Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [Świat] CO "zrobił" Prezydent od 7 Lutego 2008?

.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.746
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam! Jako że kończymy w tym roku Technikum to po prostu "ukochani" nauczyciele nie mogą Nam dać luzu, i z każdym dniem wymyślają coraz to debilniejsze prace . . . Tym razem muszę przygotować przemówienie do "kolegów" z klasy, którego obiektem ma być Prezydent RP, jego osoba w myśl konstytucji i działania od 7 Lutego 2008. I ten ostatni element mnie martwi, bo o ile mniej więcej kojarzę co i jak, o tyle nie mam pojęcia co też takiego "on" mógł zrobić . . . prawdopodobnie mam to być wypełnienie czystej konstytucyjnej teorii na jego temat . . . pomożecie?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Heh trudno powiedzieć co zrobił Kaczyński, gdybym napisał NIC to był by spam, a spamerem nie jestem To ja Ci podpowiem jedno kłócił się niepotrzebnie z Donaldem o wyjazdy zagraniczne
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A moze Donald niepotrzebnie klocil sie z Lechem? Nasz kraj jest takim burdelem od srodka, ze nawet nie wiadomo, kto ma nas reprezentowac na miedzynarodowych spotkaniach. To nie jest wina ani prezydenta, ani premiera.
A prezydent procz kilku belkotliwych komentarzy nie uczynil niczego specjalnego, ale z naszych dotychczasowych prezentuje sie jednak najlepiej/najmniej fatalnie.
Maly plus mozna mu dac, za obrone Joaniny- troche metnie to wygladalo i bardziej populistyczne niz zgodne z racja stanu, ale skutek jednak dobry. Ni i wstrzymuje sie od podpisu pod Traktatem Lizbonskim. W koncu i tak go w Polsce ratyfikuja, prezydent sam go podpisze, ale mamy troche spokoju dzieki temu.
Mozna by go w sumie nazwac pozytecznym idiota. Choc bardzo rzadko.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Świat] CO "zrobił" Prezydent od 7 Lutego 2008?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook