Forum Dragon Ball Nao

» [Dramat] Wieczność, której pragniesz / Kimi ga nozomu eien

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.976
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wikipedia napisał(a):
Anime opowiada o czwórce przyjaciół ze szkoły Hakuryo. Ich ulubionym miejscem spotkań jest pewne wzgórze pona którym znajduje się drzewo. To właśnie w tym miejscu zakochana w Takayukim jego koleżanka Haruka Suzumiya, prosi o to, żeby zostali parą. Po pewnym czasie chłopak zgadza się. Jednak na jedno z ich spotkań Takayuki spóźnia się, a to z powodu Mitsuki – ich wspólnej koleżanki, która namawia chłopaka, aby kupił jej prezent urodzinowy. W rezultacie tego spóźnienia Haruka zostaje potrącona przez ruszający z parkingu samochód, i zapada w śpiączkę, z której budzi się dopiero po trzech latach.
Wzruszające anime, parę razy płakałem. Momentami zbyt monotonne, ale da się przeżyć. To bodajże moje drugie anime z tego gatunku. Ciekaw jestem jak się skończy. Anime raczej nie polecam, osobiście Ujio trafił do mnie z nim, bo właśnie takiego szukałem. Jednakże czas, który poświeciłem na Kimi ga Nozomu Eien moglem lepiej wykorzystać. Zamiast 14 odcinków tego anime radzę oglądnąć 13 odcinków np.Gravitation. Gatunkowo, jako dramat naprawdę się sprawdza. Sam już nie wiem czy polecić. Powiem tak: gatunkowo polecam, obejrzeć dla zabicia czasu, nie polecam.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Dramat] Wieczność, której pragniesz / Kimi ga nozomu eien
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook