Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [J-rock] Never Crazy

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Never Crazy byli grupą visual indie, która, niestety, nie zdobyła większej popularności w krótkim okresie swego działania. Po zaledwie trzech latach aktywności zespół rozpadł się w tragicznych okolicznościach.

Ich muzyka to bardzo melodyjny i rytmiczny rock, w który bardzo łatwo się wkręcić. Pełno w nim gitar a głos Yuu pasuje do nich znakomicie! Ich wizerunek był kolorowy, jasny i uroczy, innymi słowy - 'oshare kei'.

Never Crazy,jest jedną z ciekawszych grup z gatunku "oshare kei",jakie słyszałem,choć mało znaną.Uważam jednak,że grupa ta zasługuje na to by poświęcić im nieco czasu.Zachęcam do poznania zespołu i skomentowania go.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hayato: 15.04.2009, 1:34
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ujio napisał(a):
Po zaledwie trzech latach aktywności zespół rozpadł się w tragicznych okolicznościach.
Cóż to za tragiczne okoliczności?

Hm, nie słyszałam nigdy żadnego kawałka tej grupy.. Może podałbyś kilka tytułów, z którymi warto by się zapoznać?

Pozdrawiam.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Tu masz stronę,gdzie można znalezć ich kawałki.

http://jbums.blogspot.com/search/label/Never%20Crazy

Rok 2005 rozpoczął się dla nich premierą drugiego maksi-singla a w lutym ukazał się także pierwszy mini-album: 'Jonjou monogatari'. Chociaż sprawy układały się dla zespołu pomyślnie w kwietniu fanów zaskoczyła wiadomość iż w maju Niino opuści grupę.

Reszta zespołu nie była pewna, czy zakończyć działalność czy też znaleźć nowego członka, ale na pewno po odejściu Niino zamierzali na jakiś czas wstrzymać aktywność. Tymczasem zespół kontynuował występowanie gdy nagle, na dwa dni przed ostatnim koncertem z Niino na ich oficjalnej stronie pojawiła się ważna wiadomość: Kenta, perkusista zespołu, w wyniku wylewu krwi do mózgu stracił przytomność i musiał zostać hospitalizowany. Wszyscy życzyli mu powrotu do zdrowia jednak dwa dni później, 26 maja, czyli w dniu, w którym miał się odbyć ostatni koncert zespołu z Niino na scenie pojawiło się jedynie 3 z 4 członków. Przekazali oni fanom smutną wiadomość - Kenta zmarł tego samego dnia rano.

Zespół, naturalnie, postanowił zakończyć tym samym działalność.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Eh, strasznie mi się przykro zrobiło po przeczytaniu tego... To musiało być okropne... Faktycznie tragiczne okoliczności...

Postaram się przejść do przyjemniejszej części wypowiedzi.
Zostałam szczęśliwą posiadaczką dwóch singli tego zespołu i po dwukrotnym przesłuchaniu muszę stwierdzić, że grali naprawdę bardzo sympatyczną, przyjazną i pozytywną muzykę. Nie rzucili mnie co prawda na kolana, ale ich kawałki idealnie nadają się na poprawę humoru, albo na przesłuchanie w piękny, wiosenny dzień. Najbardziej przypadły mi do gustu piosenki "Kansha O Komete" i "Kumori Garasu". W ciągu najbliższych dni, na pewno poświęcę więcej czasu na zapoznanie się z ich twórczością.

Pozdrawiam x)

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mart napisał(a):
Nie rzucili mnie co prawda na kolana, ale ich kawałki idealnie nadają się na poprawę humoru, albo na przesłuchanie w piękny, wiosenny dzień.
Ogółem nie gustuję w tym gatunku,ale Never Crazy zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie,i na dzień dzisiejszy jest jedyną Oshare Kei'ową grupą,którą słucham.

Mart napisał(a):
"Kumori Garasu".
Ostatnio udało mi się znalezć tą piosenkę live na Youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=N5Kgo-f3lVw

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [J-rock] Never Crazy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook