kryje pod "jejku") o matce mojego kolegi, bo jej nie lubię, i tłumaczyć się tym, że inaczej nie potrafię, to przecież nie zmieni faktu, że zachowam się jak nieokrzesany cham i prostak.
Przecież ja ci nie bronię nie lubić dziwek, naprawdę. Nie lub ich, nie popieraj. Chodzi mi o to, że oceniasz je ogólnikowo, nie chcesz nawet zainteresować się tym, co je skłoniło do zejścia na złą drogę, nie interesuje cię wnętrze takiej kobiety, jej zalety, jej charakter - tylko wrzucasz do jednego wora z napisem "suka" i najeżdżasz, aż uszy puchną.


Chciałbym zauważyć, że nie zawsze kobietę lekkich obyczajów nazywam "suką", ale co prawda często.
Jak na razie w tym temacie to twoje naczelne określenie.


Dark Sky napisał(a):
a ten przykład, którym Ty się bronisz Parv jest jak jeden na milion dla porównania to jak jeden nieuk pośród miliona kujonów, więc patrzmy na większość.
Cóż, z doświadczenia wiem, że jest raczej milion nieuków na jednego kujona, wiec znowu pudło.
Hm, obawiam się, że ten przykład, którym ja, jak to zabawnie nazwałeś, "bronię się" (swoją drogą zastanawiające, dlaczego niby ja się bronię? Ktoś mnie atakuje, czy coś?) jest aż nazbyt częsty.
I nie mam zamiaru patrzeć na większość. Ja patrzę na każdego człowieka osobno, choćbym miała zrobić ten milion spojrzeń.


Gangez napisał(a):
Masz dowcip, który wiele mówi.
Jeśli kierujesz się w życiu mądrością zawartą w dowcipie, to szczerze współczuję.


I tym samym kończę dyskusję, bo nic nowego już nie wymyślę. Miłej zabawy, kochani ; *

Oczywiście zastrzegam sobie prawo do powrotu, jeśli wypowie się tutaj jakaś nowa osoba z nowymi, ciekawymi poglądami.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.155
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Parvatti napisał(a):
córa Koryntu"...? Czytałeś kiedyś Biblię?
Czytałem.

Parvatti napisał(a):
Sam nie potrafisz wymyślić?
ok, więc jedziemy inteligentny, szarmancki, piękny,wysportowany, miły, czarujący trzeba coś dodać? Mi się wydaje, że wystarczy .

Parvatti napisał(a):
eż nie zmieni faktu, że zachowam się jak nieokrzesany cham i prostak.
No cóż co ja na to poradzę.

Parvatti napisał(a):
Chodzi mi o to, że oceniasz je ogólnikowo,
Nie ma sensu oceniać jednostek skoro mówimy o całości.

Parvatti napisał(a):
nie chcesz nawet zainteresować się tym, co je skłoniło do zejścia na złą drogę,
chęć zarobienia łatwej kasy to zbyt łatwe wytłumaczenie ok zastanówmy się tak jak już wcześniej pisałem charakter?.
Bo "zwykła" kobieta nie tak szybko staje się dziwką ma zahamowania,a te od razu myślą tylko o łóżku (nie wszystkie, ale większość).

Parvatti napisał(a):
Ja patrzę na każdego człowieka osobno,
Widzisz taka jest różnica między nami, że ja patrze na ogół i oceniam ogół.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.542
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Parvatti napisał(a):
Chodzi mi o to, że oceniasz je ogólnikowo, nie chcesz nawet zainteresować się tym, co je skłoniło do zejścia na złą drogę, nie interesuje cię wnętrze takiej kobiety,

Temat jest przecież ogólnikowy, czemu zwykłego zjadacza chleba miałoby interesować co ta brzydka, półnaga kobieta, stojąca przy drodze ma za cele i intencje oddając swoje ciało za marne grosze... < bo jak na mój gust nei ma kwoty za którą można by [ ort! ] to zrobić, chociaż niektóre jak dostaną 500zł za nocke to są w niebie ;] >

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.777
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Nightmare_creator napisał(a):
czemu zwykłego zjadacza chleba miałoby interesować co ta brzydka, półnaga kobieta, stojąca przy drodze ma za cele i intencje oddając swoje ciało za marne grosze...

Własnie o to mi chodzi. Dziwka niekoniecznie musi być brzydką, półnagą kobietą przy drodze. Jest mnóstwo dziwek, które wyglądem niczym nie różnią się od innych kobiet, a klientów przyjmują w domowym zaciszu, w kameralnej atmosferze.

Powstał taki stereotyp, że dziwka musi być ubrana kuso, wyzywająco i wulgarnie, musi miec ostry makijaż, musi zachowywać się prowokacyjnie. A to tylko filmowa propaganda (no dobra, są i takie, zapraszam do Krakowa na ulicę Długą, Szlak, Warszawską).
A problem polega na tym, że takich prostytutek wcale nie jest najwięcej, tylko w amerykańskich filmach na kazdym rogu stoi takowa.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.542
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Parvatti napisał(a):
Własnie o to mi chodzi. Dziwka niekoniecznie musi być brzydką, półnagą kobietą przy drodze.
a ja mówie o takiej konkretnej którą widziałam niedawno.

czemu miałby mnie ruszyć jej los?

może właśnie zarabiała na swoją gromadkę dzieci i umierających rodziców?
dla mnie to i tak tylko obca, głupia... prostytutka.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nightmare_creator napisał(a):
może właśnie zarabiała na swoją gromadkę dzieci i umierających rodziców?
dla mnie to i tak tylko obca, głupia... prostytutka.
People are strange, when you're stranger x]

No ale mniejsza...
Skoro już jesteśmy przy seksie za pieniądze, to w sumie warto by poruszyć temat mocno z tym związany - sponsoring.
Co o tym myślicie? Zaradność czy inna forma prostytucji?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Skoro już jesteśmy przy seksie za pieniądze, to w sumie warto by poruszyć temat mocno z tym związany - sponsoring.
Co o tym myślicie? Zaradność czy inna forma prostytucji?
Inna odmiana, lecz wg mnie gorsza, gdyż normalna prostytutka pracuje na jakis cel (utrzymanie domu/mieszkania, dziecka) a w tym przypadku dziewczyna oddaje sie mezczyznie (i to prawdopodobnie duzo starszemu) za ładne buciki, bluzeczki komórkę.Zjawisko to szczegónie dotyczy nastolatek w okresie od 16 - 20 lat.Jest tez bardzo żałosne ze strony facetów ze płacą pustej lasce, aby umilała im czas

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.777
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Hm... a spójrzcie na to z punktu widzenia gejsz. Przecież właściwie taka gejsza też się "sprzedawała" mężczyźnie, aby "umilać" mu czas.
Owszem, kształciła się na to długo i broń mnie borze zielony przed przyrównywaniem gejszy do zwykłej dziwki, ale to jednak jest pewna forma sponsoringu.
Mówię to w oparciu o ksiażkę "Wyznania gejszy" ponieważ wiecej źródeł na ten temat nie mam.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.542
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Parvatti napisał(a):
Hm... a spójrzcie na to z punktu widzenia gejsz. Przecież właściwie taka gejsza też się "sprzedawała" mężczyźnie, aby "umilać" mu czas.

Gejsze w teorii ,,sprzedawały się'' tylko tym mężczyznom których one chciały.
Piszę w cudzysłowie bo tak naprawdę nie ustalały ceny za siebie samą, tylko to ze strony faceta w dobrym tonie było zapłacić takiej jak najwięcej.

Owszem były przypadki takie jak w wyznaniach gejszy - młoda dziewczyna zmuszona była do sprzedawania się. Były też wśródnich zwykłe prostytutki.
Ale z tego co wiem to właśnie Gejsza sama wybierała kogo chce i kropka.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Parvatti napisał(a):
Mówię to w oparciu o ksiażkę "Wyznania gejszy" ponieważ wiecej źródeł na ten temat nie mam.
Zapraszam do tego http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=4023 tematu, trochę tam napisałam o książce Goldena i o tym czy warto jest na jej podstawie mówić cokolwiek o gejszach...

No, ale wracając do sponsoringu.
Mam koleżankę, która można powiedzieć, że ma "sponsora". Dziewczyna jest w moim wieku, ma 16 lat. Mężczyzna ma lat 30. I do tego narzeczoną. Umawiają się zazywczaj kilka razy w miesiącu, bo on jest z innego miasta. Facet jest cholernie kasiasty, ciągle jej kupuje jakieś ciuchy, biżuterię czy inne pierdoły. Zabiera też ją ze sobą do różnych klubów. Z tego co się orientuję ich relacja trwa już ponad pół roku. Z boku wygląda to cholernie dziwkarsko, ale kiedy przyjży się człowiek z bliska, dostrzeże coś, czego inni nie widzą - ona się naprawdę zakochała. Jest bardzo naiwna to fakt, bo wierzy że mężczyzna zostawi swoją obecną partnerkę. Do tego jest materialistką, bo daje się udobruchać różnymi prezencikami, ale jak to się mówi "miłość jest ślepa".
Dodam, że wspomniana przeze mnie dziewczyna nie jest pustą laską. Jest ona naprawdę bystra, została w tym roku laureatką olimpiady matematycznej i finalistką olimpiady fizycznej.

Pozory są od tego, żeby mylić.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mart: 24.02.2009, 22:10
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Ujio napisał(a):
Wiecie co znaczy słowo Gejsza?Pochodzi ono z połączenia dwóch znaków kanji 芸 (czyt.gei,co znaczy mniej więcej "sztuka") i 者 (czyt.sha,co znaczy "osoba").Tak więc słowo 芸者 (czyt.Geisha) można przetłumaczyć jako "artystka".Jak więc sama nazwa wskazuje Gejsze zajmowały się artystycznym umilaniem czasu swoim klientom.Tańczyły dla nich,grały na shamisenie,zabawiały rozmową.
Dlaczego więc niektórzy nie rozróżniają ich od prostytutek?To wina japońskich dziwek.Gdy w 1945 roku Japonia przegrała wojnę na Pacyfiku zaczęła się amerykańska okupacja tego kraju.Amerykańscy żołnierze w chwilach wolnych od służby lubili umilać sobie czas w domach publicznych.Japońskie prostytutki ,by przyciągnąć klientów ,wmawiały amerykańskim żołnierzom,że są Gejszami,a naiwni Amerykanie im wierzyli.Po czym wracali do siebie do kraju i wszystkim opowiadali,że spędzili noc z Gejszą.I ot cała historia.[/img]
Tyle jeżeli chodzi o moje zdanie odnośnie gejsz. Dla mnie dziwka i gejsza to nie to samo.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nieporównujmy japonii do sponsoringu, kiedys czytałem oferty pracy zagranicznej i była taka jedna dotycząca pracy w ekskluzywnej japonskiej restauracji, gdzie przyszła kelnerka musiała umiec dobrze rozmawiac z klientem, usmiechac sie do niego, i umilac mu spozywanie posiłku swoja osobą

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Seks za pieniądze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook