Forum Dragon Ball Nao

» Najlepszy turniej

Strony:   1, 2, 3, 4
konto usunięte
Nail
Nail


Ja sam wolę wszystkie Tenkaichi Budokai niż te z DBZ. Ale sposród nich to 23 TB, ponieważ:
był humor (początek walki Kamiego z Yamchą, wątek Goku i Chi-Chi, numer ze spodniami Ten Shin Hana )
to, że każda walka po eliminacjach była niesamowita (najlepsza oczywiście Goku vs Piccolo Jr)
ciekawe było to, że sam Goku przyznal, że gdyby Tien bardziej się przyłożył to mógłby z nim chyba nawet wygrac (to było po walce w 1-szym półfinale)
dziwne było to, że Kuririn nie próbował jeszcze walczyc z Piccolo Jr, choc własciwie to nie mam nic do tego, a nawet sądze, że wtedy mądrze postąpił)

Potem jest 21 TB, a na końcu 22 TB. Co do ostatniego to powiem tak:
bylo mniej humoru niż w innych TB
po części zły Ten Sin Han nie podoba mi się (pewnie dlatego, że chciał byc taki jak Tao Pai Pai)
kroofcia Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.097
Posty: 3
Skąd: Grudziądz
Njlepszy jest TB23 i Cell Game
Uwielbiam TB23 za kilka spraw: Za walkę Son-Goku z ChiChi , za Shena, za walkę Son-Goku z Tenshinhanem. Walka z Piccolo też MOŻE być, ale hitem nie była
Zaś Cell Game, głównie za Mr. Satana, Son-Goku (i za jego poświęcenie) no i oczywiście Gohan. W ogóle uważam, że ten turniej był pięknym zwieńczeniem tej, według mnie, najlepszej serii w całym DB
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Najlepszy turniej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook